گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

واگذاری تعدادی ماهی گلدفیش بزرگ و زیبا

+3
MohammadRN
ایران دوست
Foad
7 مشترك

واگذاری تعدادی ماهی گلدفیش بزرگ و زیبا Empty واگذاری تعدادی ماهی گلدفیش بزرگ و زیبا

پست من طرف Foad 11/26/2010, 14:39

با سلام به دوستان

من به دلیل یک سری مشکلات شخصی و اینکه آکواریوم گلدفیشها مال دوستم هست و باید بهش برگردونم، مجبورم ماهی گلدفیش عزیز و زیبام را واگذار کنم. این ماهی ها همیشه در مناسب ترین شرایط نگهداری شدند و همیشه از بهترین و باکیفیت ترین غذاها تغذیه شدند. تعداد گلدفیشها من 9 تا است، 7 تا گلدفیش کومت و فان تیل و 1 گلدفیش کالیکو و 1 گلدفیش وایلد هستند. در تصویر زیر معلوم هستند، در تصویر کوچکتر از آن چیزی که هستند به نظر می رسند:

واگذاری تعدادی ماهی گلدفیش بزرگ و زیبا 41837449516291937751

شرایط واگذاری: بودن در تهران و ترجیحا شمال تهران تا گلدفیشها موقع حمل و نقل آسیبی نبینند - داشتند یک تانک با اندازه مناسب - گذاشتن گلدفیش در کنار ماهی های گیاه خوار و آرام و ترجیح نبودن کت فیش و هرگونه ماهی گوشت خوار - استفاده از بخاری در تانک با دمای 25 الی 27 چون به این دما عادت دارند - استفاده از غذای مناسب و متنوع با توجه به توضیحاتی که در تاپیک گلدفیش نوشتم - الویت با دوستانی است که تعداد بیشتر را با هم سرپرستی کنند چون گلدفیشهام به هم عادت دارند و با هم دوست هستند.

ممنون از دوستان
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

واگذاری تعدادی ماهی گلدفیش بزرگ و زیبا Empty رد: واگذاری تعدادی ماهی گلدفیش بزرگ و زیبا

پست من طرف ایران دوست 11/26/2010, 15:05

شادابی و اندازه این ماهی ها خود گویای شرایط مناسبشان است.

کاش خودتان میتوانستید نگهداری کنید.
ایران دوست
ایران دوست
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی

مدیر ماه انجمن مدیر برتر گفتگوی لاک پشتی

واگذاری تعدادی ماهی گلدفیش بزرگ و زیبا Empty رد: واگذاری تعدادی ماهی گلدفیش بزرگ و زیبا

پست من طرف MohammadRN 11/26/2010, 17:18

ای وای
مهندس چرا می خوای واگذارشون کنی؟ بجاش یه تانک دیگه خریداری کن و جایگزین این تانک کنش
MohammadRN
MohammadRN
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی

گروه گرافیک گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Foad 11/27/2010, 11:17

منم گلدفیشهام را خیلی دوست دارم ولی مجبور به واگذاریشون هستم. باید بگم گلدفیشها، ماهی های بسیار بامزه و جذابی هستند و قطعا کسی از نگهداریشون خسته نمی شود و منم در شرایط ویژه قرار دارم.

MohammadRN نوشته است:مهندس چرا می خوای واگذارشون کنی؟ بجاش یه تانک دیگه خریداری کن و جایگزین این تانک کن

رسولی جان خودت در جریان یکسری مسائل شخصی من هستی که من را مجبور به واگذاری گلدفیشهام کرده. به هر حال، امیدوارم دوستانی که مایل به سرپرستیشون هستند، ازشون خیلی خوب نگهداری کنند.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف شیوا 11/27/2010, 11:41

متفکر هیچ کس تا الان نخواستتشون؟ابعاد تانک مورد نظر شما چقدره؟اگر کسی نخواستتشون لطفا به من خبر بدید هر تعدادی که بودش خوشحال میشم نگهداری کنم
پیروزی
شیوا
شیوا
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Foad 11/27/2010, 12:14

خانم شیوا
سه چهار تاشون را خواستند فعلا. تانک من یک متر است ولی فکر می کنم تانک 60 سانتی هم مناسب چندتاشون باشد. بهتون خبر می دم.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف eti64 12/18/2010, 08:20

سلام سلام.
من 3 تا دونه پرت کوچیک قرمز رنگ با یکدونه اسکات دارم.دوست داری باهم عوض کنیم.؟
چشما به بالا
eti64
eti64
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Foad 12/18/2010, 08:32

بنابر توضیحات آقای صافدل در مورد نگهداری گلدفیش در تاپیک تصاویر ماهی های من mSafdel - صفحة 4 من خوب از گلدفیشهام نگهداری نمی کنم، برای همین با اینکه گلدفیشهامو خیلی دوست دارم، می خوام واگذارشون کنم. چناتوش را به بچه های دیگه قولشون را دادم ولی 4 تا 5 تاشون که دم چتری و شهابی و وحشی هستند می توانم بهتون بدم. فقط می خوام شرایط نگهداری صحیح گلدفیش را رعایت کنید.
در مورد پرت و اسکات ، می توان آنها را در یک تانک یک متری با لوچ دلقک و کت فیش با هم نگهداری کنم؟
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف eti64 12/18/2010, 08:42

پرت و اسکات مشکلی با لوچ و کت فیش ندارن.من چون خودم دارم همه ماهیام رو گلدفیش میکنم اینارو میدم برن.راستی من ماهی شهابی رو دیدم چه شکلی هست اما اون دوتای دیگرو ندیدم !(دم چتری و وحشی)
راستی کالیکو نمونده براتون
چشمک می زنم
؟
من کلآ یکدونه کالیکو دارم + کله شیری + اوراندای سیاه
eti64
eti64
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Foad 12/18/2010, 12:41

در تاپیک گلدفیش - GoldFish variety انواع گلدفیش را معرفی کردم. گلدفيش معمولي = گلدفیش وحشی و دم چتری ها هم شبیه تصویر زیر هستند:

واگذاری تعدادی ماهی گلدفیش بزرگ و زیبا 120px-FT2

قول کالیکو توپول را به یکی دیگه از دوستان دادم؛ اگر نخواستن چشب.

Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف nilufar 4/25/2011, 21:56

سلام ، من دوتا پرت دارم ، اگه باهم سازگاری دارن خبر بدید

با تشکر چشما به پایین
nilufar
nilufar
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف Foad 4/26/2011, 05:00

خانم نیلوفر
ماهی پرت فیش - Blood Parrot Fish از جمله ماهیان گوشتخوار است و باید با ماهیان گوشتخوار نگهداری شود. گلدفیش - GoldFish variety گیاه خوار است و توسط اکثر ماهی ها اذیت می شود.
اینم اضافه کنم که گلدفیشهای من قبل از عید واگذار شده اند.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف nilufar 4/27/2011, 19:13

حالا که واگذاری انجام شده اطلاع بدید تا تاپیک مدیریت شه ... اعتماد به نفس
nilufar
nilufar
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف k10 1/29/2012, 13:55

من میخوامشون چون میتونم نگهشون دارم 09198167605
k10
k10
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف MohammadRN 1/30/2012, 05:55

دوست عزیز این ماهی های واگذار شده
MohammadRN
MohammadRN
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی

گروه گرافیک گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف k10 1/30/2012, 10:05

شما حیوان برای واگذاری سراغ ندارید؟ترجیها سگ.
k10
k10
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة