گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

زنی که یک تمساح را به شوهرش ترجیح داد

5 مشترك

زنی که یک تمساح را به شوهرش ترجیح داد Empty زنی که یک تمساح را به شوهرش ترجیح داد

پست من طرف Fereshteh_N 10/5/2010, 07:43

زنی در استرالیا، یک تمساح را به همسرش ترجیح داد. منابع خبری در این خصوص اعلام کردند: گریگ لئونگ، مرد استرالیایی است که توانایی تحمل تمساح را در خانه نداشت. او از همسرش ویکی 52 ساله خواست که میان او و تمساح یکی را انتخاب کند. همسر این مرد پرستار است و در شهر ملبورن کار می‌کند. او این تمساح را 13 سال قبل در مقابل منزلش یافته و آن را به خانه آورده و از این حیوان نگهداری می‌کرد.
مرد استرالیایی انتظار نداشت که همسرش تمساح را به او ترجیح دهد و تصمیم بگیرد که پس از 25 سال زندگی مشترک از او جدا شود.
زن استرالیایی در گفت و گو با روزنامه‌های محلی گفت: نمی‌تواند از این تمساح که مانند پسرش است دست بکشد. برای او جدایی از همسرش آسانتر است. اگر شوهر این زن، از او جدا شود، می‌تواند از خودش مراقبت کند، اما تمساح بیچاره نمی‌تواند از خودش به تنهایی مراقبت کند.

مرد استرالیایی مجبور شده از همسرش بخواهد میان او و تمساح، یکی را انتخاب کند، چون این زن اغلب وقت خویش را صرف نگهداری از تمساح کرده و در رسیدگی به امور خانه سستی می‌کند. او گاهی اجازه می‌داده تمساح در تختخواب اندرو، پسر 9 ساله این زوج بخوابد
زنی که یک تمساح را به شوهرش ترجیح داد 26948225221788455926
زنی که یک تمساح را به شوهرش ترجیح داد 71171227170828080708
زنی که یک تمساح را به شوهرش ترجیح داد 09151243359846667284
زنی که یک تمساح را به شوهرش ترجیح داد 84096856629815242228
زنی که یک تمساح را به شوهرش ترجیح داد 58401653185935068007
زنی که یک تمساح را به شوهرش ترجیح داد 01869918449977284831
زنی که یک تمساح را به شوهرش ترجیح داد 64242263755580782440
زنی که یک تمساح را به شوهرش ترجیح داد 49682738274048017480
Fereshteh_N
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

زنی که یک تمساح را به شوهرش ترجیح داد Empty رد: زنی که یک تمساح را به شوهرش ترجیح داد

پست من طرف MohammadRN 10/5/2010, 09:51

بیچاره شوهرش
MohammadRN
MohammadRN
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی

گروه گرافیک گفتگوی لاک پشتی

زنی که یک تمساح را به شوهرش ترجیح داد Empty رد: زنی که یک تمساح را به شوهرش ترجیح داد

پست من طرف Foad 10/5/2010, 20:23

چه تمساح خوشگلی هم هست. من فکر نمی کردم بتوان یک تمساح در این اندازه را در خانه نگهداشت. جالب اینکه این تمساح به گربه و این خانم کاری نداره. فکر کنم باید همیشه سیر نگه داشته شود. در تصاویر مشخص است که ناخن تمساح را هم کوتاه کردند. همچنین زیستگاه داخل خانه با امکانات خوبی هم دارد. از همه جالبتر، قلاده و قدم زدن با آن در خارج خانه است.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف MohammadRN 10/5/2010, 20:28

اخطار میدم کسی با مهندس فر ازدواج نکنه که ... خیلی خوشحال خندان
MohammadRN
MohammadRN
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Foad 10/5/2010, 20:45

من باید اعتراف کن عاشق هر نوع خزنده ای هستم و به نظرم خزندگان، اسرار آمیز و سراسر از جذابیت هستند ... و همچنین با دیدن این تصاویر باید بگم که شدیدا به نگهداری تمساح علاقه مند شدم، البته دکتر گفتن که تمساح حیوان خانگی نیست و نباید در خانه نگهداشته شود ولی این تصاویر نشان داده که شاید بشه ... باید با دکتر در این مورد صحبت کنم ...

من اتفاقا به علیرضا داشتم می گفتم که آخرش مجبور میشه با ایگو (ایگوانا) و پرتقال (کورن اسنیک) زندگی مشترک ایجاد کنه ...
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف Fereshteh_N 10/6/2010, 03:20

فواد عزیز سلام

من هم با دکتر موافقم تمساح حیوان خانگی نیست نگهداری این حیوان بحصوص در ایران مشکلات زیادی را هم برای حیوان و هم صاحب آن بوجود خواهد آورد.
Fereshteh_N
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف لوما 10/6/2010, 08:46

خيلي خوشگله
آفرين به اين خانم با تصميم درستش،همسرش به هفته نرسيده يه زن ديگه گرفته اما اون حيوون بيچاره اگه حمايت نشه حتماً به هفته نرسيده مي ميره
لوما
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف مروارید خانوم 10/6/2010, 17:28

چه مرد بدبختی...
مروارید خانوم
مروارید خانوم
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف MohammadRN 10/6/2010, 17:56

آفرين به اين خانم با تصميم درستش،همسرش به هفته نرسيده يه زن ديگه گرفته اما اون حيوون بيچاره اگه حمايت نشه حتماً به هفته نريده مي ميره

!!!!!!!!!!!!!!!
MohammadRN
MohammadRN
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة