گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

آب پرتقال از آثار منفی فست فودها می‌کاهد

4 مشترك

آب پرتقال از آثار منفی فست فودها می‌کاهد Empty آب پرتقال از آثار منفی فست فودها می‌کاهد

پست من طرف ایران دوست 8/27/2010, 15:38

آب پرتقال از آثار منفی فست فودها می‌کاهد

آب پرتقال از آثار منفی فست فودها می‌کاهد Ab_porteghal

محققان می گویند: میزان بالای آنتی اکسیدان در آب پرتقال طبیعی، برخی آثار منفی فست فود یا غذای آماده را کاهش می دهد.

به گزارش یونایتدپرس، محققان امریکایی دانشگاه بوفالو در نیویورک اعلام کردند: میزان بالای آنتی اکسیدان در عصاره پرتقال طبیعی، به برخی آثار منفی ناشی از مصرف فست فود یا غذای آماده و حتی هر گونه غذای پرچرب، غلبه می کند.

دکتر "حسام غنیم" از گروه محققان این دانشگاه می گوید: در واقع می توان به برطرف شدن آثار منفی ناشی از مصرف فست فود در صبحانه به دنبال مصرف آب طبیعی پرتقال امیدوار بود.

با تغییر سبک زندگی به سمت کار در خارج از منزل و بسیاری از عوامل متغیر اجتماعی و اقتصادی امروزه دربسیاری از جوامع به اشتباه از فست فودها بیشتر استفاده می کنند که مضرات بسیاری برای سلامتی افراد به همراه دارد. ذات اصلی فست فودها فرآوری این ماده غذایی با چربی نسبتا زیاد است که به گفته کارشناسان همه چربی ها بویژه گوشت های فرآوری شده می تواند به جهش ها و موتاسیون های ژنتیکی منجر شوند.

نیترات سدیم مهمترین ماده در نگهداری کالباس و سوسیس است. این ماده با ایجاد ترکیباتی چون نیتروزآمین عامل انواع سرطان های گوارش بویژه معده هستند.
ایران دوست
ایران دوست
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی

مدیر ماه انجمن مدیر برتر گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

آب پرتقال از آثار منفی فست فودها می‌کاهد Empty رد: آب پرتقال از آثار منفی فست فودها می‌کاهد

پست من طرف sheyda 8/27/2010, 15:47

چه جالب ممنون ایران دوست عزیز(ای خدا من اسم شما رو نمیدونم همش با نام کاربری صداتون میکنم)
sheyda
sheyda
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

آب پرتقال از آثار منفی فست فودها می‌کاهد Empty رد: آب پرتقال از آثار منفی فست فودها می‌کاهد

پست من طرف Innocent 8/27/2010, 17:13

صبحانه ای که فست فود باشه دیگه اسمش صبحانه نیست گوجه در صورت
Innocent
Innocent
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف بیتا 8/28/2010, 02:09

(ای خدا من اسم شما رو نمیدونم همش با نام کاربری صداتون میکنم)
اسمشون النازه اگه درست گفته باشم
صبحانه ای که فست فود باشه دیگه اسمش صبحانه نیست
کاملا موافقم صبحانه :چایی و شیرو عسل و کره و پنیرو نون و ...........
ممنون الناز جون رز
بیتا
بیتا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة