گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

نکات و ترفند های کامپیوتر و ویندوز

+8
hadi1981
apb
niloofar20
Sahra
محمد
فریده
snake_eater
ultra
12 مشترك

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

نکات و ترفند های کامپیوتر و ویندوز - صفحة 2 Empty رد: نکات و ترفند های کامپیوتر و ویندوز

پست من طرف hadi1981 7/2/2010, 04:51

یه سوا در مورد ویندوز 7 داشتم.
اگه چند تا اینترنت کانکشن اضافی تو 7 درست کرده باشیم چطور میتونیم حذفشون کنیم؟
من که هر چی گشتم نمیتونم حذفشون کنم ..
hadi1981
hadi1981
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

نکات و ترفند های کامپیوتر و ویندوز - صفحة 2 Empty رد: نکات و ترفند های کامپیوتر و ویندوز

پست من طرف apb 7/2/2010, 05:30

hadi1981 عزیز ، از control panel بر روی network and sharing center کلیک کنید و در از taskpan صفحه باز شده روی manage adaptor setting کلیک کنید و بعد لیست کانکشن ها دیده می شه ، اونی رو که نمی خواهید وریش Right Click کرده و delete کنید! موفق باشید ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف Innocent 7/2/2010, 05:38

آقا هادی این مسیری که آقا پرهام میگن رو برید ولی بعضی وقتها اینجا همه رو نشون نمیده که احتمالا شما هم این مشکل رو دارید .... گزینه refresh رو جلو address bar بزنید همه اش میاد اشاره
Innocent
Innocent
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف hadi1981 7/2/2010, 05:39

درست شد.
دست شما درد نکنه اونجا رو نگاه نکرده بودم ..
hadi1981
hadi1981
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

نکات و ترفند های کامپیوتر و ویندوز - صفحة 2 Empty حل مشکل بوت ويندوز

پست من طرف Developer Programmer 11/4/2010, 07:26

اگر بوت شدن ويندوز7 شما با مشکل روبه‌رو است، مي‌توان به‌سادگي بوت‌لودر ويندوز7 را به‌صورت دستي از نو تنظيم کرد. اين کار تنها به يک ديسک ويندوز نياز دارد.

اگر به‌اشتباه، يک ويندوز قديمي را روي دستگاهي که ويندوز7 دارد، نصب کرديد، به‌احتمال زياد با اين مشکل مواجه خواهيد شد و بايد اين عمليات را انجام دهيد:

از ديسک ويندوز سيستم خود را بوت کنيد. سپس روي گزينه Repair your computer کليک کنيد. حالا بايد نگارش صحيح نصب‌شده روي سيستم خود را انتخاب کنيد و گزينه Next را بزنيد.

حالا به صفحه System Recover Options مي‌رويد که مي‌توانيد از آنجا به خط‌فرمان دسترسي داشته باشيد. اكنون اگر بخواهيد MBR را از نو بسازيد، مي‌توانيد دستور زير را وارد کنيد:‌bootrec /fixmbr

همچنين مي‌توان يک سکتور بوت جديد در پارتيشن سيستم ايجاد کرد (که اغلب مفيدتر است):bootrec /fixboot

همچنين با زدن دستور?/ bootrec مي‌توان گزينه‌هاي ديگر را هم ديد. اگر هنگام بوت ويندوز7 يا ويستا، با پيغام BOOTMGR is missing روبه‌رو شديد، همين کار را انجام دهيد.

همچنين اگر روي سيستمي که ويندوز7 دارد، ويندوز اکس‌پي ريختيد، متوجه خواهيد شد که اجراي ويندوز7 ناممکن خواهد شد. بنابراين با کمک اين دستور مي‌توان بوت‌لودر ويندوز7 را بازگرداند: bootsect /nt60 all

بسته به پارتيشني که ويندوز روي آن نصب است، احتمالا بايد گزينه drive letter را به‌جاي all، دقيقا وارد کنيد.

پس از اين‌که وارد ويندوز7 شديد، اگر مايل به حفظ ويندوز اکس‌پي بوديد، در ويندوز کامند عبارت زير را وارد کنيد:

bcdedit /create {ntldr} -d “Windows XP”

منبع: جام جم آنلاین
Developer Programmer
Developer Programmer
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف aky 6/6/2011, 04:15

سلام به همه من این مشکل با ویندوز سون دارم که وقتی برنامه ای می ریزم بعد از خاموش شدن کامپیوتر این پیغام میاد نکات و ترفند های کامپیوتر و ویندوز - صفحة 2 I379405_Capture
همه نسخه های ویندوز هم ریختم و از همه ی کرک ها هم استفاده کردم ولی درست نشد
aky
aky
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف Foad 6/6/2011, 04:33

مشکل برنامه Virtual CloneDriive است. Uninstalll اش کنید.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف aky 6/9/2011, 04:47

همه برنامه هاست حتی بازی ها
aky
aky
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة