گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

تبریک به اعضا برای مناسبت های مختلف

+19
Foad
samir
rira
پریا
spider
niloofar20
honey
کیمیا
پریسا
amir hosein
masi
farzadprogram
mahssa
Salma
apb
مروارید خانوم
فریده
maryam.m
Sahra
23 مشترك

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

تبریک به اعضا برای مناسبت های مختلف - صفحة 2 Empty رد: تبریک به اعضا برای مناسبت های مختلف

پست من طرف پیام 6/17/2010, 14:07

مبارک باشه! رفتید اونجا به یاد بچه های فروم باشید رز
پیام
پیام
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

تبریک به اعضا برای مناسبت های مختلف - صفحة 2 Empty رد: تبریک به اعضا برای مناسبت های مختلف

پست من طرف کیارش 6/17/2010, 14:12

مبارکه مبارکه <:-p
کیارش
کیارش
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 6/17/2010, 14:30

سمیرا جان
تبریک من را بپذیر
امیدوارم در همه مراحل زندگیت موفق باشی.عشق

تبریک به اعضا برای مناسبت های مختلف - صفحة 2 Congratulations+wish+greeting+card

اين مطلب آخرين بار توسط sahra1970 در 6/17/2010, 14:38 ، و در مجموع 2 بار ويرايش شده است.
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف honey 6/17/2010, 14:32

مبارکه رز :m/:
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف samir 6/17/2010, 14:50

بچه ها از همتون متشکرم. اینقدر این فرم جو صمیمانه ای داشت که همیشه با یک اختلاف زمانی اندک شاید کمتر از یک روز بهش سر می زدم. در حالیکه برای رسیدن به برنامه هام از خیلی کارهام زدم ولی سر زدن به فرم جزو برنامه روزانه من بود . برای همین با کلی از برنامه های فرم و کارهای خودم خاطره دارم.
مثلا روز قبل از امتحان آیلتس که من مرخصی گرفته بودم، مثلا درس بخونم، نتونستم از رفتن به کلینیک و خداحافظی با دکتر عزیزمون برای سفر به نامیبیا صرفنظر کنم. این یک موردش بود. برای همین برام مهم بود که خبرم را زودتر از دوستای خارج از فرم به بچه های فرم بگم.

آقای محمدفر عزیز، انشاءالله شما رو هم انجا ببینیم.

سلماجان ممنون از ابزار لطفتون.

پریسا جان ممنون از لطف شما.

آقا پرهام عزیز، ممنونم، من هم همین آرزو را برای شما و تمام دوستای لاک پشتی دارم.

آقا پیام عزیز، متشکرم. من برنامه ها دارم برم اونجا. چون اونجا به زیستگاه لاکی های گوش قرمز نزدیک می شم و می خوام هر چی اطلاعات می شه راجع بهشون جمع آوری کنم و حتما در فرم همچنان فعال باقی خواهم ماند.

آقا کیارش عزیز، خیلی متشکرم.

صحراجان، ممنونم بابت اظهار لطفت و عکس قشنگی که گذاشتید.

هاله جان متشکرم.
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف farzadprogram 6/17/2010, 15:07

Samir عزیز مبارک باشه .
امیدوارم که با موفقیت دکترا تو رو بگیرید .
farzadprogram
farzadprogram
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف spider 6/17/2010, 15:34

به به مبارکه سمیرا خانم!! :m/:

ان شا الله همیشه موفق و سر افراز باشید و برای ماها و کشور افتخار آفرین :cheers:
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف پریا 6/17/2010, 15:56

تبریک میگم سمیر جان. امیدوارم به هر جایگاهی که آرزو داری برسی قلب
پریا
پریا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف مروارید خانوم 6/17/2010, 16:30

درغروب زیبای ۲۷ خرداد ۸۹، مصادف با "لیلة الرغائب" یا همون "شب آرزوها"، با همسرم پیمان زناشویی بستم لبخند

سمیرا بانو!

تبریکات صمیمانه ی من رو بپذیرید رز
مروارید خانوم
مروارید خانوم
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف Foad 6/17/2010, 17:48

خانم مروارید به شما تبریک می گم. امیدوارم خوشبخت بشین.

اين مطلب آخرين بار توسط MohamadFar در 6/17/2010, 18:41 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف Salma 6/17/2010, 18:02

مبارک باشه مروارید جونتبریک به اعضا برای مناسبت های مختلف - صفحة 2 Bollywood1تبریک به اعضا برای مناسبت های مختلف - صفحة 2 Congratualtions

امیدوارم خوشبخت بشید
تبریک به اعضا برای مناسبت های مختلف - صفحة 2 19
تبریک به اعضا برای مناسبت های مختلف - صفحة 2 Loveshowerتبریک به اعضا برای مناسبت های مختلف - صفحة 2 Cancan تبریک به اعضا برای مناسبت های مختلف - صفحة 2 2uge4p4تبریک به اعضا برای مناسبت های مختلف - صفحة 2 Vishenka_04تبریک به اعضا برای مناسبت های مختلف - صفحة 2 2uge4p4تبریک به اعضا برای مناسبت های مختلف - صفحة 2 Cancanتبریک به اعضا برای مناسبت های مختلف - صفحة 2 Loveshowerتبریک به اعضا برای مناسبت های مختلف - صفحة 2 19
Salma
Salma
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 6/18/2010, 00:54

مروارید خانوم عزیز ، پیشاپیش که تبریک گفتیم! بعدشم باز میگیم مبارک باشه! <:-p
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 6/18/2010, 01:20

تبریک میگم به هردوی عزیزان امیدوارم موفق باشین هرجا که هستین
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف الهام 6/18/2010, 01:54

سمیرا جون از صمیم قلب بهت تبریک میگم ایشالا هر جای دنیا که میری موفق باشی تبریک به اعضا برای مناسبت های مختلف - صفحة 2 2uge4p4تبریک به اعضا برای مناسبت های مختلف - صفحة 2 2uge4p4تبریک به اعضا برای مناسبت های مختلف - صفحة 2 2uge4p4

مروارید خانم به شما هم تبریک میگم رز
الهام
الهام
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف maryam.m 6/18/2010, 02:09

وااای سمیرا جون اگه بدونی که چقدر خوشحال شدم تبریک به اعضا برای مناسبت های مختلف - صفحة 2 2uge4p4تبریک به اعضا برای مناسبت های مختلف - صفحة 2 2uge4p4تبریک به اعضا برای مناسبت های مختلف - صفحة 2 2uge4p4تبریک به اعضا برای مناسبت های مختلف - صفحة 2 2uge4p4تبریک به اعضا برای مناسبت های مختلف - صفحة 2 2uge4p4
در این چند روز خیلی به یادت بودم ... امیدوارم به سلامتی بری و روز به روز پیشرفت کنی خانم دکتر عزیزمتبریک به اعضا برای مناسبت های مختلف - صفحة 2 Greenstarsتبریک به اعضا برای مناسبت های مختلف - صفحة 2 Greenstarsتبریک به اعضا برای مناسبت های مختلف - صفحة 2 Greenstars

مبارک باشه رز رز رز

ان شاء ا... جشن فارغ التحصیلیت را تبریک بگیم تبریک به اعضا برای مناسبت های مختلف - صفحة 2 Bighug

تبریک به اعضا برای مناسبت های مختلف - صفحة 2 82595450132886895708

عشق
maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 6/18/2010, 02:54

قلب رز قلب مرواررید خانم مبارک قلب رز قلب

تبریک به اعضا برای مناسبت های مختلف - صفحة 2 Planet_happy
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف samir 6/18/2010, 06:14

آقا فرزاد عزیز، ممنونم، انشاءالله مدارج تحصیلی بالایی را با موفقیت طی کنید.

آقا محمد عزیز، ممنونم از لطفتون. امیدوارم شما هم یک رشته دلخواه در دانشگاه قبول بشوید و در آن زمینه همیشه موفق باشید.

پریاجان من هم همین آرزوی خوب را براش شما و همه دوستای لاک پشتی دارم، امیدوارم همه به آرزوهاشون برسند.

مروارید خانم عزیز، به به تبریک می گم. انتخاب بزرگی کردید و امیدوارم با خوشحالی، سعادت و تفاهم سایر مراحل زندگی را در کنار همسرتون بگذرونید.

آقا فرشاد عزیز، متشکرم از ابزار لطفتون.

الهام جان، ممنونم از اظهار لطف صمیمانت. امیدوارم شما هم در تمام مراحل زندگی موفق باشید و خبرهای خوب هم از شما بشنویم.

مریم جون، خیلی خیلی ممنونم. تو خیلی دختر خوبی هستی و من مطمئنم که درخواست دعام از تو هم بی اثر نبوده. امیدوارم هرچه زودتر خبر فارغ التحصیلیت در مقطع فوق لیسانس و خبر ادامه تحصیلت در دکترا البته اگر خودت دوست داری را بشنویم.

ممنونم از همه دوستای لاک پشتیم.
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 6/18/2010, 16:27

سمیر جان منم دیر رسیدم اما تبریک من رو بپذیر
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف samir 6/19/2010, 04:04

ممنون فریده جان.
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف rira 6/20/2010, 03:10

تبریک میگم سمیر عزیز امیدوارم هر جا هستی در پناه خدا موفق وپیروز باشی رز
rira
rira
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف samir 6/20/2010, 03:37

ممنون rira عزیز
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة