گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

سوال درباره لامپ و کف دریا

2 مشترك

سوال درباره لامپ و کف دریا Empty سوال درباره لامپ و کف دریا

پست من طرف abtin3 9/4/2012, 04:44

دو سوال داشتم
1 - من تا الان برای تراریومم از لامپ مهتابی 6400 کلوین استفاده می کردم ولی الان تو بازار پیدا نمی شه و فقط 4100 کلوین هست هر دو نور سفید دارن ولی با تحقیقی که کرده بودم 6400 نفوذ بهتری هم داخل اب و هم خشکی داره . حا لا می خوام از 4100 استفاده کنم نظر شما چیه ؟ uv فرقی نداره ؟ کسی مهتابی 4100 داره ؟

2 - سوالم درباره کف دریا هست ایا هر چه قدر خورد مشکلی نداره . اخه لاکپشتی که دارم کف دریا خیلی دوست داره اگه هر روز کل کف دریا رو تو اب بزاری می خوره . من هفته ای یک روز در میان یک حبه کف دریا می دم یعنی هفته ای 4 نوبت . گفتم نکنه از زیاد خوردن کف دریا براش مشکل پیش بیاد؟نظرتون چیه ؟

باتشکر از دوستان.

abtin3
abtin3
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

سوال درباره لامپ و کف دریا Empty رد: سوال درباره لامپ و کف دریا

پست من طرف farzad 9/5/2012, 10:32

با سلام.
متاسفانه راجع به سوال اول اطلاعی ندارم
اما سوال دومتون لاکپشت مبتونه به هر اندازه ایی که بخواد کف دریا بخوره(با نگاهی به پستها قبل و گفتن اینکه یک تیکه کف دریا به اندازه قوطی کبریت همیشه توی آب باشه و هر وقت تموم شد یه تیکه دیگه در اختیار لاکپشت قرار بدید)این نتیجه گرفته میشه که اندازه یا مقدار خاصی مطرح نیست کف دریا هر وقت که توسط لاکپشت خورده شد بازم ی تیکه از اون رو توی آب قرار میدیم.
موفق باشید
farzad
farzad
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة