گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

روز جهاني تخم مرغ - Egg World Day

3 مشترك

روز جهاني تخم مرغ - Egg World Day Empty روز جهاني تخم مرغ - Egg World Day

پست من طرف MohammadRN 10/7/2010, 10:26

17مهرماه گراميداشت روز جهاني تخم مرغ

روز جهاني تخم مرغ - Egg World Day World-egg-day

روز جهاني تخم مرغ - Egg World Day Egg

17 مهر ماه مصادف با روز جهاني تخم مرغ است. امسال بخش خصوصي مرتبط با تخم مرغ مراسمي را در اين روز در جهت ترويج مصرف تخم‌مرغ با اجراي برنامه هاي متنوع در سطح مدارس ابتدايي استان و ميادين ميوه و تره بار و فرآورده هاي كشاورزي شهرداري تهران برگزار مي‌نمايد.

دكتر هادي تبرائي مدير كل دفتر نظارت بر بهداشت عمومي ضمن تاكيد بر رعايت اصول بهداشتي به مصرف كنندگان توصيه كرد:

1- تخم مرغ مصرفي را تنها از مراكز مجازي كه مبادرت به نگهداري تخم مرغ در يخچال مي نمايند خريداري نمايند .

2- ترجيحا نسبت به خريداري تخم مرغ بسته بندي شده توسط واحدهاي مجاز ( داراي پروانه بهداشتي از سازمان دامپزشكي كشور ) اقدام نمايند و در صورت خريد تخم مرغ غير بسته بندي حتما از تاريخ توليد آن مطمئن شوند .

3- از خريداري هر گونه تخم مرغ شكسته ،ترك دار و كثيف و يا نگهداري شده در خارج يخچال جدا خودداري نمايند .
منبع: دفتر نظارت بر بهداشت عمومي سازمان دامپزشكي كشور
MohammadRN
MohammadRN
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی

گروه گرافیک گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

روز جهاني تخم مرغ - Egg World Day Empty رد: روز جهاني تخم مرغ - Egg World Day

پست من طرف Foad 10/7/2010, 14:37

جالبه که در شبکه می شف و برنامه پژوهشگران تغذیه هم می گفت که تخم مرغ رسمی یا تخم مرغ ارگانیک به دلیل استفاده نکردن آنتی بیوتیک برای انسان بهتر است و آنتی بیوتیک ناخواسته وارد بدن انسان نمی کند. این باید در نظر گرفته که قیمت هر عدد تخم مرغ کارخانه ای یا غیر ارگانیک در حدود 200 تومان است.

Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

روز جهاني تخم مرغ - Egg World Day Empty رد: روز جهاني تخم مرغ - Egg World Day

پست من طرف لوما 10/8/2010, 08:57

اشكال نداره ما ايراني ها عادت داريم گرون كه شد نمي خوريم
لوما
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی