گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

جشنواره بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال و بازیهای رایانه ای

3 مشترك

جشنواره بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال و بازیهای رایانه ای Empty جشنواره بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال و بازیهای رایانه ای

پست من طرف الهام 9/20/2010, 07:35

جشنواره بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال و بازیهای رایانه ای برگزار می شود

چهارمین جشنواره و نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال و چهارمین نمایشگاه بازیهای رایانه ا‌یی تهران به صورت همزمان از 16 تا 24 مهرماه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، نمایشگاه امسال در دو بخش اصلی و جانبی برگزار می‌شود که نرم‌افزارهای رسانه ا‌یی، بازیهای رایانه ا‌یی، نرم‌افزار تلفن همراه، پایگاههای اینترنتی و وبلاگها، هنرهای دیجیتال و پژوهش، فناوری و نوآوری در رسانه‌های دیجیتال بخشهای اصلی این دوره از جشنواره را تشکیل می دهند.
بخش‌های جانبی نمایشگاه امسال نشست‌های تخصصی و کارگاه‌های آموزشی خانواده و رسانه‌های دیجیتال، رسانه دیجیتال در آینه ‌هنر، مراکز و موسسات ارائه‌دهنده خدمات رسانه‌های دیجیتال، استانها و سازما‌نها، شهر دیجیتال، بین‌الملل، برگزیدگان ادوار جشنواره رسانه‌های دیجیتال و مسابقات هستند.

همچنین نمایشگاه بازیهای رایانه ا‌یی تهران نیز همزمان با نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال در مصلی تهران برگزار می‌شود. نخستین دوره این جشنواره و نمایشگاه در اردیبهشت‌ماه سال 86 با حضور 350 غرفه و 200 هزار بازدیدکننده و دومین دوره آن در آبان‌ماه87 با حدود 500 غرفه و نیم میلیون بازدیدکننده به صورت ملی برگزار شد.

جریان‌سازی و ایجاد بستر مناسب برای تولید و توسعه محتوای منطبق در فرهنگ بومی، ملی و اسلامی در حوزه رسانه‌های دیجیتال از اهداف برگزاری این جشنواره اعلام شده است.

منبع : مهرنیوز
الهام
الهام
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

جشنواره بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال و بازیهای رایانه ای Empty رد: جشنواره بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال و بازیهای رایانه ای

پست من طرف Foad 9/20/2010, 11:21

این همان نمایشگاه تهران تلکامپ هست که در نمایشگاه بین الملی برگزار می شد؟

من یاد میاد که پارسال دو تا نمایشگاه کامپیوتر رفتم، یکی در مصلی و یکی در نمایشگاه بین الملی تهران
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

جشنواره بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال و بازیهای رایانه ای Empty رد: جشنواره بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال و بازیهای رایانه ای

پست من طرف محمد 9/20/2010, 12:36

بازی هایه رایانه ای که اصلا برای فروش ندارن اگرم باشه فقط ایرانی که خیلی بی کیفیتن ناراحت
من پارسال فقط ویندوز ا ز اونجا خریدم متفکر
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Foad 10/9/2010, 12:18

من فکر کنم 4شنبه برم با دوستم. به هر حال اینجا نوشتم که یادآوری باشد :

زمان و مکان برگزاری چهارمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال

ردیفموضوعتاریخ
شروع
تاریخ
پایان
توضیحات
۱افتتاحیه۸۹/۷/۱۵
۲برگزاری نمایشگاه۸۹/۷/۱۵۸۹/۷/۲۴بازدید از ساعت ۱۰ الی ۲۱
۳اختتامیه بخش های
اصلی
سه
شنبه ۸۹/۷/۲۰
نمایشگاه تا
۲۴مهر ادامه دارد

مکان برگزاری: مصلای بزرگ امام خمینی (ره)

سایت نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة