گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

یک ببر در آنکارا همسایه شیر خود را کشت

2 مشترك

یک ببر در آنکارا همسایه شیر خود را کشت Empty یک ببر در آنکارا همسایه شیر خود را کشت

پست من طرف Foad 3/10/2011, 07:39

این خبر را از بی بی سی نقل می کنم. جالب است که می توانیم کمی به خودمان امیدوارم باشیم.

یک ببر در آنکارا همسایه خود را کشت

یک ببر در آنکارا همسایه شیر خود را کشت Nusswe7m99wwr1253g4

درباره نحوه ایجاد منفذ در قفس ببر توضیحی داده نشده است

یک ببر بنگال در باغ وحش آنکارا پس از یافتن یک منفذ در دیواره قفس خود، وارد محل نگهداری یک شیر شد و او را کشت.

این ببر با یک ضربه به گردن شیر توانست سیاهرگ ژوگولار او را پاره کند. شیر پس از خونریزی زیاد جان خود را از دست.

درباره چگونگی ایجاد منفذ در دیواره قفس ببر توضیحی داده نشده است.

مسوولان باغ وحش آنکارا گزارش های منتشر شده قبلی درباره شکسته شدن قفس به وسیله این ببر در ماه سپتامبر را رد کرده اند.

آنها می گویند باغ وحش امن است و بازدیدکنندگان می توانند بدون هیچ نگرانی از آن دیدن کنند.

شش ببر و دو شیر همچنان در باغ وحش آنکارا نگهداری می شوند.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

یک ببر در آنکارا همسایه شیر خود را کشت Empty رد: یک ببر در آنکارا همسایه شیر خود را کشت

پست من طرف msafdel 3/10/2011, 12:09

یه مستند هست که در مورد مبارزه بین شیر و ببره.
جالبه که برای تعیین نحوه مبارزه و پیروز احتمالی این مبارزه هر دو حیوان را شبیه سازی کردن و توی یه محیط شبیه سازی شده باهم مبارزه کردن.
فواد جان توی آنکارا فقط یه شیر کشته شده اونم به دست یه حیوان وحشی دیگه. اینجا یه ببر از بیماری مرد و 8 شیر به ضرب گلوله.
msafdel
msafdel
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

کاربر منتخب مدیرکل انجمن

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة