گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

افتتاح نمایشگاه عکس پرندگان شهر تهران

2 مشترك

افتتاح نمایشگاه عکس پرندگان شهر تهران Empty افتتاح نمایشگاه عکس پرندگان شهر تهران

پست من طرف bita koushki 6/10/2010, 14:06

موزه حيات وحش هفت چنار برگزار مي کند
افتتاح نمایشگاه عکس پرندگان شهر تهران
ایرن- صبا صراف: نمایشگاه عکس گروهی با موضوع پرندگان شهر تهران به مدت چهار روز در موزه حیات وحش هفت چنار برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری محیط زیست ایران، این نمایشگاه که به مناسبت هفته محیط زیست توسط ستاد محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران و همکاری شهرداری منطقه 10 از روز سه شنبه 18 برگزار شده، تا 22 خرداد ادامه دارد.
در این نمایشگاه مقالات تخصصی با موضوع چگونگی جذب پرندگان در باغ ها و فضای سبز شهر تهران، فون پرندگان ایران، تنوع زیستی پرندگان شهر تهران و پرنده نگری عکاسی در طبیعت با تاکید بر پرندگان و اثرات شهرنشینی بر زندگی پرندگان شهر تهران توسط اساتید پرنده شناسی و عکاسی ارئه می شود.
کارگاه های آموزشی تاکسیدرمی پرندگان و پرنده نگری نیز از دیگر برنامه های آموزشی این جشنواره خواهد بود.
همچنین 37 عکس از خانم نازلی رهبر، امیرحسن جعفری ورامینی، اردوان زنیه، امیرتاجیک، شهرزاد خیاطیان و هوشنگ پهلوان بر روی دیوارهای این نمایشگاه قرار گرفته است.
نمایشگاه صبح و بعد از ظهر از ساعت 9 الی 22 پذیرای علاقمندان به هنر عکاسی طبیعت به ویژه پرندگان بوده و تا تاریخ 22 خردادماه در موزه هفت چنار در خیابان بریانک، میدان بریانک، محله هفت چنار منتظر بازدید کنندگان این مجموعه است.

انتهای خبر // www.iren.ir // ایرن
bita koushki
bita koushki
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

افتتاح نمایشگاه عکس پرندگان شهر تهران Empty رد: افتتاح نمایشگاه عکس پرندگان شهر تهران

پست من طرف Foad 6/10/2010, 15:32

خانم کوشکی کاش زودتر می گفتید برنامه ریزی می کردیم و می رفتیم. من که دوست دارم برم و تا حالا موزه حيات وحش هفت چنار هم نرفتم.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة