گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

آیا این غذا برای لاک پشتم مناسب است؟

+25
پریسا
naznazjoon
niloofar20
farzane
Sahra
Farshad.roger
ghazaleh
غزال
dordon
ultra
babooshka
محمد
پیام
Alireza
shadi
samir
فرهاد
Foad
Koosha_Raisi
Ronia
masi
setareh
شرزاد
apb
marziye
29 مشترك

صفحه 3 از 4 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4  الصفحة التالية

آیا این غذا برای لاک پشتم مناسب است؟ - صفحة 3 Empty رد: آیا این غذا برای لاک پشتم مناسب است؟

پست من طرف ghazaleh 3/5/2010, 14:36

تو هر سایتی میرم این اتفاق میفته!!حالا چی کار کنم؟!فعلا از این غذاهی بهش نمیدم!اسم غذا اینه:
terra pro natural turtle feed
ghazaleh
ghazaleh
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

آیا این غذا برای لاک پشتم مناسب است؟ - صفحة 3 Empty رد: آیا این غذا برای لاک پشتم مناسب است؟

پست من طرف Farshad.roger 3/5/2010, 14:45

از این سایت خوبه
آیا این غذا برای لاک پشتم مناسب است؟ - صفحة 3 Www.shiaupload
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 3/6/2010, 04:35

یک آدرس در gmail داشته باشید مشکل عکسهاتون برای همیشه حل میشه. اشاره
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 3/6/2010, 06:32

اون غذا میگو هست و نباید زیاد استفاده بشه! به عات توازن نامتاسب کلسیوم و فسفر. از سایت زیر برای پیدا کردن چلت مورد نظر هوردتون استفاده کنید:
وبلاگ تراریوم

موفق باشید ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف farzane 3/17/2010, 10:36

لاک پشت های من به غذایی که فروشندشون بهشون میداده عادت کردن و هیچ چیز دیگه ای نمی خورن !
یه غذای کوچیک قهوا ای بی اسمه !
خیلی کم پیش میاد کاهو بخورن.
براشون مشکلی پیش نمیاد؟
چیکار کنم تا چیزهای دیگه ای هم بخورن؟
farzane
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف niloofar20 3/17/2010, 10:50

فکر کنم لوفاک رو میگین؟ متفکر: مناسب نیست.
به کمی که گرسنگی بکشن میخورن . ولی اولش برای باز کردن اشتهاشون میتونین از کرم خونی منجمد(آکواریوم فروشیها دارن) یا مرغ پخته یا تن ماهی رژیمی(به جای روغن در آب هستند) استفاده کنید. بعد لاشه ماهی رو جایگزین این غذاها کنید. میتونید از پلت آکوافین هم استفاده کنید که برای سفارشش باید به آقا پرهام پیغام بدید.
niloofar20
niloofar20
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف samir 3/17/2010, 12:38

farzane عزیز

یک جمله ای هست که دکتر معماریان می گن که غذا نخوردن لاک پشت بهتر از غذای بد خوردنه.

همانطور که نیلوفر عزیز گفتند، با گرسنگی کشیدن و کمی صبر و ابتکار شما قضیه حل می شه. براشون پلت بگیرید (غذای مخصوص خزندگان که عکس لاک پشت هم روش هست و به اشتباه چیز دیگری نخرید)، بوی قوی داره که لاک پشت را جذب می کنه. برای لاک پشت های کوچک بذارید کمی خیس بخوره در حد چند دقیقه که فقط نرم شه بعد به لاکی بدید، برای به اشتها آوردنشان همانطور که نیلوفر اشاره کردند می توان از یکسری غذاهای دیگر استفاده کرد ولی فقط برای به اشتها آوردن و اصلا بعنوان غذای اصلی توصیه نمی شوند.

به محض اینکه به غذا خوردن افتاد حتما کف دریا را هم در برنامه غذاییش قرار بدید.
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف naznazjoon 4/18/2010, 11:09

سلام
میخواستم از راهنماییتون برای لاک پشتم تشکر کنم امروز یکی از چشم هاش را باز کرد خیلی خوشحال شدم امید وارم اون یکی چشمش رو هم باز کنه فقط یه مشکل دیگه غذا شو عوض کردم ولی نمیخوره چکار کنم چطوری بدم بهش که بخوره قبلا متاسفانه بهش گوشت میدادم والان چیزی جز اون نمیخوره و منم بهش نمیدم کمک عاشق لاک پشت ها
naznazjoon
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف niloofar20 4/18/2010, 11:29

ببخشید من به جای دوستای با تجربه تر جواب میدم. طبیعیه که غذای جدید رو نخوره چون گوشت خیلی دوست داره. یکم صبر کنید. اگه پلت دارید مطمئنا میخوره. اگه نخورد یکم پلت رو بزنید به آب گوشت یا آب تن ماهی که بوی اونو بگیره. حتما میخوره. ماهی خوراک هم که همه لاکیا دوست دارند.
niloofar20
niloofar20
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف samir 4/18/2010, 12:28

naznazjoon عزیز

با توجه به اینکه گفتید چشمهای لاک پشتتون بسته بوده، پیش دکتر دامپزشک رفته بودید؟ اگر ساکن تهران هستید حتما برای معاینه پیش دکتر معماریان ببرید. تا شاید اگر مشکلات دیگری هم بخاطر تغذیه نادرست پیدا کرده درمان بشه.
در مورد غذا، سایر غذاها را همونطور که نیلوفر گفت به بوی گوشت اغشته کنید تا فریب بخوره. با اینحال توصیه می کنم لاشه کامل ماهی را امتحان کنید.
لاک پشتتون چند سانته طول لاکش؟ چند وقت گوشت خورده؟ بعد از اون چند وقته غذای دیگری نخورده؟
شرایط زیستگاهش چه طوریه؟
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف پریسا 5/23/2010, 16:04

من 2 ماه دارم بش میگو میدم خطرناک :[-o<: ناراحت گریه کمک
پریسا
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف apb 5/24/2010, 02:01

پریسا عزیز ، بله مصرف زیادش به علت توازن نامناسب کلسیوم به فسفر میگو صحیح نمی باشد! موفق باشید ، پرهام.

اين مطلب آخرين بار توسط apb در 5/26/2010, 05:12 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف honey 5/25/2010, 01:55

من یه غذا گرفتم روش نوشته:reptomin baby بقیشو دیگه نمیدونم به چه زبونی نوشته یکیم نوشته bioactiveformula اینو میدم با اون گردیای قهوه ای براش که ضرر نداره؟
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 5/25/2010, 02:05

honey عزیز ، از ماهیارن گرفتید احتمالا و غذای بسیار گرانی است ، یه مقدار کوچکش 6000 تومن قیمتشه! اون گردالی های قهواه ای براش مناسب نیستند ، اگه غذا خواستی به من پیام خصوصی بدهید یا الز لینک زیر استفاده کنید:
https://lakposhtha.forumfa.net/html-h5.htm

موفق باشید ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف honey 5/25/2010, 02:08

اون گردی یا کوچیک بود می خورد ولی حالا که بزرگ شده نمی خوره از همون موخوره فقط با خیار که خیلی دوست داره و کف دریا و ماهی هم یه چند جا نگا کردم نبود امروز میرم پیدا کنم باز پس اون مشکلی نداره دیگه بهش بدم من 5500 گرفتم بهش بدم
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف honey 5/25/2010, 02:55

چشم اقا پرهام بهتون خبر میدم
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 5/25/2010, 03:08

honey عزیز ، خیار رو زیاد استفاده نکنید! من در خدمتم ، موفق باشید ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف honey 5/25/2010, 03:14

روزی کمی تقریبا اندازه اون پلتا میدم خوبه؟
یبارم کنسرو ذرت دادم 2 تا خیلی خوشش اومد بعد گفتم ضرر میکنه ندادم بهش هویجم و کاهو و کف دریا هم نمیخوره
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 5/25/2010, 03:17

honey عزیز ، هویج رو می خورن ، کمی گرسنگی ....

هویج خام رو بسیار طریف ببرید و بعد از گشنگی تو آبشون بیندازید ، یعد از 1 سالگی حتما باید بخورند! موفق باشید ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف honey 5/25/2010, 04:12

این کارو کردم ولی می گیره دهنش فوت میکنه بیرون!
من الان رفتم ماهی گرفتم از اونا که دمشون خیلی خوشکل و درازه و رنگا رنگن داد بهم البته اینا کوجچولون هنوز دل و رودشون دیده میشه بدم بهش چطوری همینطور بندازم تو اب؟
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف honey 5/25/2010, 04:19

فکر کنم از ایناست البته دم اونا اینطوری پهن نبود
http://www.amtra.de/images/monthfish/1Guppy.jpg
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 5/25/2010, 04:47

honey عزیز ، بعد از 1 سالگی می خوره! و لا گشنگی کشیدن ، یاد می گیره مه باید بخوره!

بله ، گوپی ، خوبه ، بندازید تو آب! موفق باشید ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف honey 5/25/2010, 05:05

وااااااااااااااااااااای که این لاکی من عجب تبل بار اومده این ماهیه دور تا دور تراویوم می گردونتش ولی هنوز نتونسته شکارش کنه
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف shahriar222 5/25/2010, 05:08

سلام.ببخشيد لکپشته من يه جوريه!يه روز هيچی نميخوره،يه روز سابقه داشته 33 تا از پلت های مهيرن خورده!بايد چی بش بدم؟کی بدم؟ممنون
shahriar222
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف honey 5/25/2010, 05:10

پلت باید اندازه سرش بدین نه بیشتر من که اینطوری فهمیدم غذا هم به سنش بستگی داره ولی باز اقا پرهام و بقیه دوستان بهتر می تونن راهنماییتون کنن رز
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

صفحه 3 از 4 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة