گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

عکسی در یک روزنامه که اعتراض دامپزشکی را در پی داشت چه بود؟!

+5
شیوا
Foad
toucankhole
Ehsan Jannati
ایران دوست
9 مشترك

عکسی در یک روزنامه که اعتراض دامپزشکی را در پی داشت چه بود؟! Empty عکسی در یک روزنامه که اعتراض دامپزشکی را در پی داشت چه بود؟!

پست من طرف ایران دوست 3/2/2011, 09:36

دکتر سام خانبابایی در وبلاگ شخصی خود نوشت : "روز یکشنبه مورخ 8 اسفند 89، مشغول مطالعه یکی از روزنامه های سراسری و پر تیراژ کشور بودم که یک آگهی بزرگ و یک چهارم صفحه ای نظرم رو جلب کرد، این آگهی مربوط به یکی از موسسه های مالی کشور می باشد که در آگهی خود از پوست حیوان استفاده ابزاری کرده است.

با دیدن این تصویر خیلی ناراحت شدم، حتی مقصود طراح این تبلیغ را هم درک نکردم.

امیدوارم سازمانها و نهادهای ذیصلاح و حمایت کننده از حقوق حیوانات واکنش مناسب نسبت به اینگونه موارد داشته باشند.

تصویر این آگهی زشت در ادامه آمده است - قضاوت با خود شما"

عکسی در یک روزنامه که اعتراض دامپزشکی را در پی داشت چه بود؟! Poroz_0_41303
ایران دوست
ایران دوست
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی

مدیر ماه انجمن مدیر برتر گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

عکسی در یک روزنامه که اعتراض دامپزشکی را در پی داشت چه بود؟! Empty رد: عکسی در یک روزنامه که اعتراض دامپزشکی را در پی داشت چه بود؟!

پست من طرف Ehsan Jannati 3/2/2011, 17:44

امروز هم در همشهری چاپ شده بود
Ehsan Jannati
Ehsan Jannati
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

عکسی در یک روزنامه که اعتراض دامپزشکی را در پی داشت چه بود؟! Empty رد: عکسی در یک روزنامه که اعتراض دامپزشکی را در پی داشت چه بود؟!

پست من طرف toucankhole 3/3/2011, 03:50

چقدر زشت و زننده!!!
toucankhole
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف Foad 3/3/2011, 07:25

باید دید هدف گرافیست محترم از قرار دادن پوست حیوان مرده در این تبلیغ چه بوده است. به هر حال من با اطلاعات کمی که دارم، مطمئن هستم، تصویر یک حیوان زنده و خوشحال و سالم اثر خیلی بیشتری از لاشه و مردار آن خواهد داشت.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف شیوا 3/3/2011, 16:15

آهان!پس نتهیجه میگیریم هرکی پولدار شد ......
شیوا
شیوا
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف marzieh 3/3/2011, 19:18

یک تبلیغ خیلی سطحیه، پا گذاشتن روی پوست یا پوشیدن لباسهایی از پوست حیوانات حس پولدار بودن و با کلاس بودن رو به بعضیها میده. خیلی بدم اومد.
marzieh
marzieh
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف ماری11 3/3/2011, 21:35

این بیشتر ضد تبلیغه . یک تصویر دلخراش
ماری11
ماری11
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف msafdel 3/4/2011, 09:24

باید تلاش کرد تا این فرهنگ استفاده غلط از طبیعت را از بین ببریم و تو این راه هر نوع افراط و تفریطی به طبیعت آسیب میزنه.
msafdel
msafdel
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

کاربر منتخب مدیرکل انجمن

پست من طرف tortoise 4/6/2011, 06:56

به نظر من از همه اینها که بگذریم که نمیشه گذشت!ازلحاظ گرافیکی هم خیلی ضعیفه.کلا ضد تبلیغه.
tortoise
tortoise
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة