گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

تصويري از پسر 10 ساله اي كه عكس زمان جنيني اش دنيا را تكان داد

+2
maryam.m
Innocent
6 مشترك

تصويري از پسر 10 ساله اي كه عكس زمان جنيني اش دنيا را تكان داد Empty تصويري از پسر 10 ساله اي كه عكس زمان جنيني اش دنيا را تكان داد

پست من طرف Innocent 6/10/2010, 10:13

تصويري از پسر 10 ساله اي كه عكس زمان جنيني اش دنيا را تكان داد شايد شما با اين عكس آشنا باشيد .. اين عكس در ۱۹ آگوست سال ۱۹۹۹ توسط مايكل كلنسى عكاس مجله اچ بي سي گرفته شده است . جنيني كه در اين عكس دست جراح را در دست خود گرفته جنيني است كه دچار بيماري مادرزادي اسپاينا بيفيدا ( spina bifida ) (بيرون زدگي نخاع به علت بسته ‌نشدن كانال نخاعي ) بوده است . در صورتي كه حاملگي و رشد جنين به همين شكل ادامه مي يافت در ماه هاي آتي احتمال مرگ و يا فلج جنين بسيار بالا بود و براي اولين بار در تاريخ پزشكي قرار شد اين جنين در هفته ۲۱ بارداري در داخل رحم مادر توسط جراح تحت عمل قرار گيرد . نام اين كودك ساموئل ( Samuel Armas ) و نام جراح دكتر جوزف برونر ( Dr. Joseph Bruner) است. اين عمل در يك مركز پزشكي دانشگاهي ( Nashville’s Vander built University Medical Center ) انجام شد. اين عكس بارها در اينترنت انتشار يافت بدون آنكه داستان واقعي آن در جايي ذكر گردد و هر چه انتشار يافت بيشتر به افسانه و تخيلات گويندگان آن ارتباط داشت . بعد از عمل ، اين جنين ( ساموئل فعلي ) دست خود را از داخل رحم خارج كرد و انگشت جراح را در دست گرفت و با قدرت فشرد به شكلي كه دكتر برونر در تن خود ارتعاش و مورموري را احساس كرد . در اين لحظه عكاس يو...اس.تودي كه براي ثبت تاريخ اولين جراحي داخل رحم در محل حاضر بود تصويري را شكار كرد كه افكارعمومي جهان را تحت تاثير قرار داد . عكاس مي گويد من در كناري ايستاده بودم و به رحم مادر نگاه مي كردم ناگهان لرزش رحم را ديدم و خواستم از آن عكس بگيرم كه ناگهان يك دست از داخل آن خارج شد و دست جراح را فشرد . من عكس خود را گرفته بودم و اين داستان آنقدر سريع بود كه پرستار پشت سر من فرياد كشيد وآي چه اتفاقي افتاده است . اين عكس به سرعت در فاكس نيوز و سراسر جهان ارتباطات انتشار يافت . هيچكس ، هرگز نخواهد فهميد كه اين يك اتفاق بود و يا يك تشكر واقعي . اين پسر 10 ساله همان جنيني است كه از جراحش تشكر كرد

تصويري از پسر 10 ساله اي كه عكس زمان جنيني اش دنيا را تكان داد 11696099376835707655

تصويري از پسر 10 ساله اي كه عكس زمان جنيني اش دنيا را تكان داد 84236046268743711107

تصويري از پسر 10 ساله اي كه عكس زمان جنيني اش دنيا را تكان داد 50728123172890420939
Innocent
Innocent
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

تصويري از پسر 10 ساله اي كه عكس زمان جنيني اش دنيا را تكان داد Empty رد: تصويري از پسر 10 ساله اي كه عكس زمان جنيني اش دنيا را تكان داد

پست من طرف maryam.m 6/10/2010, 16:56

اگر واقعیت داشت که بسیار عالی بود رز رز رز رز رز
من هم بارها این عکس رادیده بودم!

spina bifida عجب بیماری وحشتناکی است ناراحت کاش شرح عملش را هم میگفتند لبخند

مطمئنم در صورت تایید صحت این خبر ، این حرکت در جهت تشکر از دکتر برونر بوده عشق :[-o<:
maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

تصويري از پسر 10 ساله اي كه عكس زمان جنيني اش دنيا را تكان داد Empty رد: تصويري از پسر 10 ساله اي كه عكس زمان جنيني اش دنيا را تكان داد

پست من طرف پریا 6/10/2010, 17:16

بله ، من ماجراشو خونده بودم قبلا.
واقعا یکی از زیباترین عکس هایی بود که دیدم.
پریا
پریا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 6/11/2010, 10:47

عجب عکس عجیبی. مرسی زکیه جون
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف پریسا 6/12/2010, 09:37

ممنون زکیه جون عالی بود میشه درباره بیماری کمی توضیح بدی ممنون رز
پریسا
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف arefkarimzadeh 6/12/2010, 11:15

واقعا عجیب است

اما این گونه اتفاقات برای این است که بدانیم خدایی است قدرتی است این ها نشانه هایی از خداوند هستند
arefkarimzadeh
arefkarimzadeh
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة