گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

یبوست در لاک پشت

+3
لاکی
Foad
rahim
7 مشترك

یبوست در لاک پشت Empty یبوست در لاک پشت

پست من طرف rahim 5/20/2009, 17:13

سلام
حدود یک ماهه که لاک پشت نگه میدارم و از همون اول بهش غذای ماهیران میدادم و گاهی تکه های کوچک جگر امروز متوجه شدم که دفع مدفوعش دچار مشکل شده و مدفوع گیر کرده علاوه بر این کم حرکت شده و کم غذا می خورد.
(لاک پشتم را داخل یک تنگ نگه میدارم )
لطفا کمک کنید
rahim
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

یبوست در لاک پشت Empty رد: یبوست در لاک پشت

پست من طرف Foad 5/20/2009, 19:36

لطفا سوالتون را فقط در یک قسمت مطرح کنید. شما کامل توضیح ندادید و مشکل را دقیق مطرح نکردید. به هر حال اگر لاک پشت مدفوع نمی کند، شاید سنگریزه و یا شی درون بدنش گیر کرده باشد یا غذای آن دارای مشکل است. کار من در آوردی و خطرناک و توصیه نشده شما یعنی دادن جگر را متوقف کنید ( من نمی دانم اینو از کجا در آوردین و کجا دادن جگر نوشته شده ، تو وبلاگ من یا توی فروم یا وبلاگ تراریوم ... ) . درمان آن قرار دادن لاک پشت در آب گرم ( نه جوش ، فقط گرم ) به مدت 30 دقیقه است و اگر مشکل حل نشد، بردن به دامپزشک برای عکسبرداری با اشعه X است.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف لاکی 5/21/2009, 00:55

ببینم تنگه خشکی داره
لاکی
لاکی
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف mina-b 6/28/2009, 09:02

لاکپشته من هم دچاره یبوست شده...نمیدونم چکارکنم......
mina-b
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف mina-b 6/28/2009, 14:17

راستی کف دریا توی یبوست تاثیرداره؟چون این لاکیه چند شب پیش خیلی کف دریا خورد واز اون موقع دچار یبوست شد........
mina-b
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف مرضیه 6/28/2009, 15:07

لاکی منم گلاب به روتون راه به راه جیش می کنه اما باز هم گلاب به روتون از مدفوع خبری نیست
مرضیه
مرضیه
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف turtle_lover 7/7/2009, 04:55

سلام.من دیروز یه مشکل عجیبی دیدم.دم لاک پشتم خیلی باد کرده و بزرگ شده و دیروز که زیر نظرش داشتم یه چیز خیلی عجیبی دیدم و اونمم اینکه دیدم یه چیز بزرگ و سیاه که مطمئنم مدفوع نیست از توی دمش هی میداد بیرون و میداد تو . خیلی عجیب و بزرگ و غیر عاد بود شاید بگم دو برابر اندازه سرش . لاک پشتم از نظر ندفوع مشکلی نداره ولی اینو که دیروز دیدم خیلی تعجب کردم . این کار نزیدک 7 - 8 بار تکرار کرد و بار آخر روی زمین قرار گرفت لاک پشتم و چشماشو بست و زور زد اینبار آخر انقدر زیاد اون چیز سیاه از دمش بیرون اومد که ترسیدم خیلی و گفتم الانه که بیاد بیرون ولی دوباره رفت تو.خیلی احساس میکنم ناراحته و اینکه بار آخری که رفت تو با پاش تند تند دمشو خاروند . من کل اینترنتو سرچ کردم تو سایتها و وبلاگهای ایرانی همچین چیزی ندیدم ولی دو تا وبلاگ خارجی در مورد لاک پشت پیدا کردم که یکی دقیقا همین سوالو پرسیده بود و خیلی هم تعجب کرده بود و متاسفانه کسی نمیدونست چیه و خواسته بودن فیلم یا عکس بذاره که اونم مثل من چون شوکه شده بود اون لحظه قادر به انجام هیچ کاری نبود .لطفا اگه کسی رو سراغ دارید که متخصص خیلی ماهری تو زمینه آبزیانه این سوالو بپرسید که چیه.در ضمن لاک پشت من نره .
turtle_lover
turtle_lover
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف Koosha_Raisi 7/7/2009, 06:40

آقای محمد فر ممنونم! :[-o<:

واقعا خسته نباشید. رز
عاشق لاک پشت
عاشق لاک پشت ها

راستی در کتاب لاکپشت ها چیزی در مورد جیگر و درمان آن نوشته؟
Koosha_Raisi
Koosha_Raisi
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف mina-b 7/13/2009, 13:55

نمیدونم چرا رنگ مدفوع لاکی بیرنگ شده؟مدتی دچاریبوست بود بعدشم رنگ مدفوعش اینجوری شد....عادیه یا مشکلی پیدا کرده؟
mina-b
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه