گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

درخواست نگهداری ماهیان آکواریومي آب شیرین

4 مشترك

درخواست نگهداری ماهیان آکواریومي آب شیرین  Empty درخواست نگهداری ماهیان آکواریومي آب شیرین

پست من طرف cherkoolak 5/13/2011, 16:32

سلام
دوستانی که به علت کمبود جا و ...
نمیتونن از ماهیاشون نگه داری کنن
من مایل هستم با کمال میل به طور موقت یا دائم
اقدام به نگهداری کنم تعجب
cherkoolak
cherkoolak
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

درخواست نگهداری ماهیان آکواریومي آب شیرین  Empty رد: درخواست نگهداری ماهیان آکواریومي آب شیرین

پست من طرف Foad 5/13/2011, 17:36

من کلی ماهی زنده زا (گوپی و مولی) دارم که در تانک خودم به دنیا آمدن و از چندتا دانه، به صدها رسیدن. با اینکه ماهی های ارزان و کوچکی هستند من خیلی دوسشون دارم (برای من ارزششون خیلی زیاد است) و ازشون خوب نگهداری می کنم ولی سرعت زاد و ولدشون زیاد است و کاملا تانک را پر کردن. اگر تمایل داشتین می توانم چندتاشون را واگذار کنم. از دوستان دیگر هم اگر کسی خواست می تواند به من پیام دهد.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

درخواست نگهداری ماهیان آکواریومي آب شیرین  Empty رد: درخواست نگهداری ماهیان آکواریومي آب شیرین

پست من طرف bugieboy 5/16/2011, 03:42

خب ميتونيد بدينشون به لاكپشت ها بخورن
bugieboy
bugieboy
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف ممد 5/26/2012, 13:07

منم حدود 10تا گوپي 6تا مولي بالن زيبا كه 3تاشون دم عقربين 2تا مولي نارنجي سفيد كه نميدونم نژادشون چيه و 2تا ماكرو ي ابي و 2تا اوراتوس دارم كه ديگه نميخامشون هركي ميخاد ميتونم واگذارشون كنم.موقعيت منم ساوست
ممد
ممد
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة