گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

مشکل چشم ( رسوبات آب بر روی پوست و لاک)

5 مشترك

مشکل چشم ( رسوبات آب بر روی پوست و لاک) Empty مشکل چشم ( رسوبات آب بر روی پوست و لاک)

پست من طرف speedy 3/20/2009, 09:55

لاکپشت های برکه ای من بعد از چند ساعت که توی خشکی جلوی لامپ هالوژن میخوابن.دوره چشماشون سفیدی جمع میشه مثل نمک.این براشون خطرناک نیست؟
speedy
speedy
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

مشکل چشم ( رسوبات آب بر روی پوست و لاک) Empty رد: مشکل چشم ( رسوبات آب بر روی پوست و لاک)

پست من طرف Ali 3/20/2009, 10:51

شاید آهک باشه .
Ali
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

مشکل چشم ( رسوبات آب بر روی پوست و لاک) Empty رد: مشکل چشم ( رسوبات آب بر روی پوست و لاک)

پست من طرف MiladicA 3/20/2009, 15:26

برای لاک پشت گوش قرمز من هم سفید میشه . فکر نکنم مهم باشه و از باقی ماندن آهک و مواد داخل آب باشه اما باز دقیق نمی دونم . :?: :!:
MiladicA
MiladicA
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Ali 3/20/2009, 17:55

بله همین الان هم آکواریوم بقلمه . اومدن تو خشکی و دور چشمشون سفیده !
Ali
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف لاکی 3/21/2009, 01:25

speedy نوشته است:لاکپشت های برکه ای من بعد از چند ساعت که توی خشکی جلوی لامپ هالوژن میخوابن.دوره چشماشون سفیدی جمع میشه مثل نمک.این براشون خطرناک نیست؟

معمولا به مدت زیاد در خشکی اینجوری میشه و احتمالا اهکه
لاکی
لاکی
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Foad 3/21/2009, 09:14

رسوب رسوبات آب بر روی لاک و پوست کاملا طبیعی است و با دوباره خیس شدن از بین می رود. اگر این رسوبات بر روی لاک ماندگار شود و از بین نرود می توان آن را با یک مسواک کهنه از روی لاک پاک کرد.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة