گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

کلمه اول این جمله یک حرفی،دوم دو حرفی، سوم ....

+2
sharareh
hamed_myh
6 مشترك

کلمه اول این جمله یک حرفی،دوم دو حرفی، سوم .... Empty کلمه اول این جمله یک حرفی،دوم دو حرفی، سوم ....

پست من طرف hamed_myh 8/9/2010, 00:25

جمله زير با کلمه اي يک حرفي آغاز مي شود، کلمه دوم آن دو حرفي ، سوم سه حرفي، چهارم چهار حرفي... تا بيستمين کلمه بيستم هم بيست حرفي است. به نظر مي رسد که نويسنده اين جمله يا در امر دستور زبان انگليسي يک نابغه بوده يا بيکار.

I do not know where family doctors acquired illegibly perplexing handwriting nevertheless, extraordinary pharmaceutical intellectuality counterbalancing indecipherability, esztranscendentali intercommunications incomprehensibleness

ترجمه جمله: نمي دانم اين دکترهاي خانوادگي اين دست خط هاي گيج کننده را از کجا کسب مي کنند. با اين حال سواد پزشکي آنها غيرقابل کشف بودن اين دست خط ها را جبران کرده و بر غيرقابل کشف بودن آنها (دست خط) برتري مي جويد
hamed_myh
hamed_myh
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

کلمه اول این جمله یک حرفی،دوم دو حرفی، سوم .... Empty رد: کلمه اول این جمله یک حرفی،دوم دو حرفی، سوم ....

پست من طرف sharareh 8/9/2010, 02:02

خیلی جالب بود ! ممنون .عجب حوصله ای داشته عشق در نگاه اول رز
sharareh
sharareh
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

کلمه اول این جمله یک حرفی،دوم دو حرفی، سوم .... Empty رد: کلمه اول این جمله یک حرفی،دوم دو حرفی، سوم ....

پست من طرف بیتا 8/9/2010, 03:43

یلی زیبا بود
بیتا
بیتا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف پیام 8/9/2010, 04:15

فوق العاده بود! عشق در نگاه اول

کلمات آخرش اندازه جمله است خودش! تعجب
پیام
پیام
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف kim-kim 8/9/2010, 04:26

خیلی باحال بود مرسی حامد جان رز
kim-kim
kim-kim
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف honey 8/9/2010, 04:32

خیلی جالب بود ممنون رز
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة