گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

دستگيري مرد اتريشي به اتهام نگهداري از 27 سگ در آپارتمان محل سكونتش

2 مشترك

دستگيري مرد اتريشي به اتهام نگهداري از 27 سگ در آپارتمان محل سكونتش Empty دستگيري مرد اتريشي به اتهام نگهداري از 27 سگ در آپارتمان محل سكونتش

پست من طرف ایران دوست 2/2/2011, 07:03

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران

مقامات دپارتمان پليس اتريش از دستگيري مردي به اتهام نگهداري از 27 قلاده سگ در آپارتمانش، خبر دادند.

به گزارش سرويس «حوادث» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، بر اساس گزارش دپارتمان پليس منطقه «بروك آن در ليتا»، اين مرد جوان روز گذشته به دليل نگهداري از 27 قلاده سگ در محل سكونتش توسط ماموران دستگير شد.

اين مرد جوان كه خواست نامش فاش نشود، در اين باره به ماموران گفت: اين سگ‌ها را از خيابان‌ها جمع‌آوري كرده‌ام و به آن‌ها پناه دادم. من اين حيوانات را دوست دارم و همانند اعضاي خانواده‌ام از آن‌ها حمايت و مراقبت مي‌كنم.

به گزارش ايسنا، در گزارش پليس اين منطقه همچنين آمده است: اين مرد با شكايت همسايه‌ها به دليل بوي نامطبوع و سر و صداي زياد دستگير شد و قرار است، جلسه رسيدگي به پرونده‌ وي اواخر هفته آينده برگزار شود.
ایران دوست
ایران دوست
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی

مدیر ماه انجمن مدیر برتر گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

دستگيري مرد اتريشي به اتهام نگهداري از 27 سگ در آپارتمان محل سكونتش Empty رد: دستگيري مرد اتريشي به اتهام نگهداري از 27 سگ در آپارتمان محل سكونتش

پست من طرف marzieh 2/2/2011, 10:07

آخی حالا سگها چی میشن؟
marzieh
marzieh
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

دستگيري مرد اتريشي به اتهام نگهداري از 27 سگ در آپارتمان محل سكونتش Empty رد: دستگيري مرد اتريشي به اتهام نگهداري از 27 سگ در آپارتمان محل سكونتش

پست من طرف ایران دوست 2/2/2011, 19:50

مرضیه جان آنجا که ایران نیست بیگمان سگ ها را به پناهگاه بردند.
ایران دوست
ایران دوست

مدیر ماه انجمن مدیر برتر گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة