گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

جوش زیرپوستی لاک پشت و خون آمدن از آن

3 مشترك

جوش زیرپوستی لاک پشت و خون آمدن از آن Empty جوش زیرپوستی لاک پشت و خون آمدن از آن

پست من طرف turtle_lover 5/26/2009, 11:34

لاک پشتم یک جوش زیرپوستی در آورده و من اونو با انتی هگزیدین ضد عفونیش کردم بعد لاکش رو با برس محکم کشیدم حالا نمیدونم چرا داره خیلی کم ازش خون میاد . کمک
چیکار کنم که اون جوش رو لُپ لاک پشتم خوب شه ؟
دلیل جوش زدنش چیه ؟
چیکار کنم خون نیاد؟
اگر دارو داره بگین باید از کجا بگیرم . توروخودا فقط سریع نمیره یوقتی خدای نکرده ؟ عاشق لاک پشت
turtle_lover
turtle_lover
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

جوش زیرپوستی لاک پشت و خون آمدن از آن Empty رد: جوش زیرپوستی لاک پشت و خون آمدن از آن

پست من طرف Ronia 5/26/2009, 14:03

عکسش رو می گذاشتید. حالا چرا لاکشو با برس محکم کشیدین؟ خونش بند نیومده هنوز؟ ناراحت
Ronia
Ronia
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

جوش زیرپوستی لاک پشت و خون آمدن از آن Empty رد: جوش زیرپوستی لاک پشت و خون آمدن از آن

پست من طرف Foad 5/26/2009, 16:46

این می تونه نشانه عفونت خونی باشه ، بهتر روی جوش را را با بتادین ضد عفونی کنی و کمی کلر هگزدین روی آن قرار بدی. بهترین کار ملاقات با دامپزشک است. می توانی با درمانگاه دامهای کوچک دانشگاه تهران تماس بگیری. متاسفانه دکتر معماریان در سفر هستند و نظر در این موارد بدون معاینه و آزمایش بسیار مشکل است.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف turtle_lover 5/27/2009, 03:19

دستتون درد نکنه .
turtle_lover
turtle_lover
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة