گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

کج حرکت کردن، بی حالی و لکه های سفید روی لاک

+2
Foad
hadiss_bab
6 مشترك

کج حرکت کردن، بی حالی و لکه های سفید روی لاک Empty کج حرکت کردن، بی حالی و لکه های سفید روی لاک

پست من طرف hadiss_bab 7/25/2009, 13:59

سلام . بچه ها تو رو خدا کمک کنید.لاکی من هم یه وری میره یه طرفش سبک شده هم لکای سفید رو لاکش زده هم بیحاله چی کار کنم؟ کمک
hadiss_bab
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

کج حرکت کردن، بی حالی و لکه های سفید روی لاک Empty رد: کج حرکت کردن، بی حالی و لکه های سفید روی لاک

پست من طرف hadiss_bab 7/25/2009, 14:12

یادم رفت بگم نوزاده خیلی فرز بود ولی الان خیلی بیحاله
hadiss_bab
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

کج حرکت کردن، بی حالی و لکه های سفید روی لاک Empty رد: کج حرکت کردن، بی حالی و لکه های سفید روی لاک

پست من طرف Foad 7/25/2009, 14:19

دما را بالا ببرین، شرایط قرنطینه ایجاد کنید ، برای ایجاد شرایط قرنطینه لاک پشت این مطلب را مطالعه کنید. احتمال عفونت تنفسی و بیماری عفونی وجود دارد. حتما با دکتر در این مورد تماس بگیرید.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف شرزاد 7/25/2009, 14:21

سلام لطفا نوع لاک پشت,شرایط نگه داری, نوع تغذیه رو مشخص کنید تا دوستان بتونند بهتون کمک کنند.
کج شنا کردن می تونه نشانه از درگیر بودن یکی از کیسه های هوایی لاک پشت رو نشون بده که خیلی بده...
و به سرعت باید شرایط قرینطه رو که توی فروم هست براش ایجاد کنید.
با تشکر رز
شرزاد
شرزاد
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف Koosha_Raisi 7/25/2009, 14:52

لکه های سفید نشانه ی قارچ می تواند باشد.
Koosha_Raisi
Koosha_Raisi
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف hadiss_bab 7/26/2009, 14:17

سلامونوه لاک پشتم از همینه که تو عکس شرزاد و کوشاست
چی کار کنم یه راهنمایی لاکشم نرم شده من تو آکواریوم نگهداری نمیکنم داخل یه ظرف شیشه ای هستند البته یکیشون سالمه ولی الان مریضرو جدا کردم اسمش جولیه
hadiss_bab
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف hadiss_bab 7/26/2009, 14:22

غذا از این آماده ها بهشون میدم کوچولو قهوه ای شرایط جفتشون یکی بود ولی یکیشون مریضه
hadiss_bab
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف Ronia 7/26/2009, 14:31

لاک پشت شرزاد گوش قرمز و لاک پشت کوشا برکه ایه. برای شما از کدومشون می شه؟؟
هر جا که نگهداریش می کنین باید حتما خشکی گرم برای بیرون آمدن از آب و خشک کردن خودش داشته باشه. نرمی لاک هم به دلیل کمبود کلسیم ایجاد می شه که عاملش تغذیه ای شامل عدم به کار گیری مواد مجاز کلسیم دار برای لاک پشت و دریافت نکردن UV کافی برای جذب کلسیم هست.
برای حل مشکل نرمی لاک به تغذیه ی لاک پشتتون توجه بیشتری کنید به این صورت که ماهی کامل بخوره (لارو ماهی، بچه ماهی، ماهی کوچک)، کف دریای تکه تکه شده و پوست کنده در آبش بریزید که بخوره، کاهو هم خوب ولی کلسیم کمی در اون وجود داره و برای اینکه این کلسیم جذب بدنش بشه از UVB استفاده کنید که از لامپ فلورسنت بدون تلق، یا نور مستقیم و بی واسطه ی خورشید به دست میاد.
موفق باشید.
Ronia
Ronia
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف hadiss_bab 7/27/2009, 13:37

ممنون بچه ها. لاک پشتم مرد.اون یکی تنها شد به نظرتون تنهایی اذیت میشه؟
hadiss_bab
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف مرضیه 7/27/2009, 13:56

تسلیت میگم حدیث جون ناراحت
مرضیه
مرضیه
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف hadiss_bab 7/28/2009, 14:30

مرسی عزیزم
hadiss_bab
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة