گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

دانلود کتاب فواید گیاهخواری صادق هدایت

2 مشترك

دانلود کتاب فواید گیاهخواری صادق هدایت Empty دانلود کتاب فواید گیاهخواری صادق هدایت

پست من طرف niloofar20 7/31/2010, 11:45

گفتم شاید بد نباشه اگه این کتاب رو واسه دوستانی که علاقه دارند اینجا بذارم. مطمئنم هیچ کس نیست که با خوندن این کتاب بازم به خوردن گوشت ادامه بده. شک ندارم.

تا زمانی که احساسات طبیعی و بی آلایش قلب خودمان را به زور خفه نکرده ایم واضح است که در نھاد انسان یک احساس تنفر و اکراه از کشتار و درد سایر جانوران وجود دارد و نیز آشکار است که ھرگاه ھمه مردم وادار می شدند حیواناتی را که می خورند با دست خودشان بکشند بیشتر آنان از گوشت خواری دست می کشیدند. این شورش طبیعی، این دلگیری بر ضد خوراک خونین در نزد کسانی که گیاه خوار شده اند پس از چندین ماه بیشتر می شود. نباید احساسات طبیعی خودمان را پست شمرده دلیل بر رقت قلب بدانیم ھیچ چیز به این اندازه طبیعی نیست که احساس تنفر و انزجار انسان از کشتار، چون که برای این کار آفریده نشده است حیوانات درنده این دلگیری را حس نمی کنند. احترام به زندگانی و شکنجه و جدالی را که در نھاد آدمیزاد است باید در نظر داشت، زیرا چیزی از آن عالی تر نداریم...

1888.zip
niloofar20
niloofar20
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

دانلود کتاب فواید گیاهخواری صادق هدایت Empty رد: دانلود کتاب فواید گیاهخواری صادق هدایت

پست من طرف ایران دوست 7/31/2010, 11:54

ممنون نیلوفر جان رز

من هم در جستار زیر کتابها و مقاله های بسیاری (راجع به گیاهخواری و خام گیاهخواری) برای دریافت قرار دادم.

https://lakposhtha.forumfa.net/montada-f5/topic-t1577.htm

فکر میکنم اگر دوستان این کتابها را بخوانند تاثیر به سزایی در گیاهخوار شدنشان داشته باشه. لبخند

من خودم پس از دیدن مستند ساکنین زمین خوردن گوشت را کنار گذاشتم.بسیاری از دوستان هم گفتند که با خواندن کتاب فواید گیاهخواری این تصمیم را گرفتند.

البته برخی هم به خاطر ترس از بیماری از حقایقی که وجود داره چشم پوشی میکنند.
ایران دوست
ایران دوست
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی

مدیر ماه انجمن مدیر برتر گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة