گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

نیاز به کمک برای گرفتن سگ در بام تهران

+3
مه لقا
Foad
love animals
7 مشترك

نیاز به کمک برای گرفتن سگ در بام تهران Empty نیاز به کمک برای گرفتن سگ در بام تهران

پست من طرف love animals 12/21/2009, 05:43

اینجور که می گویند متا سفانه در چند روز گذشته باز شهرداری اقدام به کشتن سگها کرده و چند سگ را در بام تهران کشته (دو سگ دیگرو چند روز پیش کشتن)
اما امروز که من رفته بودم انجا دیدم یک سگ بزرگ خیلی اهلی و ارام در پارکینگ انجا راه می رفت معلوم بود خیلی گرسنه است و وضعیت جالبی ندارد هر کس رد می شد برای غذا دنبالش راه میفتاد و با چشمانش التماس می کرد
هنگام برگشت به خانه هم دیدم سگ در یک گوشه پارکینگ خودش را جمع کرده و خوابیده و معلوم بود در ان هوای سرد خیلی سردش هست
در کل و ضعیت خوبی نداشت و نیاز به کمک داره به خصوص که الان شهرداری داره سگهای ان ناحیه را می کشه هر لحظه امکان داره به سراغ این بروند
دوست من با مرکز وفا صحبت کرد و خانم پور ارین گفتند اگر کسی بتونه بگیره و ببره وفا انجا نگهش می دارند

کسی ماشین داره ؟؟؟؟ بریم بیاریمش ؟؟؟

فقط کافیه بیاریمش تا جنت اباد از اونجا به بعد دوست دیگری رو برای بردن سگ به وفا پیدا میکنم.

09126992593
love animals
love animals
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

نیاز به کمک برای گرفتن سگ در بام تهران Empty رد: نیاز به کمک برای گرفتن سگ در بام تهران

پست من طرف love animals 12/21/2009, 17:10

با سلام خدمت دوستان گرامی به ویژه رد رز جان و بسیار ویژه به اقای علی رضا که واقعا این همت و شجاعتشون من رو شگفت زده کرد . من تا به حال پسری با این شجاعت ندیدم .

واقعا دست همه درد نکنه . بخصوص خانوم کیانا ، شمس و اقایی که وانت داشتند .

از اونجایی که کار به کمک علی رضا جان سریع انجام شد .... من 2 عکس گرفتم که اون رو همین جا قرار میدم.

این سک امروز به یک ساختمان برده میشه تا شب رو اونجا بگذرونه و فردا صبح میره پیش خانوم کیانا . در صورتی که دوستان 5 شنبه رفتن یا رفتیم وفا میتونن یا میتونیم این سگ رو هم با خودشون یا خودمون ببرن یا ببریم .

قلب قلب

با تشکر از همه

نیاز به کمک برای گرفتن سگ در بام تهران Thumb-9E30_4B2FC60E

نیاز به کمک برای گرفتن سگ در بام تهران Thumb-0F0E_4B2FC60E :* :*
love animals
love animals
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

نیاز به کمک برای گرفتن سگ در بام تهران Empty رد: نیاز به کمک برای گرفتن سگ در بام تهران

پست من طرف Foad 12/21/2009, 18:30

چه خوب
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف مه لقا 12/22/2009, 03:28

دستتون درد نکنه
مه لقا
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف ایران دوست 12/22/2009, 05:01

واقعا موجب شادمانیه که این زبون بسته هم نجات یافت.
.این سگ جونشو مدیون شما فرشته های مهربونه

راستی دوستای عزیز من شاهد کمکهای آقا محمد عزیز در انجمن دیگه ای هستیم و میبینم که هیچ کوتاهی نمیکنند . و هر کاری که بتونن با جون و دل برای حیوانات انجام میدن... ایشون برای حیوانات خیلی زحمت میکشن جا داره همین جا ازشون سپاسگزاری کنم... حضورشون در کنار ما مایه افتخار ماست.... برای این فرشته مهربون آرزوی بهترینها رو دارم.

نیاز به کمک برای گرفتن سگ در بام تهران 1261516311
ایران دوست
ایران دوست
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی

مدیر ماه انجمن مدیر برتر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 12/22/2009, 07:21

چه عالی ، کاش همه حیوانات بدون پناه نمونن!
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف فریده 12/24/2009, 02:27

خسته نباشی و دستت درد نکنه جداً بهترین کار رو انجام دادی
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف samir 1/4/2010, 01:47

بچه هایی که به این سگ کمک کردید. اگر باز هم توانستید یک سگ دیگر نیاز به کمک داره.
من نژادش را نمی دونم ولی از این سگهای کشیده و قد بلند هست که پوزه کشیده دارند و کاملا سیاه رنگ هست. حیونکی تنها توی کوچه ها دنبال غذا میگرده. این سگ هم اطراف بام تهران است. می ترسم این رو هم بیان بکشند.
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة