گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

تکان دادن و لرزاندن دستان لاک پشتها به طرف هم

2 مشترك

تکان دادن و لرزاندن دستان لاک پشتها به طرف هم Empty تکان دادن و لرزاندن دستان لاک پشتها به طرف هم

پست من طرف turtle_lover 7/8/2009, 03:26

سلام . من یه لاک پشتم بالغه و یه لاک پشت دیگه دارم که فکر میکنم ماده است چون به تازگی میبینم که لاک پشت نر به سمت اونیکی متمایل میشه و چشماش خمار میشه و بعد دستاشو دو طرف سرش دراز میکنه و با حالتی لرزون اونها رو به طرف سر اونیکی لاکپشته تکون میده . شنیدم که این جفت گیریه ولی آخه من فکر نکنم که اونیکی لاک پشتم بالغ شده باشه . این نره هم دکتر معماریان گفت بالغ زودرسه . این حرکات یعنی چی ؟ دکتر جون جواب بده.در ضمن اینم بگم که همیشه لاک پشت ماده اونو پس میزنه و میره کنار . ولی یکار دیدم که اونم داره همون حرکاتو انجام میده .یعنی هردو این کارو میکردن در قبال هم.لاک پشت نر ولی خیلی مایله و در هر فرصتی به سمت اونیکی این حرکاتو انجام میده. کمک
turtle_lover
turtle_lover
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

تکان دادن و لرزاندن دستان لاک پشتها به طرف هم Empty رد: تکان دادن و لرزاندن دستان لاک پشتها به طرف هم

پست من طرف Foad 7/8/2009, 10:10

این کار جزیی از فعالیتهای طبیعی جنسی لاک پشت است و فرقی نمی کند لاک پشت مقابل بالغ یا نا بالغ باشد. گاهی حتی این کار را مقابل تصویر خود در مقابل شیشه نیز انجام می دهند. برای اطلاعات بیشتر توصیه می کنم کتاب نگهداری لاک پشتهای نیمه آبزی را تهیه و مطالعه کنید.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة