گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

داروی ocean free برای بیماری ورم شکم و پولک

2 مشترك

داروی ocean free برای بیماری ورم شکم و پولک  Empty داروی ocean free برای بیماری ورم شکم و پولک

پست من طرف abtin3 4/13/2011, 10:16

گاهی اوقات در آکواریوم ها با تلفات و مرگ ومیر ناگهانی ماهان مواجه می شویم که غالبا این تلفات علائمی ندارد و درمان معمول با استفاده از انتی بیوتیک قابل انجام می شود . super internal bacteria & ulcer away یکی از بهترین راه های درمان برای مقابله با بیماری های باکتریایی است و از پیشرفت بیماری جلوگیری میکند . همچنین رنگ آب اکواریوم را تغییر نمی دهد و برای تمامی ماهی ها و باکتری های فیلتر و گیاهان مفید است.

داروی ocean free برای بیماری ورم شکم و پولک  6vhypjqzzxpsexjhjvaz_thumb

زمان استفاده:
1- مشاهده زخم
2- تورم چشم ها
3- از دست دادن رنگ ماهی
4- بی اشتهایی و مشاهده رگهای قرمز
5- تورم شکمی یا جمع شدن بالهای ماهی
6- مشاهده ورم

طریقه مصرف :
1- قبل از مصرف بطری را تکان دهید
2- یک میلی لیتر در هر 10 لیتر اب اضافه کنید
3- فیلتر جذب کننده را از اب خارج کنید
4- دوره درمان 4 روزه است بعد از ان دوره بعدی را اغاز کنید

داروی ocean free برای بیماری ورم شکم و پولک  Uzuvqryunqmofkiuk6fb_thumb

من خودم این دارو رو برای گلدفیش استفاده کردم مثل آب رو آتش می مونه تا ریختم بعد از 24 ساعت حالش خیلی بهتر شد.
abtin3
abtin3
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

داروی ocean free برای بیماری ورم شکم و پولک  Empty رد: داروی ocean free برای بیماری ورم شکم و پولک

پست من طرف Foad 4/13/2011, 11:21

فکر می کنید برای زخم روی بدن لوچ دلقک من هم خوب باشد؟ از کجا می توان تهیه کرد و چه قیمتی دارد؟
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

داروی ocean free برای بیماری ورم شکم و پولک  Empty رد: داروی ocean free برای بیماری ورم شکم و پولک

پست من طرف abtin3 4/13/2011, 14:56

این دارو برای تمام ماهی ها مناسب هست

چون وقتی گلدفیشم بیماری ورم شکم داشت همه استفاده از انتی بیوتیک رو توصیه می کردن ولی بهتر نمی شد تا اینکه یک اکواریوم فروشی این دارو رو داد گفت خودش با این دارو برای دیسکس استفاده کرده و خوب شده من هم برای گلدفیش استفاده کردم الان خیلی بهتر شده .
این دارو رو معرفی کردم تا بقیه هم بتونن استفاده کن

این دارو رو از اکواریوم فروشی محلمون گرفتم اگه خواستین ادرس می دم .قیمت هم جعبه 120 ملی 8000 تومن

درضمن این مارک دارو و غذا های دیگر هم داره
abtin3
abtin3
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة