گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

کولر لپ تاپ - Loptop Cooler

3 مشترك

کولر لپ تاپ - Loptop Cooler Empty کولر لپ تاپ - Loptop Cooler

پست من طرف Foad 9/18/2010, 18:50

پیرو تاپیک هشدار به کسانی که از لپ تاپ استفاده میکنند تصمیم گرفتم توضیحاتی در مورد کولر لپ تاپ بدم. ابتدا تصویر کولر لپ تاپ من را مشاهده کنید:

کولر لپ تاپ - Loptop Cooler IMG_1617

كولر لپ تاپ يك وسيله مسطح و معمولا از جنس آلومینیوم و یا پلاستیک است كه داخل آن یک یا چند فن وجود دارد و به تهويه و خنك شدن لپ تاپ كمك مي كند. لپ تاپ روی آن قرار می گیرد. اين كولرها برق مصرفی خود را از دو طریق پورت USB خود لپ تاپ و یا از اداپتور جدا (بعضی از کولرها) تامين مي كنند. بعضی از مدلهای کولر لپ تاپ دارای هاب یو اس بی (USB HUB) نیز می باشند که خروجی های اضافه USB مورد نیاز کاربر را تامین می کنند و این مدلها اکثر با اداپتور جدا نیز کار می کنند هر چند بدون اداپتور نیز کار می کنند!
در کل كولر لپ تاپ يك وسيله با قيمت مناسب است كه مشكلات دمای بالای لپ تاپ در اثر کار زیاد را حل می کند و باعث عمر بیشتر لپ تاپ و قطعات داخلی آن می شود.

توصیه همگام خرید کولر لپ تاپ: از ابعاد لپ تاپ خود و کولر مناسب برای اندازه لپ تاپ خود اطمینان پیدا کنید. توصیه می شود حتما لپ تاپ خود را هنگام خرید کولر با خود همراه داشته باشید یا ابعاد آن را محاسبه کرده باشید. هیچ وقت به فروشنده اطمینان نکنید. جنسها و مارکهای گم نام و ارزان قیمت و بی کیفیت بازار را نخرید. بهترین مارکها قمیتهای بیشتری دارند و کارکرد و عمر بیشتری هم خواهند داشت، مانند مستر کول، بلکین و ... . بسته به نیاز خود، کولر لپ تاپ دارای هاب یا بدون هاب، بدون اداپتور برق جدا و یا با اداپتور را تهیه کنید. ترجیحا کولرهای فلزی را تهیه کنید.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

کولر لپ تاپ - Loptop Cooler Empty رد: کولر لپ تاپ - Loptop Cooler

پست من طرف hadi1981 9/19/2010, 02:43

لپ تاپ مزیتش اینه که قابل حمله میذاری تو کیف و راحت هرجا خواستی می بری.
حالا بیایم یه کولر هم برداریم ببریم این طرف اون طرف خیلی خوشحال
hadi1981
hadi1981
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

کولر لپ تاپ - Loptop Cooler Empty رد: کولر لپ تاپ - Loptop Cooler

پست من طرف Innocent 9/19/2010, 02:50

بیرون که زیاد ازش استفاده نمیشه که دماش بره بالا

تو خونه یا اگه جایی مداوم از لپ تاپ استفاده میکنید لازم میشه

وقتی لپ تاپ رو رویه سطح میزارید، دریچه های زیرش برای ورود هوا بسته میشه و باعث بالا رفتن دما میشه.
به نظر منکه کولر واجبه و همیشه هم ازش استفاده کردم اشاره
Innocent
Innocent
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة