گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

میانگین سن فوت شدگان

2 مشترك

میانگین سن فوت شدگان Empty میانگین سن فوت شدگان

پست من طرف spider 8/7/2010, 20:12

49 سال و چهار ماه، ميانگين سني فوت شدگان در تهران

تهران - مديرعامل سازمان بهشت زهرا (س) شهرداري تهران با اشاره به فوت 48 هزار و 316 شهروند تهراني در سال 88، گفت: ميانگين سني افراد فوت شده در تهران 49 سال و چهار ماه است که سهم فوت شوندگان مرد بيشتر از زن است.

اسد فاضل در گفت وگو با خبرنگار اجتماعي ايرنا تاکيد کرد: همچنان ايست قلبي شايع ترين علت مرگ شهروندان تهراني است که در سه ماهه اول امسال نيز بيشترين عامل فوت تهراني ها بوده است. کمترين علت مرگ در سه ماهه نخست امسال نيز سيانوتيک (بيماري مادر زادي قلبي )‌بوده است.
وي با اشاره به مرگ 12 هزار و 161 شهروند تهراني در سه ماهه نخست امسال افزود: اين ميزان فوت نسبت به سه ماهه نخست سال 88 حدود پنج درصد افزايش داشته است.
به گفته وي، ميانگين فوت شهروندان تهراني در ماه، چهار هزار نفر است که بخشي از آنها خارج از شهر تهران به خاک سپرده مي شوند.
مديرعامل سازمان بهشت زهرا(س) شهرداري تهران کمترين فوت شوندگان از نظر سني را افراد 5تا 9 سال اعلام کرد و گفت: بيشترين فوت شوندگان با شش هزار و 426 نفر فوتي براي افراد بالاي 65 سال بوده اند.
فاضل با اشاره به وضعيت مرگ و مير شهروندان در مناطق مختلف تهران حاظرنشان کرد: کمترين تعداد متوفيات در منطقه 22 تهران و بيشترين تعداد متوفيات نيز در منطقه چهار پايتخت بوده است
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

میانگین سن فوت شدگان Empty رد: میانگین سن فوت شدگان

پست من طرف samira 8/11/2010, 16:40

هرچی میگذره عمر مردم کوتاهترو کوتاهتر میشه ازبس مشغله فکری زیاده و دغدغه های زندگی هم روز افزون............... ناراحت ناراحت
خدا عاقبت همه رو بخیر کنه دعا
ممنون آقا محمد مرسی رز رز پیروزی رز رز
samira
samira
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

میانگین سن فوت شدگان Empty رد: میانگین سن فوت شدگان

پست من طرف spider 8/11/2010, 19:32

واقعاً خدا به خیر کنه!! دعا

خواهش میکنم قابلی نداشت پیروزی
spider