گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

تصاویر دردناک حمله سگ به یک کودک آلمانی

2 مشترك

تصاویر دردناک حمله سگ به یک کودک آلمانی Empty تصاویر دردناک حمله سگ به یک کودک آلمانی

پست من طرف MohammadRN 1/9/2011, 11:18

تصاویر دردناک حمله سگ به یک کودک آلمانی

حکیم مهر - سگی که برای پیاده روی به همراه صاحبش به خیابانی در کلن آمده بود، به کودک 5 ساله ای حمله و به شدت وی را مجروح کرد.
تصاویر دردناک حمله سگ به یک کودک آلمانی 608102_orig
تعطیلات
سال نو میلادی خاطره بدی برای کودک 5 ساله آلمانی داشت. وی که به همراه
مادربزرگش به پارکی در یکی از خیابانهای شهر کلن رفته بود به یکباره از سوی
یک سگ مورد حمله قرار گرفت.
این سگ با حمله به این پسربچه، سر و گردنش را گاز گرفته و بخشهایی ازصورت و ران وی را دچار جراحت کرد.
در این حال مادر بزرگ 52 ساله که می کوشید برای نجات جان نوه اش خود را به روی وی اندازد نیز مورد حمله این سگ قوی هیکل قرار گرفت.
این در حالی بود که سگ مذکور تنها پس از دخالت مالک خود دست از سر این دو عابر برداشت.
پلیس می گوید این سگ در پی بی احتیاطی صاحبش از دست وی گریخته است.
MohammadRN
MohammadRN
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی

گروه گرافیک گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

تصاویر دردناک حمله سگ به یک کودک آلمانی Empty رد: تصاویر دردناک حمله سگ به یک کودک آلمانی

پست من طرف شيما 1/10/2011, 01:53

محمد جان مطلبتان را اصلا دوست ندارم فكر ميكنم اين گزارشها آنقدر اندك از اين گوشه و آن گوشه ميرسد كه ارزش انتشار ندارد چون چيزي جز ايجاد تصورات قالبي و ترسهاي بي پايه از حيوانات به دنيال نخواهد داشت.اين مسايل كامل منتشر نميشوند(به دلايل مختلف خبري)و دليل حمله و چگونگي مشخص نيست و به نظرم قابل توجه نميباشند(كتاب" درباره تلويزيون" و "افكار عمومي"را بخوانيد خيلي از اين دلايل دستگيرتان ميشود)
من بارها در نيمه هاي شب و يا اوايل صبح در جاده ها و ...(مدت زماني كه در دانشگاه پيام نور ورامين تدريس داشتم جاده اي بود كه جز سگ در آن يافت نميشد)با سگهاي ولگرد خياباني عظيم الجثه و هولناك مواجه شده ام اما جز پارس كردن چيزي از آنها نديدم و آسيبي نرسانده اند همه دانشجويان از آنها ميترسيدند(به دليل همين اخبار) اما مسئله اين است كه اساسا سگ بدون دليل به انسان حمله نميكند .
شيما
شيما
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

روانشناس گفتگوی لاک پشتی روانشناس انجمن
کاربر ماه انجمن کاربر برتر انجمن

تصاویر دردناک حمله سگ به یک کودک آلمانی Empty رد: تصاویر دردناک حمله سگ به یک کودک آلمانی

پست من طرف MohammadRN 1/10/2011, 04:50

فقط جنبه خبری داره. بازدید کنندگان سایت خود باید تصمیم بگیرند و اینقدر روشن باشند که بتوانند درست بودن یا نبودن مفاهیم رو تشخیص بدهند. من در مطلبی حدود یک ماه پیش تصاویری از وحشی گیری انسان در سوزاندن سگ های تازی نشان دادم که در روستایی در اسپانیا اتفاق افتاد و تصاویر بسیار ناراحت کننده ای بود.

شکنجه و کشتار سگ های تازی در اسپانیا
MohammadRN
MohammadRN
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی

گروه گرافیک گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة