گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

ممنوع شدن گاوبازی در کاتالونیای اسپانیا

3 مشترك

ممنوع شدن گاوبازی در کاتالونیای اسپانیا Empty ممنوع شدن گاوبازی در کاتالونیای اسپانیا

پست من طرف Fereshteh_N 7/29/2010, 03:06

پیروزی
واحد مرکزی خبر نوشت: نمایندگان پارلمان منطقه کاتالونیا در شمال شرق اسپانیا روز چهارشنبه قانون ممنوعیت برگزاری مسابقات گاوبازی را از اول ژانویه دو هزار و دوازده تصویب کردند. پس از شبه جزایر قناری، این دومین منطقه در اسپانیا است که برگزاری مسابقات گاوبازی در آن ممنوع می شود.

به گزارش خبرگزاری فرانسه از بارسلونا، نمایندگان پارلمان کاتالونیا با شصت و هشت رای موافق در برابر پنجاه و پنج رای مخالف و نه رای ممتنع، این قانون را که حدود یکصد و هشتاد هزار تن از اهالی این منطقه هم با امضای عریضه ای از آن حمایت کرده بودند، تصویب کردند.

مرسی --------------------------------------------------------------------------------
زمين فقط متعلق به ما انسان ها نيست ! بايد حق زندگي را براي جانداران ديگر بپذيريم ! و بپذيريم كه براي حفظ حياتمان نيازمند شراكت با گونه هاي مختلف هستيم .
--------------------------------------------------------------------------------
تا زمانی که انسان یک نابود کنندۀ ظالم برای موجودات پایینتر است، هرگز سلامت و صلح را تجربه نخواهد کرد چون تا زمانی که انسانها حیوانات را میکشند، همدیگر را خواهند کشت.
آدرس IP: ثبت شده
Fereshteh_N
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

ممنوع شدن گاوبازی در کاتالونیای اسپانیا Empty رد: ممنوع شدن گاوبازی در کاتالونیای اسپانیا

پست من طرف Fereshteh_N 7/29/2010, 03:08

خدا را شکر ، بلاخره فعالیت ها و دادخواست امضا کردن ها تاثیر گذار هست.
Fereshteh_N
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

ممنوع شدن گاوبازی در کاتالونیای اسپانیا Empty رد: ممنوع شدن گاوبازی در کاتالونیای اسپانیا

پست من طرف فرهاد 7/29/2010, 03:28

خبر اميدوار كننده اي بود

ممنون فرشته خانم عزيز
.
جشن جشن پیروزی
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف MohammadRN 7/29/2010, 05:05

با پدیده زیر در کشور خودمان چه کنیم؟! افسوس

ممنوع شدن گاوبازی در کاتالونیای اسپانیا Bull-fight

ممنوع شدن گاوبازی در کاتالونیای اسپانیا 1101

MohammadRN
MohammadRN
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی

گروه گرافیک گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة