گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

سرگذشت عجیب و غریب یک لاک پشت( لطفاً به من کمک کنید)

2 مشترك

سرگذشت عجیب و غریب یک لاک پشت( لطفاً به من کمک کنید) Empty سرگذشت عجیب و غریب یک لاک پشت( لطفاً به من کمک کنید)

پست من طرف niloofar-m 9/2/2010, 19:06

با سلام. یه لاک پشت خزری اوردن برام که سرگذشت عجیب و غریبی داشته. یکی از فامیلامون تو خیابون یه لاک پشت پیدا می کنه، میذارتش تو چاه آسانسور خونه ای که داشته می ساخته. اینجا تو اهواز چاه آسانسور رو که می زنن به دلیل وجود آب های زیرزمینی گاهی چاه آسانسور پر از آب می شه. خلاصه خونه رو می سازن و یادشون می ره که لاک پشته اون جاست. پسرشون بعد از یه مدت یه عالمه روغن سوخته خالی می کنه تو چاه آسانسور.بعد کارگری که اونجا بوده لاکی رو می بینه و در میاره و حسابی با مایع ظرف شویی شست و شوش می ده!!! اونا لاک پشت رو یکی دو هفته ای تو هوای 50 درجه به بالای اهواز داخل یه لگن تو حیاط نگه داری کردن. به طرز باورنکردنی سالم به نظر می رسه فقط هنوز چربه. حالا امشب اوردنش پیش من. من یه سری سوال دارم. از کجا بفهمم با این وقایع عجیبی که از سر گذرونده سالمه؟بدم نمیاد کمی بذارمش پیش لاک پشتای خودم از تنهایی در بیاد اما می خوام اول مطمئن شم سالمه/ اینجا به دام پزشک دسترسی ندارم. دوم اینکه این لاکی خیلی بزرگه و سایزش حدودا 20*15 یا کمی بیش تره جوری که لاکی های خودم در برابرش مثل جوجه هستن. برای نگهداریش چه فضایی لازمه؟ اونا بش غذا پوست هندوانه و نون داده بودن تعجب من چی بدم؟ همین غذاهایی که به مال خودم می دم؟ کلاً اگر چیز ضروری دیگه ای به ذهنتون می رسه که باید بدونم بهم بگید خیلی گناه داره دل آدم براش کباب می شه. کمک

اين مطلب آخرين بار توسط niloofar-m در 9/3/2010, 10:26 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
niloofar-m
niloofar-m
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

سرگذشت عجیب و غریب یک لاک پشت( لطفاً به من کمک کنید) Empty رد: سرگذشت عجیب و غریب یک لاک پشت( لطفاً به من کمک کنید)

پست من طرف sidny 9/3/2010, 04:46

سلام به نظرم اول مدتی قرنطینش کنین و بهش پلت و کاهو بدین و میتونی به دکتر معماریان بزنگی
sidny
sidny
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة