گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

ساخت بزرگ‌ترین شهر با خلال دندان‌

3 مشترك

ساخت بزرگ‌ترین شهر با خلال دندان‌ Empty ساخت بزرگ‌ترین شهر با خلال دندان‌

پست من طرف farzadprogram 6/7/2010, 01:49

ساخت بزرگ‌ترین شهر با خلال دندان‌ A8ab9136de3a49df9ee2

رسانه‌های دولتی «چین» از ساخت بزرگ‌ترین شهر با خلال دندان‌هایی كه تنها سه و نیم میلی‌متر ضخامت دارند، توسط یك گوینده سابق این كشور خبر داده و اعلام كردند: نام این فرد نام در كتاب ركوردهای گینس به ثبت رسید.

به گزارش ایسنا، «استن مونرو» در مصاحبه‌ای با خبرگزاری‌های چین، گفت: من پنج سال برای ساخت این سازه وقت صرف كردم.

وی خاطر نشان كرد: برای ساخت این شهر از خلال دندان‌هایی كه سه و نیم میلی متر ضخامت داشتند، استفاده كردم و تمام دقت خودم را به كار بردم تا سازه‌ای مناسب از كار در آید.

این مرد تاكنون سازه‌هایی مختلف و در ابعاد گوناگون با استفاده از خلال دندان ساخته است.

همچنین در این شهر كه بزرگ‌ترین شهر خلال دندانی لقب گرفته، می‌توان نمونه‌هایی از ساختمان‌های معروفی همچون برج بلند «خلیفه» در دبی و یا برج تلویزیون شانگهای در چین را مشاهده كرد.

گفتنی است، این دومین سازه‌ای است كه این فرد از خلال دندان ساخته و قرار است و در اوایل
ماه ژوئیه سال جاری میلادی نمایندگان كتاب ركوردهای گینس این مرد را به همراه با سازه‌اش در این كتاب به ثبت برسانند.
farzadprogram
farzadprogram
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

ساخت بزرگ‌ترین شهر با خلال دندان‌ Empty رد: ساخت بزرگ‌ترین شهر با خلال دندان‌

پست من طرف SAEED 6/7/2010, 01:58

خیلی جاب بود ولی خیلی خیلی کاره سختیه
SAEED
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل