گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

خواهش می کنم به لاک پشت من خیلی زود کمک کنید

+3
marziye
Saeid
shadi
7 مشترك

خواهش می کنم به لاک پشت من خیلی زود کمک کنید Empty خواهش می کنم به لاک پشت من خیلی زود کمک کنید

پست من طرف shadi 7/25/2009, 03:42

10 روز میشه که یک لاک پشت خریداری کردم لاک پشت قهوه ای . زمانیکه من از فروشنده در مورد تغذیه لاک پشت سوال کردم ، به من گفت هر چی که دوست دارید بهش بدید متفکر: ، من هم به دنبال یک لاک پشت گیاهخوار بودم ، اما وقتی لاک پشت رو به خونه آوردم و براش کاهو گذاشتم دیدم اصلا نمیخوره و متوجه شدم که باید گوشتخوار باشه ، براش گوشت قرمز تکه تکه کردم و داخل آب نداختم که خورد ، اما نمیدونم چرا فقط در روز یک وعده غذایی میخوره که شامل 5 یا 6 تکه گوشت خیلی ریزه ، متاسفانه فروشنده حتی نمیدونست که لاک پشت چقدر سن داره یا از چه گونه ایه !!!؟؟؟ ازتون میخوام که کمکم کنید تا بدونم که چی براش تهیه کنم ، در ضمن برای لاک پشتم دو نوع غذای مخصوص هم گرفتم که اصلا نمیخوره در واقع هیچی جز گوشت قرمز نمیخوره ... در ضمن من چطور میتونم در طول روز دمای آب رو یکسان نگه دارم ...
آخه این اولین حیوون خونگی منه ... راستی اسمش (( متین )) خیلی خوشحال
کمک عاشق لاک پشت کمک عاشق لاک پشت
shadi
shadi
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

خواهش می کنم به لاک پشت من خیلی زود کمک کنید Empty رد: خواهش می کنم به لاک پشت من خیلی زود کمک کنید

پست من طرف Saeid 7/25/2009, 04:50

دوست من گوشت قرمز برای لاک پشت خوب نیست ، عکسش رو بزار تا اول نوعش معلوم بشه ، بعدش برای اطلاعات بیشتر اینجارو مطالعه کن https://lakposhtha.forumfa.net/forum-f9 اگه عکسش همینه که برای آواتورت گذاشتی از نوع برکه ای
Saeid
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

خواهش می کنم به لاک پشت من خیلی زود کمک کنید Empty رد: خواهش می کنم به لاک پشت من خیلی زود کمک کنید

پست من طرف marziye 7/25/2009, 04:56

شادي جان لاك پشتت اگه عكسي كه اينجا گذاشتي باشه بركه اييه . در مورد تغذيه اش مي توني يه سر به لينكاي زير بزني ...

marziye
marziye
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف mahsa 7/25/2009, 06:03

درسته گوشت قرمز رو میخوره ولی گوشت قرمز براش بده
فعلا تا بتونی یه غذای خوب براش پیدا کنی سینه مرغ آب پز بهش بده(البته این فقط برای یه مدت کوتاهه نه واسه همیشه)
mahsa
mahsa
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Ronia 7/25/2009, 06:31

دیگه گوشت ندین. D\'oh لارو ماهی، بچه ماهی، ماهی کوچک. :\m/:
Ronia
Ronia
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Foad 7/25/2009, 06:53

دوست عزیز ، بهت پیشنهاد می کنم کتاب راهنمایی نگهداری از لاک پشتهای نیمه آبزی را تهیه کنی. برای اطلاعات بیشتر ابتدا مطلب اطلاعات ابتدایی لاک پشتی را مطالعه کنید و سپس بخشهای تغذیه لاک پشتی ، زیستگاه لاک پشتی و بیماری های لاک پشتی را مطالعه کنید.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف لاکی 7/26/2009, 13:58

جنسيت ماده

نوع بركه اي

سن وزنش را بگيرين و به ما اعلام كنيد
لاکی
لاکی
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة