گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

معرفی و بحث بازی های ویدیویی

+27
GameSoft
حامد
پیام
hadi1981
فریده
mo_khaligh
shinili
Nima_mtg
پریسا
maryam.m
آرین
Foad
SAEED
honey
farzadprogram
SoSiS JooN
shima
amir hosein
Farshad.roger
ghazaleh
ultra
spider
niloofar20
محمد
arefkarimzadeh
فرهاد
apb
31 مشترك

صفحه 5 از 7 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  الصفحة التالية

معرفی و بحث بازی های ویدیویی - صفحة 5 Empty رد: معرفی و بحث بازی های ویدیویی

پست من طرف shinili 6/27/2010, 10:01

ممنونم خیلی
بهترین لینکی بود که ممکن بود بهم برسه مرسی
shinili
shinili
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

پست من طرف mo_khaligh 6/27/2010, 11:45

مرسی اشاره عالی
mo_khaligh
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف فریده 6/27/2010, 14:52

آخی نازی turtle های عزیز. مرسی آقا نیما
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف پریسا 6/28/2010, 08:14

ممنون من دارم دانلود می کنم قهرمان
پریسا
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف Foad 7/6/2010, 06:22

اینم یک بازی جدید برای دوستان. اگر بخواین در ویندوز ویستا و 7 اجراش کنید، یکم باید تنظیمات Compatibility آن را تغییر دهید.

Circulate 1.17.2 Game - بازی فکری به گردش توپ ها

معرفی و بحث بازی های ویدیویی - صفحة 5 Circulate-v1.17.2-PC-Game-www.freedownload.ir

در این پست یک بازی پازل جدید واقعی را به شما معرفی خواهیم کرد! منظور از واقعی این است که این بازی را با یک وسیله بازی انجام داده اید و این بار قرار است این بازی را در رایانه و به صورت سه بعدی انجام دهید. در این بازی دانلود Circulate Game پازل فکری یک مارپیچ وجود دارد که شما می بایست با ایجاد تغییرات در 360 زاویه موجود توپ ها را به وسط این مارپیچ انتقال دهید تا به مراحل بعدی صعود کنید.
این بازی توپ دارای 120 مرحله مختلف می باشد که هیجان آن به همراه موزیک متن بسیار جالب بازی همراه است. از قابلیت های اصلی بازی می توان به گرافیک و طراحی بی نظیر آن اشاره کرد که در مقابل حجم بسیار پایین این بازی عالیست. این بازی توپ جدید می تواند شما را برای مدت های زیاد پشت کامپیوتر نگه دارد و به گفته سازنده قدرت تمرکز ذهن شما را چندین برابر خواهد کرد. سایت نرم افزار دانلود بازی رایگان این بازی کامپیوتر پازل توپ را به دوستداران Game های فکری تقدیم می کند.

معرفی و بحث بازی های ویدیویی - صفحة 5 ICO-downloadدانلود رایگان بازی با توپ (حجم : 9.3 مگابایت)
معرفی و بحث بازی های ویدیویی - صفحة 5 ICO-Keyرمز عبور فایل : www.fdl.ir
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف hadi1981 7/6/2010, 06:40

اینجا کسی هست طرفدار بازی Pinball ویندوز باشه ؟ خیلی خوشحال
hadi1981
hadi1981
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف پیام 7/21/2010, 08:52

»ن هستم هادی جان! رمزاشو می خوای؟معرفی و بحث بازی های ویدیویی - صفحة 5 25r30wi
پیام
پیام
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف پیام 7/21/2010, 10:02

معرفی بازی Toy Story 3

گیم پلی: 8/10
گرافیک: 7/10
صداگذاری: 9/10
نوآوری: 7/10
جذابیت: 10/10

سال 1995 استودیوی انیمیشن سازی Pixar که همه این استودیو را شریک جدا نشدنی Disney، نیز میدانند اولین انیمیشن تماماً کامپیوتری دنیا که می‌توان گفت هنوز هم دیدن آن از لطف خالی نیست را با نام Toy Story با بودجه‌ای هنگفت 30 میلیون دلاری (به زمان ساخت این انیمیشن توجه شود!) ساخت و راهی سینما کرد. کارتونی که در آن زمان بیشتر از تمام فیلم‌های پر خرج هالیوودی سر و صدا به پا کرد. استودیوی انیمشین سازی Pixar با عرضه‌ی نسخه دوم این عنوان در سال 1997 پس از دو سال و ساختن انیمیشن‌های مطرح دیگری از جمله در جستجوی نمو و Up ثابت کرد که بدون شک آن‌ها بهترین استودیوی ساخت انیمیشن در دنیا هستند. اما پس از سال‌ها تاخیر در ساخت نسخه‌ی سوم انیمیشن جذاب و زیبای Toy Story، امسال ما شاهد این بودیم که نسخه‌ی سوم اين انیمیشن راهی سینما شد و در هفته‌ی اول نمایش در آمریکا فروشی بالغ بر 59 میلیون دلار را از آن خود کرد که حاکی از محبوب بودن اين انیمیشن است.

معرفی و بحث بازی های ویدیویی - صفحة 5 Toy_Story_3-01

اما موضوع مطلب ما نه بررسی این انیمیشن است و نه بررسی میزان فروش آن. تقریباً همه‌ی فیلم‌ها و انیمیشن‌های معروف همراه با یک بازی عرضه می‌شوند. بازی‌هایی که اکثراً تنها نام فیلم را یدک می‌کشند و کوچکترین خلاقیتی در آن‌ها دیده نمی‌شود. اگر به یاد داشته باشید، نسخه‌ی دوم بازی داستان اسباب بازی‌ها هم یک بازی کاملاً زیبا و کامل بود که در زمان خودش از عناوین دیگر چیزی کم نداشت، به حدی که هنوز هم من آن بازی را بهترین بازی ساخته شده از روی یک فیلم یا انیمیشن میدانم! اما این ماجرا کاملاً برای بازی Toy Story 3 هم تصدیق می‌کند و ما باز هم شاهد یک عنوان بسیار خوب هستیم، اما نه به اندازه‌ی نسخه‌ی قبلی آن که خوشبختانه مثل بازیهای ساخته شده از روی فیلم ها و انیمیشن‌های دیگر 2 نسل از صنعت بازیسازی عقب نیست!

وقفه در ساخت نسخه‌ی سوم روی داستان هم تاثیر گذاشته است!

بازی از دو قسمت تشکیل شده که یکی از آن‌ها در بخش داستانی بازی دنبال می‌شود و شما در نقش شخصیت‌های داستان، بازی را به پیش می‌برید. اگر دو نسخه‌ی قبلی این انیمیشن جذاب را دیده باشید، حتماً می‌دانید که داستان پیرامون اسباب بازی‌های پسری به نام اندی (Andy) در جریان است. اسباب بازی‌هایی که به دور از چشم انسان‌ها و صاحبشان مانند یک انسان واقعی رفتار می‌کنند. وودی (Woody) و باز (Buzz) دو اسباب بازی محبوب اندی و شخصیت های اصلی فیلم هستند. در نسخه‌ی سوم، سال‌های زیادی از اتفاقات نسخه‌ی دوم گذشته است و اندی دیگر آن کودک بازیگوش نیست و حالا 17 سال سن دارد! همانطور که از عنوان این بخش مشخص است، انگار که تاخیر در ساخت نسخه‌ی سوم در گذشت سالهای انیمیشن هم تاثیر گذاشته است. اندی تا مدتی دیگر به دبیرستان می‌رود و دیگر فرصتی برای بازی با اسباب بازی‌هایش ندارد. از همین رو اسباب بازی های او نقشه‌ای می کشند تا کاری کنند که اندی برای آخرین بار با آن‌ها بازی کند. پس از اجرای نقشه، اندی تصمیم می‌گیرد که وودی را با خود به دبیرستان ببرد و سایر اسباب بازی‌ها را در جعبه‌ای می گذارد. اما مادر اندی اشتباه بزرگی را مرتکب می‌شود و به اشتباه اسباب بازیها را بعنوان زباله به بیرون از خانه و در کنار خیابان می‌گذارد، سپس وودی که از این موضوع مطلع شده است خودش را به هر زحمتی که شده به دوستانش میرساند اما زمانی میرسد که آنها در ماشین حمل زباله در حال فشرده شدن هستند؛ ولی نه! آنها توانسته‌اند فرار کنند و درون خودروی مادر اندی بروند تا درون کارتونی که اسباب بازیهای خواهر اندی برای انتقال به یک مهد کودک قرار گرفته‌اند، بروند و ... اما مشکل اینجاست که بخش داستانی بازی بسیار کوتاه است.

معرفی و بحث بازی های ویدیویی - صفحة 5 Toy_Story_3-14

در بخش دوم بازی ما شاهد یک دنیای Open World هستیم که می‌توان آن را از میان سه شخصیت اصلی بازی شامل باز، وودی و جسی (Cowgirl) انجام داد. این قسمت از بازی در محیط غرب وحشی انجام می‌گیرد و شما در آن باید به شهردار شهر کمک کنید تا شهر را مشهور کرده و از آن طرف به انجام ماموریت برای شخصیت‌های دیگر این انیمیشن بپردازید تا پول جمع کنید و بتوانید از مغازه‌ی اسباب بازی فروشی اسباب بازیهای جدیدی را خریداری نمایید. در این بخش از بازی آیتم‌هایی هم وجود دارند که می‌توانید با جمع کردن آنها، آیتم‌های بیشتری برای Customize کردن محیط‌ها داشته باشید؛ بله، Customize کردن محیط ها! این بخش به این صورت است که شما می‌توانید خانه‌ها و شهروندان شهر را بصورت دلخواه مورد تغییر قرار دهید و شهر و شهروندانی مطابق میل خود بسازید، در کل این بخش از بازی بسیار جذاب طراحی شده است.

دنیایی شاداب، همانند انیمیشن بازی

گرافیک بازی برای یک عنوان پلتفرمر کودکانه که مخاطبانش اکثراً زیر 14 سال سن دارند بسیار خوب است. کاملاً مشخص است که برای ساخت این بازی بر خلاف 99 درصد عناوینی که از روی فیلم‌ها ساخته می‌شوند، حتی آخرین نسخه‌ی شاهزاده‌ی فارسی که برای همزمان منتشر شدن آن با فیلمش زمان کمی برای ساختش صرف شد، زمان مناسبی صرف شده است و از شیوه‌های مرسوم برای ساخت این گونه بازی‌ها (ماست مالی کردن!) در این عنوان خبری نیست. رنگ آمیزی‌های بسیار جذاب و نشاط آور، محیط‌های بسیار متنوع و بزرگ که با جزئیات نسبتاً خوبی در بازی قرار گرفته‌اند بازی را بسیار زیبا کرده‌اند. طراحی شخصیت‌های بازی بسیار خوب است. تمام شخصیت‌های بازی مانند نمونه‌های اصلی خود از روی انیمیشن در بازی طراحی شده‌اند. انیمیشن‌های زیادی برای شخصیت‌های مختلف در بازی در نظر گرفته شده‌اند که باعث جذابیت بیشتر آن‌ها شده است. جلوه‌های بصری و افکت‌های جالبی نیز در بازی به چشم می‌خورند. ریزش صخره‌های بسیار بزرگ، تغییر حالت های ناگهانی محیط و ... هیجان بازی را دو چندان کرده‌اند. تنها ایرادی که می‌توان به این بخش گرفت آنتی الایزینگ فاجعه‌ی آن است! این فاجعه به قدری عمیق است که زبان قادر به وصف آن نیست!

معرفی و بحث بازی های ویدیویی - صفحة 5 Toy_Story_3-15

To Infinity And Beyond … !

از دیگر قسمت های خوب بازی بخش صداگذاری آن است. استفاده از صدای صداگذاران اصلی فیلم مانند تام هنکس (Tom Hanks) در نقش وودی، تیم آلن (Tim Allen) در نقش باز، دون ریکلس (Don Rickles) در نقش آقای سیب زمینی و ... باعث شده است تا این قسمت بسیار خوب جلوه کند. اما یکی از ایرادهای این بخش را می‌توان کمبود دیالوگ‌ها برای شخصیت‌های بازی باشد. به طوریكه بس از گذشت یک ساعت شما آنها را از حفظ خواهید گفت! البته این دیالوگ‌ها بیشتر برای قسمت هایی هستند که شخصیت‌ها در جریان بازی با یکدیگر صحبت می‌کنند (In Game )، ولی در میان پرده‌های بازی چنین مواردی دیده نمی‌شوند و صداگذاری عالی کار شده‌اند. تم اصلی موزیک بازی همان موسیقی‌ای است که در فیلم شنیده می‌شود. قطعاتی که توسط آقای رندی نیومن (Randy Newman) ساخته شده‌اند. اما موسیقی‌ها و آهنگ‌های دیگری نیز از نسخه‌های قبلی این انیمیشن نیز در بازی قرار گرفته‌اند. افکت‌های بازی هم قابل قبول و زیبا کار شده‌اند. در کل صداگذاری این بازی هم بسیار عالی و قابل قبول کار شده است.

دوربین بازی، دشمن جدید شماست!

گیم‌پلی یکی از بهترین قسمت‌های بازی را تشکیل داده است. بازی از بخش‌های بسیار زیادی تشکیل شده که هر کدام از آن ها گیم‌پلی خاص خود را دارد. جریان کلی بازی به صورت یک Board Game (بازی صفحه‌ای) یا لفظ عامیانه‌تر آن، "بازی فکری" روایت می‌شود که اسباب بازی‌ها خود آن را ساخته‌اند. در این Board Game مکان‌های مختلفی در نظر گرفته شده‌اند که مراحل مختلف بازی را تشکیل می‌دهند. اما بخشی جداگانه در آن قرار دارد که به طور اختصاصی برای وودی طراحی شده است که بطور مفصل در قسمت داستان آن را توضیح دادم. سرزمین‌های غرب وحشی که وودی در آن نقش یک کلانتر را ایفا می‌کند و باید به افراد مختلف کمک کند، ماموریت‌های مختلفی را انجام دهد و هزار کار دیگر که نام بردن آن‌ها زمان زیادی را می‌خواهد. همچنین Buzz هم ماموریت‌های خاص خود را دارد. او هنوز در ماموریت‌هایش سعی دارد تا دشمن دیرینه‌اش زورگ (Zurg) را شکست دهد.

معرفی و بحث بازی های ویدیویی - صفحة 5 Toy_Story_3-07

گیم‌پلی بازی سخت نیست، اما نکته‌ی مهم این است که بسیار جذاب است. محیط های بسیار متفاوت مانند سرزمین‌های غرب وحشی، سیاره‌های مختلف با دشمنان عجیب و غریب و خانه‌ها، مکان‌های مختلف، پلتفورمر جذاب و قابل قبول، رنگارنگ بودن محیط‌ها، استفاده از وسایل نقلیه همانند اسب و ماشین‌های کنترل از راه دور و ... همگی باعث شده‌اند تا بازی یکنواخت و کسل کننده جلوه نکند. اما چیزی که خیلی در این بخش روی اعصاب است دوربین بازی است! بعضی مواقع دوربین به جای اینکه روی محیط تمرکز کند تا بفهمیم باید به کجا برویم روی شخصیت بازی تمرکز کرده و در نتیجه ما نمی‌فهمیم که باید به کجا برویم و میمیریم! جالب تر آنجاست که اسباب بازیهای پلاستیکی روی آب شناور نمی مانند‌!

اسباب بازی‌ها را از دست ندهید!

این بازی یکی از بهترین عنوان‌هایی است که از روی انیمیشن ساخته شده و Pixar و Disney ثابت کردند که این گونه بازی‌ها هم می‌توانند به یک عنوان خوب و شایسته تبدیل شوند و باید شرکت‌هایی همانند Dream Works چه در زمینه‌ی ساخت بازی و چه در زمینه‌ی به دنبال پول نبودن (ساختن شرک 3 و 4 و در آینده‌ای نه چندان دور 5 و 6 و7 و ...!) از Disney یاد بگیرند.

منبع: www.gamersland.ir
پیام
پیام
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

معرفی و بحث بازی های ویدیویی - صفحة 5 Empty مجموعه بازی های Farm Frenzy

پست من طرف پیام 7/21/2010, 13:38

سلام سلام دوستای گل لاکپشتیم

از امروز می خوام یه بازی بهتون کمک معتاد کننده به تمام معنا !!!!!
هر کس این بازی رو نکنه واقعا چیز بزرگی از دست داده! در ظاهر بازی بچگانه ای میاد اما شما باید مدیریت فوق العاده ای داشته باشید تا مراحل رو بگذرونید!
معرفی و بحث بازی های ویدیویی - صفحة 5 75370782113461585279
بازی بسیار جذاب و هیجان انگیز مزرعه داری را از دست ندهید. بازي مزرعه داری از سری بازی های Farm Frenzy از كمپاني بسيار معروف Alawar می باشند که با گرافیک و صداهای بازی هرکاربری را وادار می کنند تا بازی را ادامه دهند. زمانی که این بازی را بر روی سیستم نصب کردم تا 3 روز فقط بازی می کردم. پس توصیه ما این است که حتما این بازی را دانلود نموده و از بازی کردن با آن لذت ببرید. موضوع بازي مزرعه داری این است که کاربر می بایست مزرعه خود را مدیریت کنید. یعنی با پرورش دام ها و مرغ ها کسب درآمد کند و با فروش شیر گاو ها و تخم مرغ ها و بردن آنها به بازار کسب در آمد کند. برای بردن محصولات به شهر باید از گاری استفاده کرد.
اما در راه کسب درآمد می بایست کارخانه های ساخت بستنی و ریسندگی تاسیس کرد تا پول بیشتری کسب شود. همچنین می توان با صرف هزینه گاری ها را ارتقا داده و بر سرعت و ظرفیت آن ها افزود.
اما برای مزرعه داری مشکلاتی سر راه قرار دارد. حمله خرس ها باعث کشته شدن حیوانات و از بین رفتن مزارع می شود. البته می توان از همین حملات استفاده کرده این خرس ها را زندانی کرده و به فروش رساند. همچنین کمبود علوفه باعث از بین رفتن دام ها می شود.
نکته ای که در انجام این بازی فکری و بسیار جذاب اهمیت دارد مدیریت اقتصادی و سرعت عمل است. در بازی می بایست با سرعت عمل محصولات را جمع آوری کرده به فروش رساند و از طرفی همبا خرید حیوانات مناسب کسب درآمد کرد.
این بازی در 2 نسخه ارائه شده است که هردو نسخه تولید کمپانی alawar می باشد.

خصوصیات نسخه دوم بازی :
نسخه دوم نیز به مانند نسخه اول همان مراحل یعنی تولید محصول و فروش آن وجود دارد اما گرافیک و محیط بازی به صورت چشم گیری زیباتر شده است. زیبایی صداها و کیفیت آن ها نیز افزایش زیادی دارد.
حیوانات جدیدی از قبیل شتر مرغ و خوک اضافه شده اند.
اما در این نسخه مثل نسخه اول کاربر نمی تواند به راحتی محصولات را به فروش برساند یعنی باید اول محصولی مانند گوشت را بست بندی کند بعد برای فروش روانه بازار و شهر نماید. البته این بسته بندی هزینه ای را برای مزرعه دار به همراه دارد.
این نسخه نسبت به نسخه اول سخت تر شده است و کاربر یا به عبارت دیگر مزرعه دار باید در هر لحظه چند کار را انجام داده و به عبارتی حواسش به همه جای صفحه باشد.

قابلیت های کلیدی بازی مزرعه داری2 :
- بیش از 45 مرحله بسيار جذاب برای عبور
- پنج محصول برای خرید از شهر
- چهار حیوان
- چهارنوع خرس
- بناهایی با سه بار به روزرسانی (ارتقاء بخشیدن )
- 16 محصول برای تولید
- 17 راز که با کلیک ها پیدا می شوند
- 19 جایزه برای کسب
- 4 بنای اضافه شده با 3 حالت ارتقاء
- گربه ها وسگ ها با سه بار ارتقاء
- و...

معرفی و بحث بازی های ویدیویی - صفحة 5 Icon_get_worldدانلود بازی ّFarm Frenzy

پسورد: www.softgozar.com

اگه خوشتون اومد از بازیش ورژن های دیگه اش هم میزارم! اشاره
پیام
پیام
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف محمد 7/22/2010, 13:43

این یه بازی لاک پشتی من قبلنا بازی میکردم خیلی خوبه اشاره حتما بازی کنید

دانلود
معرفی و بحث بازی های ویدیویی - صفحة 5 Turtle-Island-3sotDownload.Com_
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف honey 7/22/2010, 13:48

بابا پیام جون من پدرم در امد تا ازش دست بکشم بازم داری تحریکم می کنی تا بازی کنم ناراحت
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف پیام 7/22/2010, 14:33

هاله جان حتما بگیر چون ورژن های بعدیش هم میخوام بزارم...اونا دیگه واقعا قشنگه...!
پیام
پیام
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف پریسا 7/22/2010, 14:38

اقا محمد بازی گه گفتید فقط % 89 پر میشه
پریسا
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف honey 7/22/2010, 14:40

پیام این کار رو با من نکن دیگه به زور خودمو نگه داشتم هاااااااااا ناراحت
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف پیام 7/22/2010, 14:57

هاله جان چندتا ورژن از این بازی رو بازی کردی؟
پیام
پیام
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف محمد 7/22/2010, 14:59

اقایه محمد فر این چه بارزی ایه اخ سرم داره همش گیج میره کامپیوترو ۴تا میبینم ناراحت
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف hadi1981 7/22/2010, 15:34

من به بازی های تک نفره علاقه ندارم حالا میخواد استراتژی باشه یا مدیریت و ..
بازی باید توش حریفت بتونه یه آدم باشه نه cpu
مثل فوتبال یا combat ، حالا هم که گاهی میرم تو گیم یاهو تخته نرد یا "بی دل" بازی میکنم ..
hadi1981
hadi1981
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف honey 7/22/2010, 15:47

,رژنشو نمیدونم چند بود ولی 2 ورژن بازی کردم و اونروز تو یاهو خیلی خوشحال ورژن 3 شو دیدم نتونستم مقاومت کنم بازی کردم خیلی خوشحال
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 7/26/2010, 08:21

این بازیو همه میشناسید.کسی این ورژن بازیو انجام داده؟جالبه یعنی ارزش بازی کردن داره؟
معرفی و بحث بازی های ویدیویی - صفحة 5 Command-and-conquer-4-tiberian-twilight-pc-boxart
معرفی و بحث بازی های ویدیویی - صفحة 5 Command-conquer-4-20090812043437878
معرفی و بحث بازی های ویدیویی - صفحة 5 Cnc3game2007080822391209_2
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف honey 7/26/2010, 08:34

کسی بازی رابین هود رو داره من عاشق این بازی بودم ولی گمش کردم ناراحت
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف حامد 7/26/2010, 08:42

آقا پیام این Farm frenzy اصلا معتاد کننده نیست.گیم پلیش بعد یه مدت تکراری میشه و اعصاب آدم خورد میشه.من خودم یه بازی دارم طراحی میکنم.تموم شد میزارم همه ی بچه های لاکپشتی حال کنن
حامد
حامد
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف آرین 7/31/2010, 09:17

ایول محمد بازی خیلی باحالی بود !

ممنون لبخند
آرین
آرین
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف محمد 7/31/2010, 09:23

کدوم بازی؟ سوال
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف آرین 7/31/2010, 10:58

همون بازی لاک پشتیه

Turtle Island

http://www.miladownload.com/wp-content/uploads/2010/01/Turtle-Island-3sotDownload.Com_.jpg
آرین
آرین
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف محمد 7/31/2010, 12:47

آهان.قابلی نداشت اشاره
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی