گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

2 تا لاک پشت گوش قرمز با هم واگذار می شه !

5 مشترك

2 تا لاک پشت گوش قرمز با هم واگذار می شه ! Empty 2 تا لاک پشت گوش قرمز با هم واگذار می شه !

پست من طرف seed 8/4/2010, 22:35

هر دو اسمشون فریبرزه و یکی شون 3 ساله و اون یکی 2 سالشه ، البته من 2-3 ساله دارمشون . از وقتی خیلی کوچیک بودن . ظاهرا هر دو ماده ان ولی راستشو بخواین به دامپزشکی که اینو تشخیص داد اطمینان ندارم ! تا به حال به شدت با میگو و گرانول و کرم قرمز تغذیه می شدن و مقدار کمی هم غذای مخصوص لاک پشت که به شدت در موردش بی اشتها بودن و گاهی هم کمی گوشت ماهی خام و گوجه ! تو آبشون هم گاه به گاه یه کم سنگ نمک حل می کردم و یا کمی شیر و یا کمی قطره کلسیم ! خیلی زیاد تو آفتابن و خیلی آفتاب می گیرن و گاهی در روز 5-6 ساعت تو حیاط ولن ولی زیاد ددری نیستن ! البته اینم بگم که دکتر معماریان گفتن از نظر نگهداری خیلی بد نگهداری شدن ، مخصو.صا خیلی با پروتئین تغذیه شدن واسه همینه هم که از سنشون ظاهرا رشدشون زیادتره ! فریبرز بزرگه تازگیها یه کم تهاجمی عمل می کنه و مدام از دست من عصبانی یه و گردنشو گاهی باد می کنه و چپ چپ منو برانداز می کنه ! اون دامپزشکی که بهش اطمینان ندارم گفت که احتمالا جفت می خواد ! حالا من نمی دونم یه لاک پشت ماده جفت جو ، چرا به من که یه خانمم چپ چپ و شاید هم به خیال خودش دلبری نگاه می کنه ! در هر صورت این اکوری پکوریها رو با هم باید ببرین ! در ضمن به کس کسونش هم نمی دم ، به راه دورش هم نمی دم ، هر کی دخترهای منو می خواد باید از دکتر معماریان گواهینامه ازدواج بگیره ! تازه باید دوماد آینده مورد پسند من هم از نظر شرایط خونه زندگی باشه ! جهازم نداریم !!! دیگه همینه که هست ! اینم عکس دخترهای منه با خودکار !
seed
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

2 تا لاک پشت گوش قرمز با هم واگذار می شه ! Empty رد: 2 تا لاک پشت گوش قرمز با هم واگذار می شه !

پست من طرف seed 8/4/2010, 23:06

2 تا لاک پشت گوش قرمز با هم واگذار می شه ! 13561741484663858353_thumb
seed
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

2 تا لاک پشت گوش قرمز با هم واگذار می شه ! Empty رد: 2 تا لاک پشت گوش قرمز با هم واگذار می شه !

پست من طرف seed 8/4/2010, 23:10

2 تا لاک پشت گوش قرمز با هم واگذار می شه ! 89862745229595839700_thumb
2 تا لاک پشت گوش قرمز با هم واگذار می شه ! 18464954732348126226_thumb
اولی فریبرز خانم بزرگه هست که به من به چشم خواهری داره بد نگاه می کنه !
دومی هم فریبرز خانم کوچیکه که خیلی مظلوم و ترسوااا !
seed
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف seed 8/4/2010, 23:16

هر کسی خواست خکین جا بهم پیام بده!
من خیلی نگران سر پرست بعدیشونم ، و اینم بگم چون احتمال می دم که در این مورد سخت گیری کنم ، کسایی که شرایط لازم رو ندارن از قبیل یه خونه خوشگل و احساس مسوولیت بالا و مخصوصا علاقه خاص به فریبرزهای من تو رو خدا ، تو رو علی ، تو رو ابوالفرض !!! تو رو امام هشتم !!! وقت ما 3 تا !!! و خودشونو نگیرن !
با تشکر عاشق لاک پشت
seed
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف parsaa_91 8/5/2010, 02:15

اگه بخوام چه طوری بدستم میرسه؟؟؟
parsaa_91
parsaa_91
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف seed 8/5/2010, 02:31

پارسا جان ! ممنون از لطفت ولی من دخترهامو راه دور هم نمی دم چون اونجا واسم مقدور نیست که چک کنم که جاشون راحته یا نه ؟ !!!
so sorry !!!
seed
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف parsaa_91 8/5/2010, 02:31

اووووووووووووووووووووووووووووووووو

خوبه خواهش میکنم رز
parsaa_91
parsaa_91
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف seed 8/7/2010, 16:32

یعنی واقعا هیچ کس دخترهای وحشی و بی ادب منو نمی خواد ؟ !!! دیگه واقعا نگهداریشون سخته . اکور ( فریبرز بزرگه ) واقعا رفتار تهاجمی داره ! همش می خواد منو بخوره ! امروز هم وقتی داشتم میووردمشون بیرون که یه آفتاب حسابی بگیرن ، خیلی سعی کرد یه گاز ازم بگیره ! ولی خوب منم کم مار نخوردم که حالا افعی شدم !!! خیلی خوشحال
در هر صورت یکی که دلش بخواد با دو تا لاک پشت قلتشنه خشن ماده یه حالی به تراریومش بده یه پی امی چیزی بده به من !!!
seed
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف Dr. Iman Memarian 8/8/2010, 03:18

آیدا جان می توانی بیاری کلینیک بزاریم توی تراریوم تا یک صاحب خوب با شرایط پیدا کنند. تراریوم کلینیک فعلا جا داره چون بچه ها تعداد زیادی از لاکپشتها را بردن.

با درود
Dr. Iman Memarian
Dr. Iman Memarian
دامپزشک گفتگوی لاک پشتی
دامپزشک گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف parsaa_91 8/8/2010, 04:53

سلام. دکتر جان اگه بخوام بیام مطبتون روز چهارشنبه مشکلی نداره؟؟؟؟؟

خودتون هستین
parsaa_91
parsaa_91
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف mahsa 8/8/2010, 04:58

آيدا جان كجا بهتر از تراريوم آقاي دكتر. دختراتم به سر و سامون ميرسن رز
mahsa
mahsa
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 8/8/2010, 05:05

parsaa_91 عزیز ، دکتر همه روزه خودشون مطب هستن ، جر 4 شنبه ها! البه اگه بسپرید ، یفرارش می کنن و 4 شنبه هم بیایید بهتون لاک پشت می دن! موفق باشید ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف seed 8/8/2010, 18:03

اولا از لطفتون ممنون دکتر ، منو که می شناسین قضیه دیزی و حیا و گربه هست ها ! خیلی خوشحال
وقتی اوردمشون هم همون شبونه اسباب کشی می کنم تا آگه خواستین پس بدین هم لازم بشه یه کارگاه خصوصی استخدام کنین !
مهسای عزیز ! راستش دکتر اولین فردی بود که شدیدا مورد مطالعه بودن واسه انداختن فریبرزها ! ولی خوب خدا خیلی خاطرشونو می خواست ! جا نداشتن ! حالا که جا دارن ! از وقتی به فریبرزها گفتم همچین دارن دندوناشون رو تیز می کنن ! انگار که دکتر پیتزایی ، کله پاچه ای ، کبابی چیزیه !!!!! دعا خدا بهش کمک کنه ، از دعای مادر هم غافل نشید ! خیلی خوشحال
seed
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف seed 8/8/2010, 18:07

پارسا جان !
دکتر چقدر بگن که چهارشنبه ها نیستم مطب متفکر
عیب نداره منم سن شما بودم همین بودم ، گوشتو بیار جلو : حالا هم که سن شتر دارم بازم همینم ، خداوند به خانواده صبر جمیل عطا کنه ! خانواده خودمو می گم ! یه ذره دیگه تلاش کنی می شه این دعا رو در حق خانواده شما هم کرد ! دعا
seed
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة