گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

پرستار برای لاکپشت زمینی (واگذار شد)

+9
bita koushki
L. Ahmadi
مریم
spider
maryam.m
apb
لاکی
Foad
Dr. Iman Memarian
13 مشترك

پرستار برای لاکپشت زمینی (واگذار شد) Empty پرستار برای لاکپشت زمینی (واگذار شد)

پست من طرف Dr. Iman Memarian 5/11/2009, 03:46

با سلام

یک لاکپشت زمینی آسیایی که به شدت دچار شکستگس لاک پشتی شده و مورد بی مهری قرار گرفته و سر راه گذاشته شده بود، تحت درمان قرار گرفت و لاک لاکپشت ترمیم شد. وضعیت عمومی بسیار خوبی دارد 9 ساله است و نیاز به مراقبت دارد. در صورت توانایی برای کمک کردن به این دختر خانم با من تماس بگیرید تا شرایط لازم را ذکر کنم.

در ضمن یک لوس مار (مارمولک بدون دست و پا) و یک خارپشت گوش بلند و حیواناتی دیگر... نیز نیاز به کمک دارند در صورت توانایی از لطف شما متشکر میشویم. نگهداری از تعداد زیادی از حیوانات برای من واقعا دشواره.

با تشکر فراوان

دکتر ایمان معماریان
Dr. Iman Memarian
Dr. Iman Memarian
دامپزشک گفتگوی لاک پشتی
دامپزشک گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

پرستار برای لاکپشت زمینی (واگذار شد) Empty رد: پرستار برای لاکپشت زمینی (واگذار شد)

پست من طرف Foad 5/11/2009, 08:42

دکتر عزیز ، خیلی دوست داشتم با شما ملاقات حضوری داشته باشم ولی فعلا مقدور نشده است. می خواستم ازتون تقاضا کنم اگر امکان دارد تصاویر این جانوران را در بخش جدید فروم تصاویر حیوانات خانگی شما قرار دهید.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پرستار برای لاکپشت زمینی (واگذار شد) Empty رد: پرستار برای لاکپشت زمینی (واگذار شد)

پست من طرف لاکی 5/11/2009, 09:40

کاش امکان فرستادنشون به اصفهان بود که من کمکشون کنم
لاکی
لاکی
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف لاکی 5/11/2009, 12:00

راستی دکتر اندازه اش چقدره
لاکی
لاکی
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Dr. Iman Memarian 5/11/2009, 17:10

چشم حتما عکسها را یکی یکی قرار میدم. ولی چون تعدادشون زیاده طول می کشه.

این دختر خانم لاکپشت ما هم 2 کیلو وزنش است جناب لاکی عکسهای قبل و بعد از درمانشم به زودی قرار می دهم.

با تشکر
Dr. Iman Memarian
Dr. Iman Memarian
دامپزشک گفتگوی لاک پشتی
دامپزشک گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف لاکی 5/12/2009, 10:10

ممنون اینقدر دلم میخواد ببینمش چرا من نمیتونم نه در واگذاری لاک پشت ها سهیم باشم هم در گرفتن کتاب اقای محمد فر عزیز
لاکی
لاکی
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 5/12/2009, 12:13

قای دکتر در مورد طول لاکش بگویید ، چقدر جا برای نگهداری می خواهد و این که مادع غذایی اصلی و پابه ای تغذیه اش چیه؟ (منظورم از مواد غذایی خانگی هست). اگه شرایطش رئ داشته باشم و جاش رو داشنه باشم ، خوشجال می شم نگهش دارم. ولی همه چیز به توضیحات شما بستگی داره.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف Dr. Iman Memarian 5/12/2009, 13:11

لاکپشت آسیایی 10 روز قبل با شکستکی شدید لاک و خونریزی سر راه گذاشته شده بود. ترمیم لاک و درمانهای بعدی انجام شده و کماکان تحت درمان است. دختر بسیار خوبی هنوز اسم نداره (اگر کمک کنید ممنون می شوم) و حالا که حالش بهتره بسیار پر خوره.
http://en.wikipedia.org/wiki/Russian_Tortoise

عکسهای قبل از ترمیم

پرستار برای لاکپشت زمینی (واگذار شد) DSC00013

پرستار برای لاکپشت زمینی (واگذار شد) DSC00014

پرستار برای لاکپشت زمینی (واگذار شد) DSC00015

پرستار برای لاکپشت زمینی (واگذار شد) DSC00016

پرستار برای لاکپشت زمینی (واگذار شد) DSC00018

پرستار برای لاکپشت زمینی (واگذار شد) DSC00019

پرستار برای لاکپشت زمینی (واگذار شد) DSC00017

بعد از ترمیم لاک

پرستار برای لاکپشت زمینی (واگذار شد) DSC00020

پرستار برای لاکپشت زمینی (واگذار شد) DSC00021

پرستار برای لاکپشت زمینی (واگذار شد) DSC00022

پرستار برای لاکپشت زمینی (واگذار شد) DSC00024

پرستار برای لاکپشت زمینی (واگذار شد) DSC00023

دکتر معماریان
Dr. Iman Memarian
Dr. Iman Memarian
دامپزشک گفتگوی لاک پشتی
دامپزشک گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 5/12/2009, 13:43

با سلام خدمت آقای دکتر ، علی رغم علاقه خیلی زیاد به داشتن لاک پشت های خشکزی ، متأسفانه من خیلی کمبود جا دارم و اگه بتونم لاک پشت خشکیزی گیر بیارم ، حتما کوچکتر از 10 سانتی متر رو برای نگهداری ترجیح می دهم تا بتونم قعلا در نراریوم نسیتتا کوچکتری اسکان بدهم ، بعد کم کم که بزرگ شد ، جاش رو بزرگتر کنم ، راسیش رو بخواهید من خودم هنوز دوست دارم از اون نگهداری کنم ، ولی تو اتاق خودم که دیگه برای یه آکواریوم بزرگ جا نیست و جاهای دیگه خونه هم مجاز به انجام این کار نیستم. امیدوارم زودتر کسی که اون دوست واقعا دوست داشته باشه برای نگهداریش پا جلو بگذاره. اون واقعل موجود عالییه. خوش به حال کسی که موقعیت نگهداریش رو داره.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف maryam.m 5/12/2009, 15:20

وای دکتر واقعا دستتون درد نکنه
مطمن باشید خدا جواب این محبت هایتان را میدهد.خوش بحالتان
حیوان ها خیلی مظلومند (مخصوصا این لاکپشت ها که هیچ صدایی ازشون در نمیاد ـ حتی اگر در بدترین شرایط باشند باز هم انتظار کمک ندارند)

منم وافعا اگر شرایطش را داشتم حاضر بودم با جان و دل ازش پرستاری کنم.(چه شکستگی شدیدی هم داشته!)
طفلکی این لاکپشت ها چقدر پیر و مظلومن عاشق لاک پشت ها
maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف لاکی 5/13/2009, 10:06

بندم اگه تهران بودم علاقه به نگهداریش داشتم
لاکی
لاکی
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف spider 5/16/2009, 09:14

دکتر حیوانات دیگری هم دارید؟
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف لاکی 5/16/2009, 10:20

خیلی خوشحال همان طور که دکتر گفتند زیاد دارند
لاکی
لاکی
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف مریم 5/16/2009, 14:40

اقای دکتر لطفا راجع به محیط نگهداریش هم بگین من فضا برای تراریوم ندارم ولی اگر جایی مثل حمام براش خطرناک نباشه میتونم نگهش دارم
مریم
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف لاکی 5/17/2009, 10:13

ببخشید ولی خشکی میخواد نه اب و حمام رطوبت هم داره تازه چه جوری میخواید اینکارو بکنید من که حاضر بودم تو حیاط خلوتمون نگهش دارم ولی فکر کنم به تازگی یک مهمون تو راه باشه برای لاکی باید ببینم
لاکی
لاکی
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف L. Ahmadi 5/18/2009, 11:37

سلام:
من خوشحال میشم کمک کنم اما فضای محدودی دارم. از بین این حیوانات هر کدوم که توی یک آپارتمان کوچیک آسیب نمی بینن معرفی کنید. میتونم یکی دو تا از اونا رو به فرزندی قبول کنم!!!
در مورد نگهداری از حیوانات کمی تازه کار ولی علاقمند هستم و زود یاد میگیرم!
(برای شروع بی زحمت بگین فرق تراریوم و آکواریوم چیه؟!)
L. Ahmadi
L. Ahmadi
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف Foad 5/18/2009, 11:54

به طور ساده آکواریوم فقط توش آب است ولی تراریوم خشکی هم دارد ! عکسها تانک دوستان را در قسمت تصاویر لاک پشتی ملاحظه کنید.
در مورد نگهداری لاک پشتهای زمینی در پست آشنایی با لاک پشتهای زمینی در وبلاگ لاکپشتها مطلبی نوشتم که می توانین استفاده کنین.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف L. Ahmadi 5/18/2009, 11:58

از اطلاعات ممنون.
فکر نمیکردم منبع اطلاعات به این خوبی و با این پویایی و سرعت بتونم پیدا کنم! از دیشب که شلمان کوچولو به جمع خانوادگیم پیوسته به خاطر نداشتم اطلاعات نگرانش بودم اما حالا پشتم گرم شده.
ممنونم.
L. Ahmadi
L. Ahmadi
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف bita koushki 6/17/2009, 16:21

سلام اقای دکتر...من علاقه ی زیادی به نگهداری از حیوانات دارم..من تازه عضو سایت شدم و نمی دونم الان کدوم یکی از حیووناتون باقی موندن ولی خوشحال می شم بتونم کمک کنم لبخند
bita koushki
bita koushki
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف apb 6/18/2009, 05:48

با شماره آقای دکتر که تو پست های دیگه هست تماس بگیرید.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف snake_eater 6/18/2009, 06:10

اقاي دكتر من لاكپشت خودم در حياط ازاده و تهران هستم اگه در نظر محيط زندگي مشكلي نيست من خوشحال ميشم از نگه داري كنم
snake_eater
snake_eater
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Dr. Iman Memarian 6/23/2009, 16:37

با تشکر فراوان

لطفا با من تماس بگیرید.

09122956918
02144332038

دکتر معماریان
Dr. Iman Memarian
Dr. Iman Memarian
دامپزشک گفتگوی لاک پشتی
دامپزشک گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محیا 6/23/2009, 16:50

اقای دکتر واقعا خسته نباشید
حتما درمان یه موجود زبون بسته خیلی لذت بخشه و اینکه از کارتون نتیجه میگرید حس بی نظیری ه :;;>:
کاش میتونستم کمکی کرده باشم...تا الان انقدر حسرت نخورم که چرا موقعیت شو ندارم ناراحت
امیدورام کسی که مهارت کافی و شرایط مناسب داره این خانوم لاک پشت و قبول کنه :[-o<:

اقای دکتر براتون ارزوی موفقیت دارم لبخند
محیا
محیا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Koosha_Raisi 7/2/2009, 05:45

لاکی زمینی آب نمی خواد آب خوردن میخواد اما ترایوم نمیخواد.

در ضمن علف خواره و هیچ دردسری نداره.
Koosha_Raisi
Koosha_Raisi
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف love animals 11/10/2009, 14:28

سلام

من یک جفت لاک پشت خاکی میخوام با قیمت مناسب کسی هست که کمکم کنه تا بتونم بخرم؟؟؟
love animals
love animals
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة