گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

پختن تخم مرغ با وسیله ای که حتی فکرش را هم نمی کنید!

+3
فریده
rira
niloofar20
7 مشترك

پختن تخم مرغ با وسیله ای که حتی فکرش را هم نمی کنید! Empty پختن تخم مرغ با وسیله ای که حتی فکرش را هم نمی کنید!

پست من طرف niloofar20 6/6/2010, 06:29

گوشی‌های همرا وقتی که در حال ارسال پیام هستند توانی رو در حد چند وات آزاد می‌کنند (این توان بسته به نوع گوشی و حتی فاصله آن تا گیرنده می‌تواند متغیر باشد) که به خاطر فرکانس بسیار زیادی که دارند می‌توانند در اجسام اطراف جذب بشوند و کمترین اثری رو که دارند بالابردن دما در آن جسم و به خاطر فاصله کمی که با مغز دارند می‌توانند خطرات زیادی را برای مغز به وجود بیاورند. اگه درمورد این موضوع شک دارید می‌توانید آزمایشی را که دو نفر روسی انجام داده‌اند رو انجام بدید.

پختن تخم مرغ با موبایل

برای این کار یک عدد تخم مرغ دو عدد گوشی موبایل و یک منبع برای ایجاد صوت دارید و در نهایت هم یک تخم مرغ پخته خواهید داشت که حدود 3000 تومان پختنش خرج برداشته در واقع این امواج ماکروویو هستند که تخم مرغ شما رو می‌پزند.
پختن تخم مرغ با وسیله ای که حتی فکرش را هم نمی کنید! 51329498747059447203

هردو گوشی در حالت صحبت با یکدیگر هستند و ضبط صوت نیز برای تولید صدا است تا گوشی‌ها دایم در حال ارسال صدا باشند و امواج ماکروویو با توان بالا تولید کنند.

پختن تخم مرغ با وسیله ای که حتی فکرش را هم نمی کنید! 42256877803712894629

بعد از یک ربع: تخم مرغ گرم می شه
بعد از 40 دقیقه: تخم مرغ بسیار گرم میشه
بعد از 65 دقیقه: تخم مرغ شما پخته شده
niloofar20
niloofar20
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

پختن تخم مرغ با وسیله ای که حتی فکرش را هم نمی کنید! Empty رد: پختن تخم مرغ با وسیله ای که حتی فکرش را هم نمی کنید!

پست من طرف rira 6/6/2010, 06:32

چه جالب، درسته این امواج موبایل که واقعا اثرات مخربی رو بدن ما داره و ما نسبت به اون بی توجهیم
ممنون از مطلبتون
rira
rira
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پختن تخم مرغ با وسیله ای که حتی فکرش را هم نمی کنید! Empty رد: پختن تخم مرغ با وسیله ای که حتی فکرش را هم نمی کنید!

پست من طرف فریده 6/6/2010, 06:54

چقدر جالب، مرسی نیلوفر جون
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف melika 6/6/2010, 07:01

وای چه وحشتناک! خدا می دونه که تا الان چی به سرمون اومده! فکر کنم که مغزم تا الان جزغاله شده باشه!؟
melika
melika
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 6/6/2010, 07:15

جالبه یک بار هم یه نفر اریرانی این کارو کرده بود
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف spider 6/11/2010, 03:09

من شنیده بودم در حال بلوتوث فرستادن این انرژی جابه جا میشه!
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف Developer Programmer 6/11/2010, 07:42

راحتترین روش امتحانش اینه که موقعی که موبایلتون زنگ میخوره، اون رو کنار صفحه کلید بگیرید.. چراغهای صفحه کلید مرتبا روشن خاموش میشن
Developer Programmer
Developer Programmer
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة