گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

واگذاری دو تا گوش قرمز (تمام شد)

+4
Dr. Iman Memarian
لاکی
سارا س
مه لقا
8 مشترك

صفحه 3 از 4 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4  الصفحة التالية

واگذاری دو تا گوش قرمز (تمام شد) - صفحة 3 Empty رد: واگذاری دو تا گوش قرمز (تمام شد)

پست من طرف سارا س 9/6/2009, 11:24

خیلی جالبه وقتی روکاشی راه میره تاک تاک صدا میده خیلی خوشحال
سارا س
سارا س
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

واگذاری دو تا گوش قرمز (تمام شد) - صفحة 3 Empty رد: واگذاری دو تا گوش قرمز (تمام شد)

پست من طرف مه لقا 9/6/2009, 11:30

منم که از خدامه جیقیلیه شما پسر باشه . بچه ها من امروز دخترمو شوهر دادم.
بمیرم واسه بخت بده دخترم مجبوره همیشه با مادرشوهرش بمونه.
حالا پسر شما مرتب سر کار میره یا تا لنگ ظهر خوابه؟
مه لقا
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف مه لقا 9/6/2009, 11:31

ببینم سارا جون تا حالا که گازت نگرفته؟
مه لقا
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف مه لقا 9/6/2009, 11:48

اگه خیلی دلت بخواد که گارت بگیره ببرش زیر آب و بشورش.
سارا جون دو تا سوال داشتم مطمئنم که خودت حواست هست . فقط میخواستم مطمئن بشم که تو جایی که می خوای نگهشون داری خشکی درست کردی؟ و آفتاب گیر هست یا خلاصه نورگیر؟ یکیم میخواستم بگم که یه وقت لاکپشت هاتو ندی تونی باهاشون بازی کنه لینک زیرو ببین
https://lakposhtha.forumfa.net/forum-f4/topic-t791.htm
تورو خدا از دست من ناراحت نشی نگی یه وقت یه لاکپشت بهم داد انقدر داره نصیحتم میکنه.
فقط یه لحظه گفتم شاید خبر نداشته باشی که سگ براشون خطرناکه. منم یک بار لاکی رو گذاشتم جلوی سگ دختر خالم اون شیطون بلا هم اول لاکشو بو کرد بعد یهو دقیقا سرشو می خواست گاز بگیره که من فقط تونستم از زیر دهنه سگه لاکپشتمو با دستم شوتش کنم. طفلی انقدر ترسیده بود که بعد از سه دقیقه زیره آب موندن کم کم جرات کرد کله شو از تو لاکش بیرون بیاره ناراحت
مه لقا
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف سارا س 9/6/2009, 12:41

نه عزیز حواسم هست هرگز همچین کاری نمیکنم

اره هم خشکی داره هم سنگ داره اره افتاب هم میگیره

نه گازم نگرفته
سارا س
سارا س
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف سارا س 9/6/2009, 12:45

نه تا لنگه ظهر می خوابه

ولی تو نگران نباش من از لحاظ مالی کمکشون میکنم

قول میدم مادر شوهر خوبی براش بشم :m/:
سارا س
سارا س
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف مه لقا 9/6/2009, 15:38

پس خوبه که تا حالا آبرو داری کرده و گازت نگرفته آخه وقتی میره بغل غریبه فورا گازش میگیره. من عمدی نگفتم بهت که ازش نترسی. اونروز دست پسر عمه مو طوری گاز گرفت که سرخی گوشتش زد بیرون . یکبار هم دست منو گاز گرفت. زیاد با دهنش ور نرو . وقتی هم میخوای بشوریش دستتو جلو دهنش نگیر تو شرایط عادی اصلا گاز نمیگیره مگر اینکه عصابشو بهم بریزی. تو شرایط معمولی فقط از خودش یه صدای خاصی در میاره که نزدیکش نشی. نمیدونم دقت کردی شنیدی یا نه؟
یه عادت بدم داره اگه مثلا روی لبه میز داره راه میره و خواستی مثلا بگیریش تا زمین نیفته باید خیلی تند و تیز عمل کنی چون اگه بفهمه که می خوای بگیریش خودشو پرت میکنه . هیچی حالیش نیست ببخشیدا ولی یه ذره عروستون گاو تشریف دارن.
میدونم داری تو دلت میگی دخترشو به پسرم انداخت . ولی گاو واگذار شده پس گرفته نمیشود lol!
شوخی کردم دختر خیلی هم نازه بمیرم الهی براش . :*
مه لقا
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف سارا س 9/6/2009, 15:59

نه دختر خوبیه ماشا الا ... پهلونه کم مونده منو ضربه ی فنی کنه من تسلیم میشم lol!
سارا س
سارا س
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف سارا س 9/6/2009, 16:11

اگه بعد این هم شوهرشو را بده خوب میشه

اخه لاکی من همش رو اونه و وقتی که میاد پایین لکی تو میره رو اون اونم له میشه فرار میکنه

والا من فکر نمی کردم لاکیم این همه پرو باشه و خانوم هارو اذیت کنه عشق در نگاه اول

گذاشته بودم 2 تا شون رو رو مبل یه پارچه هم بود 2 تای رفتن اون زیر خوابیدن ازشون عکس انداختم میزارم برات خیلی جالبه
خیلی خوشحال

وقتی پارچه رو بلند میکردم لاکیت همچین عصبانی میشد که...
سارا س
سارا س
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف سارا س 9/6/2009, 16:21

واگذاری دو تا گوش قرمز (تمام شد) - صفحة 3 05092009_008

اين مطلب آخرين بار توسط سارا س در 9/7/2009, 04:05 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
سارا س
سارا س
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف مه لقا 9/6/2009, 17:11

دیدی گفتم مادر شوهر بازی درمیاری یعنی چی لاکیت عصبانی میشه یه مادرشوهر خوب اولا در میزنه بعد میره تو درثانی میگه عروسه گلم عصبانی نشه.
سارا جون دوست دارم یوقت نارحت نشی لاکی خیلی هم دلش بخواد مامانی به نازیه تو داشته باشه.
مه لقا
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف مه لقا 9/6/2009, 17:14

خوشحالم که لاکی جیقیلی رو اذیت نکرد راستش یکم نگران بودم .
مه لقا
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف سارا س 9/7/2009, 02:50

خواهش میکنم نه عزیزم منم اهل شوخ ام نگران نباش نارحت نمی شم

فکر کنم عروسمون دپرس شده غذا نمی خوره همه چیز دادم ولی نخورد ناراحت
سارا س
سارا س
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف مه لقا 9/7/2009, 06:48

از اون غذایی که عکسشو گذاشتی دادی بهش؟
مه لقا
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف مه لقا 9/7/2009, 06:51

یه ذره بهش نون بده ببین میخوره؟ نون میخوره بعضی وقتها . البته من شاید هر دو ماه یکبار بهش نون بدم. اگه نون خورد معلوم میشه که گشنه شه ولی غذاشو دوست نداره اما اگه نونم نخورد معلومه که سیره نیازی به نگرانی نیست. ولی فکر کنم اگه خیلی گشنه باشه از اون غذایی که شما خریدی بخوره.
مه لقا
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف apb 9/7/2009, 07:39

لاک پشت هایی که جاشون عوش می شه طبیعیه که به خاطب استرس چند وفت از خودرن غذا پرهیز کنند. به زودی با عادت کردن به شرایط محیط جدید و برطرف شدن استرس مشکل حل می شه.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف مه لقا 9/7/2009, 07:42

ممنونم آقای پرهام از راهنماییتون. هم منو و هم سارا جونو از نگرانی درآوردین.
مه لقا
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف سارا س 9/7/2009, 07:44

اره عزیزم دادم از اون غذا ولی نخورد

نون هم دادم حتی بوش هم نکردش فقط لای 2تا سنگ زیر اب . اصلا شنا نمیکنه ناراحت

انشا الا... پرهام جان ناراحت
سارا س
سارا س
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف مه لقا 9/7/2009, 07:52

نگران نباش اون لاکپشتی که من میشناسم یه هفته دیگه اگه حواست نباشه یوقت ممکنه جیقیلیتم بخوره چه برسه به نون و غذا. نگران نباش یکم باید بهش فرصت داد. اردل منم از وقتی لاکی رفته هروقت کسی رو میبینه تو آب دست و پا میزنه تا بریم کنارش. میخوام یه اسباب بازی براش بذارم تو آکواریوم بنظرت ممکنه با توپ پینگ پونگ بازی کنه؟ یا یه چیزه دیگه براش بخرم؟ آخه من چمن مصنوعی و سنگهای آکواریوم رو جمع کردم . چون با وجود اونها من نمیتونستم آکواریوم رو خوب تمیز کنم. از وقتی گوش اردلم عفونت کرد همشو ریختم بیرون . الان هیچ سرگرمی نداره ناراحت
مه لقا
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف سارا س 9/7/2009, 09:03

والا در مورد سرگرمی های لاک پشت هیچ اطلاعاتی ندارم سوال
سارا س
سارا س
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف سارا س 9/7/2009, 09:36

پسرم کم مونده ها دخترتو طلاق بده 4 بار خفش کرده من به داد جیقیلی رسیدم متفکر:

شبم نه گذاشته ما بخوابیم نه جیقیلی بخوابه متفکر:
سارا س
سارا س
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف مه لقا 9/7/2009, 17:31

جدی میگی مگه چیکار کرده؟
مه لقا
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف سارا س 9/8/2009, 02:52

تا حالا فکر کنم 10 بار بیچارو خفه کرده من به دادش رسیدم

2 = همش به فکر فراره وقتی دستو پا میزنه لاکیم بیچاره , ای کتک هایی میخوره ناراحت

امروز شب بیدار شدم دیدم در رختخوابش نیست فرار کرده 1 ساعت دنبالش گشتم اخر زیر شوفاز بود لبخند

میترسم دختر فراری بشه ناراحت

به بابام هم اصلا علاقه نداره 2 بار گازش گرفته متفکر:
سارا س
سارا س
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف مه لقا 9/8/2009, 09:10

واقعا شرمنده ام بخاطر تربیت یه همچین دختره بی تربیتی.
سارا جون اینو بی تعارف میگم اگه فکر میکنی که نمیتونیش نگهش داری یا جیقیلی رو اذیت میکنه میتونی بفرستیش خونه باباش .
مه لقا
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف سارا س 9/8/2009, 09:30

1روز 2روز بهش فرست میدم اگه غذا بخوره و شلوغی نکنه و جیقیلی رو اذیت نکنه میتونه بمونه ولی اگه این طور نباشه مجبورم ناراحت گریه

روم به دیوار
سارا س
سارا س
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

صفحه 3 از 4 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة