گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

ناراحتی تنفسی؟چشمای بسته.اسهال

+8
kimiasalah
samir
Salma
samira-e
فریده
Dr. Iman Memarian
Ronia
mahsa
12 مشترك

صفحه 3 از 3 الصفحة السابقة  1, 2, 3

ناراحتی تنفسی؟چشمای بسته.اسهال - صفحة 3 Empty رد: ناراحتی تنفسی؟چشمای بسته.اسهال

پست من طرف samira-e 4/16/2010, 17:05

پرهام خان ممنون از راهنماییتون و بلاخره موفق به تهیه ی کتاب آقای فروهش فر شدم که به خیلی از سوالهام جواب داد از ایشونم ممنون عاشق لاک پشت
samira-e
samira-e
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

ناراحتی تنفسی؟چشمای بسته.اسهال - صفحة 3 Empty رد: ناراحتی تنفسی؟چشمای بسته.اسهال

پست من طرف samira-e 4/16/2010, 17:27

درمورده فیلتر و هیتر مناسب بعداز خوندن کتاب سوال برام پیش اومد اونم اینکه تراریومی که من دارم میسازم65*35*45طول و عرض و ارتفاعشه که میشه حدود 100 لیتر و واسه این مقدار طبق محاسبات یه فیلتر با قدرت 1200 لیتر در ساعت و یه هیتر 100 وات نیازه

اما مسئله اینجاس که کل تراریوم آب نمیشه فقط حدوده 25س.م آب و بقیه فضا هم واسه ساخت خشکی و نسب چراغ و اینجور دستگاها که اینطوری حجم تراریوم تقریبا" میشه 57 لیتر و فیلتر مناسب چیزی با قدرت 700 و هیتره حدود 60 تا70 وات.سئوال اینکه من فقط باید ارتفاعه آب و حساب کنم دیگه نه تراریومو؟؟؟
samira-e
samira-e
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف apb 4/17/2010, 02:10

samira-e عزیز ، مبارکه! بله! طول و عرض و ارتفاع آب تراریوم شما چقدر است؟ موفق باشید ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف samira-e 4/17/2010, 06:25

ممنون پرهام خان.تراریوم در حال ساخت من دارای طول 65 س.م عرض 35 س.م و ارتفاع خود تراریوم 45 س.م که حدود 25 س.م از ارتفاعش آب میشه و 20 تای دیگه برای نصب چراغ و ...خالیه.

راستی از اطلاعات فیلتریتون هم بسیار متشکرمندیم ولی فقط آیا منظور از((
می تونید با پیام به من هم تهیه کنید!
)) چه میباشد؟؟یعنی واسه ی خریدش هم میتونم ازتون کمک بگیرم؟؟ متفکر: lol!
samira-e
samira-e
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف apb 4/17/2010, 08:20

samira-e عزیز ، بله! برای آکواریوم شما ، سایز متوسطش مناسبه! موفق باشید ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف فریده 4/17/2010, 08:27

سمیرا جون من امروز پستهات رو دیدم. خواهش می کنم کاری نکردم. خوشحالم که لاک پشتت خوب شده.
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف samira-e 4/19/2010, 04:47

سلام...

پرهام خان واسه تهیه ی فیلتر خیلی دنبال مارک آتمن گشتم اما متاسفانه نتونستم پیدا کنم و یه دونه هم که پیدا شد بسیار بسیار بزرگ بود و قیمتی معادل 55هزار داشت که برق 3فاز از سرمان پراند خیلی خوشحال

ناچارا" یه تاپ فیلتر با مارکblack knight-aqua zonic گرفتم که قدرتش 1000لیتر/ساعت میباشد.میخواستم ببینم به نظرتون فیلتری با این قدرت برای تراریوم 70 لیتری مناسبه؟حالا که آتمن پیدا نکردم یعنی خیلی ضرر کردم؟؟ سوال
samira-e
samira-e
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف samira-e 4/19/2010, 05:00

درضمن زغال اکتیو و الیافم تهیه کردم اما راجع به بیو سرامیک آیا مارک خاصی هست که اونو بگیرم((گرچه بعید میدونم بتونم پیدا کنم)) خیلی خوشحال

من حتی موفق نشدم برای لاکپشتای عزیزم پلت مناسب تهیه کنم اینجا بجز کلور فیش چیزی پیدا نمیشه با اینکه حدود 10تا مغازه رفتم!!تازه از اون بدتر اینکه بازار ماهی خوراکم اینجا بدجور خرابه!!!!!کسی اینجا هست که همشهریه ما باشه و بتونه در این زمینه کمک کنه؟؟؟

داشتم به این فکر میکردم که آیا این فروم فروش اینترنتیه محصولات نداره چون اگه باشه که خیلی عالیه و من حتما" مشتری میشم حداقل اینطوری همش نگران نداشتن پلت مناسب واسه تغذیه نیستم متفکر:
samira-e
samira-e
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 4/19/2010, 05:04

فروشگاه داره سمیرا خانوم! به اقا پرهام بگین براتون پلت بفرستن...ماهی خوراک هم اگر بتونین پیدا کنین..خودتون تو یه تانک کوچک پرورش بدین که مشکل مواجه نشین چجوریش رو نمیدونم مهندس میگه اما میدوتم کار سختی نیست و نیاز به چیزی خاص نداره...
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف samira-e 4/19/2010, 15:24

ممنون فرشاد خان واقعا" هیچ خبری نمیتونست تا این حد مسررت بخش باشه و اگه زودتر اینو میدونستم حتما" واسه خرید فیلتر مناسب هم از اون روش استفاده میکردم.

مهندس پرهام همیشه لطف دارن و گویا این بارم باز من باید از کمک ایشون استفاده کنم کاش حداقل میتونستم لطفشونو جبران کنم.ایشون واقعا" برای لاکپشتای کوچولوی ما حکم قهرمانو دارن لبخند :\s/:
samira-e
samira-e
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف apb 4/19/2010, 23:59

samira-e عزیز ، اگه به من می گفتید آتمن براتون ارسال می کردم! با قیمت خوب! ضرر که نکردید! ولی در تهران سایز بزرگش 15000 تومن هست!

طول و عرض و ارتفاع آکواریومتون چقدره؟ مارک JAD و نچرال کالر خئبن! بویو هم بد نیست!

غذای لاک چشت هم من ارسال می کنن ، باید در پیام خصوصی مطرح کنید!

لینک فروش اینترنتی:
https://lakposhtha.forumfa.net/html-h5.htm

شما لطف دارید! موفق باشید ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف samira-e 4/20/2010, 05:29

ممنون از لطفتون پرهام خان-خوب متاسفانه من دیر موضوع رو متوجه شدم و حالا فرصت داشتن یه فیلتر بهتر را از دست دادم لبخند

در مورد غذا هم لینک فروش را یه نگاهی کردم سوالم اینه که آیا فقط میتونم مارک آکوافین را سفارش بدم((با توجه به مقررات ذکر شده در لینک)) یا اینکه امکان تهیه ی مارکهای دیگه هم هست؟
samira-e
samira-e
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف apb 4/20/2010, 05:40

samira-e عزیز ، تنها پتس فمیلی و آکوافین ، که آکوافین هم گاهی گیر نمیاد! (که جفتش 1 کیفیت هست!) موفق باشید ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف naznazjoon 4/20/2010, 10:35

سلام لاکی من هی خمیازه میکشه چکار کنم سوال
naznazjoon
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف amir hosein 4/20/2010, 11:32

با دکتر معماریان تماس بگیرید ایشون راهنمایی میکنند
پروفایل دکتر
amir hosein
amir hosein
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

صفحه 3 از 3 الصفحة السابقة  1, 2, 3

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة