گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

یک کلیپ بسیار زیبا در مورد گیاه خواری از دست ندید

4 مشترك

یک کلیپ بسیار زیبا در مورد گیاه خواری از دست ندید Empty یک کلیپ بسیار زیبا در مورد گیاه خواری از دست ندید

پست من طرف amir hosein 6/24/2010, 07:53

این کلیپ بسیار زیبا رو پارسال دیدم اما یادم نبود کجا دیدم الان پیداش کردم گفتم شاید بد نباشه شما هم ببینید (از دست ندید)
http://www.iranvegetarians.com/Image/VegetariansClip.zip
amir hosein
amir hosein
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

یک کلیپ بسیار زیبا در مورد گیاه خواری از دست ندید Empty رد: یک کلیپ بسیار زیبا در مورد گیاه خواری از دست ندید

پست من طرف Innocent 6/24/2010, 08:20

من که سبزیجات خیلی استفاده می کنم. تقریبا 95درصد. ولی تو همه چیز باید تعادل داشت حتی سبزیجات روهم باید باتوجه به نوع طبع استفاده کرد وگرنه مشکل ایجاد میشه.
خیلی خوب بود ممنون
Innocent
Innocent
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

یک کلیپ بسیار زیبا در مورد گیاه خواری از دست ندید Empty رد: یک کلیپ بسیار زیبا در مورد گیاه خواری از دست ندید

پست من طرف rira 6/29/2010, 03:03

خیلی جالب بود ممنون
اما برای کسی که مدتها در سبد غذایی روزانه اش از گوشت استفاده شده سخته که بخواد گیاهخوار دائم باشه متفکر
rira
rira
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف sheyda 8/23/2010, 06:43

عالی بود.کاش تو ایران به گیاه خواری اهمیت داده بشه.و به گیاه خواران به چشم افراد لوسی که به اصطلاح میخوان کلاس بذارن نگاه نکنن.
به امید اون روز پیروزی
sheyda
sheyda
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة