گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

روش های معلم آزاری

+14
honey
mahsa
maria alexio
speedy
Ronia
kim-kim
پیام
Sahra
sara_b211
Salma
spider
فریده
parsaa_91
محمد
18 مشترك

صفحه 1 از 2 1, 2  الصفحة التالية

روش های معلم آزاری Empty روش های معلم آزاری

پست من طرف محمد 5/28/2010, 02:54

راه های معلم ازاری خواهش میکنم صحرا خانم اینجارو نخونه ناراحت
معلم كشی

راه هایی 100% تضمین شده برای ذله كردن معلم ها. جمع آوری شده توسط كارشناسان خبره در این زمینه

سایه و دوستان

(با یوگی و دوستان فرق داره.)

1)روی اصطلاحات معلم تاکید کنید.

این روش خیلی خوبیه ما 4 تا معلم رو با این روش ناک اوت کردیم. انقدر حا ل میده که نگو.

2)سرکلاس هر 10 دقیقه یکبار بگید کلاس خسته کنندس.

بـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدون شــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرح

3)با گلوی خودتان صدا در آورید.

البته این گزینه مهارت بسیار بالایی می خواهد. باید بتونی با گلوت آهنگ بزنی. اگر دو نفر در کلاس این کار را بکنند نتیجه بهتری می ده، اگر یکی از اونا حرف بزنه اون یکی صدا در می آورد.

4)از کوچکترین اشتباه معلم نگذرید.

بــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدون شـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرح

5)آنقدر ایراد های بنی اسرائیلی بگیرید تا کلافه شود.

بـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدون شـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرح

6)با استفاده از خودکار های فشاری صدای تق تق در آورید.

این یکی از بهترین و راحت ترین روش هاست. روی همه ی معلم ها جواب میدهد. تضمین شدس.

7)با پا صدای دویدنه اسب در آورید.

البته این هم کمی سخت است. با پا روی میله ی جلویی نیمکت بکوبید.

دفتر یا کتاب هایتان را دیر در بیاورید.

اگه معلم گفت کتاب یا دفتر ها رو میز تا من ببینم. وقتی معلم به سر میز شما رسید تازه شروع کنید به در آوردن دفتر.

9)انواع تلگراف ها را سر کلاس برای دوستانتان بفرستید.

البته باید مواظب باشید که معلم نتونه ورق ها را پیدا کنه.

10) بازی کی کجا سره کلاس بازی کنید.

بــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدون شـــــــــــــــــــــــــــــــــرح

11)سره کلاس جاتون را دم به دقیقه عوض کنید.

بدون شرح

12)استفاده از مداد وقتی معلم میگوید از خودکار استفاده کنید.

بــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدون شـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرح

13)گزینه ی قبلی رو با این عوض کنید:

(استفاده از رنگ های تند برای جواب دادن به سوالات امتحان.)

بـــــــــــــــــــــــــــــــدون شـــــــــــــــــــــــــرح

14) مدام از دبیر سال قبلتون در همون درس در مقابل دبیرتان تعریف کنید.

بــــــــــــــــــــــــــــــدون شـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرح

15)مدام بگویید معلم سال قبل این جوری می گفت.

البته این بیشتر روی معلم های فیزیک و ریاضی جواب میده.

16)سر کلاس مرتب آه بکشید.

بــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدون شـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرح

17)از روش های معلمتان استفاده نکنید.

این هم بیشتر روی معلم های ریاضی و فیزیک جواب میدهد . اگر مسئله ای دو راه حل دارد راه حلی را که معلم گفته انجام ندهید.

1وقتی معلم داخل کلاس شد نا منظم جلوش بلند شوید.

مثلا 10 نفر بایستند بقیه نشسته باشند اون هایی که ایستادن بشینن و بقیه بلند شوند.

19)وقتی معلم از کلاس خارج شد جیغ و هورا کشید.

بـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدون شرح

20)سر کلاس نارنگی، خیار و انواع خوراکی های بودار بخورید.

البته باید مواظب باشید که معلم نفهمه که کی داره می خوره و گر نه حسابتون با کرام الکاتبینه.

21) روی صندلی معلم جوهر ریزید تا لباسش جوهری بشه.

البته این روش یه کم ناجوانمردانس.

22)با یک کیسه پلاستیک صدای خش خش تولید کنید.
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

روش های معلم آزاری Empty رد: روش های معلم آزاری

پست من طرف محمد 5/28/2010, 02:55

23)سر کلاس شعر (آهنگ) زمزمه کنید.

بـــــــــــــدون شــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــرح

24)تخته پاکن کلاس را مفقود الاثر کنید.

سر کلاس موقع احتیاج به تخته پاکن در به در دنبالش بگردید.معلم جوش میاره.

25)بعد از رفتن سر تخته و کار با گچ از معلم بخواهید بگذارد بروید و دستانتون رو بشورید.

بــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــدو ن شــــــــــــــــــــــــ رح

26)سر کلاس مدام نچ نچ کنید

بـــــــــــــــــــــدون شــــــــــــــــــرح

27)موقع پرسیدن درس به طور آشکارا به دوستتان تقلب برسانید.

البته این گزینه هم مهارت بسیاری می خواهدکه این شخص حقیر با تمرین و ریاضت بسیار در آن به کمال رسیدم.شما باید جوری تقلب بدهید که معلم متوجه شود اما نتواند ثابت کند.

2نیمکت ها را با پا به جلو هل دهید و عقب بکشید

در این صورت نیمکت ها هی جلو عقب میرود و معلم حرص می خورد.

29)سر کلاس آدامس بجويد.

اگه آدامس رو بتركونيد نتيجه بهتري دارد.

30) توي مدرسه شيشه عطر مشهدي ببريد و كاري كنيد كه ناگهاني سر كلاس معلم مورد نظر بشكنه.

معلم از بوي زياد عطر منفجر ميشه.

31) سر كلاس بادكنك باد كنيد و بتركانيد.

معلم با منفجر شدن بادكنك خودش هم منفجر ميشه.

32)هر روز يكي از دانش آموزان اعلام كنه كه روز تولدشه و كلاس رو بهم بريزه.

ـــــــــــــــــــــــــ ــبــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــدون ـــــــــــــــــــــشرح

33)از معلم سوال هاي بي جا بكنيد.

مثلا سوال درباره ي تعداد بچه هايش، جنسيت آنها، روز تولدش و .....

34)سر كلاس نقاشي بكشيد و آخر زنگ از معلم درباره ي آن نظر بخواهيد.

اگه نقاشي كمي(بفهمي نفهمي)به معلم شباهت داشته باشه نتيجه بهتري دارد.

35)هر اشتباهي از معلم سر زد بلافاصله به دفتر مدير رفته و با مدير در جريان بگذاريد.

البته بايد براي اثبات اشتباهات معلم شاهد داشته باشيد.

36)وقتي معلم شما رو به پاي تخته فرا ميخواند خرامان خرامان راه بريد

يعني آهسته و آرام

37) وقتي ميخوايد با معلم صحبت كنيد بگيد شرمنده در مقابل شما اظهار نظر ميكنم.

متوجه تيكه شما ميشه. هرچي باشه معلمه و باهوش

3 اداش رو در آوريد.

از طريق چاپلوساي كلاس به گوشش ميرسه ولي چون نميخواد جاسوسش لو بره به رو نمياره.

39)با دستتون روي نيمكت ريتم بگيريد.

ـــــــــــــــــــــــــ ــــبدون شــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــرح

40) هر 10 دقيقه يه بار چه وسط درس دادن چه درس پرسيدن فرياد بزنيد: «براي رهايي دانش آموزان از دست ستمگران صلوات»

ـــــــــــــــــــــــــ ــــبدون شــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــرح

41)5 دقيقه يه بار از معلم تقاضاي وقت استراحت بكنيد.

بدون شرح

42)سوال هاي بي جا بپرسيد.

اين گزينه براي معلم هاي ديني است

43)پشت سر معلم وارد كلاس بشيد.

البته مواظب باشيد تاخيرتون بيش از يه ثانيه نشه كه اون وقت بايد يه لنگه پا پشت در كلاس بايستيد.

44)اين جمله رو يك بار كه شده سر كلاس به زبا بياوريد:« استاد! زمان شما نمره 20 الكي مي دادن؟ چون همه معلما ميگن ما هميشه نمره هامون 20 بود»

بدون شرح

45 )جمله بالا رو اين گونه ادا كنيد:« آيا در دوره ي شما به جز نمره ي 20 نمره ي ديگري نبوده كه همه ي معلم ها مدعي هستن هيچ نمره ي ديگري به جز 20 نگرفتن؟»

بــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــدون شرح

46)اگه معلمتون بهتون مطالب بيش از كتاب داد اعتراض كنيد

ـــــــــــــــــــــــبد ون شرح

47) اگه معلمتون فقط در حد كتاب با شما كار ميكرد اعتراض كنيد.

بدون ـــــــــــــــــــــــــ ـــــشرح

4 اصلا فقط اعتراض كنيد.

بدون شرح

49) سر كلاس با صدايي كه معلم بشنوه نجوا كنيد كه اي كاش فلاني معلمون بود.

بدون شرح

50)سر كلاس به معلم زير لب بگوييد: گاو

زياد روي اين گزينه تاكيد نميكنم

51) با يك دستخط ناشناس براي معلمتون نامه بنويسيد و ازش در خواست كنيد كه توي مسابقات انتخاب برترين خر سال شركت كنه.

تاكيد ميكنم يه دست خط ناشناس چون مدرسه ها دست خط ها رو شناسايي مي كنن. براي من اتفاق افتاده.

52) روي معلم ها لقب بزاريد

مثلا ما روي يكي از معلم ها لقب بوقلمون گذاشته و به محض ورود او به كلاس صداي بوقلمون در مي آوريم.

53)از معلم تقاضا كنيد اين جلسه فقط درس بدهد و جلسه ي ديگه فقط بپرسد.اما جلسه ي بعد بزنيد زير همه چيز.

بــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــدون شرح

54) به محض ورود معلم به كلاس با لحن كش داري اين جمله را تكرار كنيد.

((معلم عزيز به كلاس مثلا" سوم پنج مدرسه ي صرام خوش آمديد.))

البته يه كم بچگانه مي باشدو پيش نهاد ميكنم كمتر از اين گزينه استفاده كنيد.

55) به صورت ناگهاني و ناخودآگاه موقع صدا كردن معلم براي جواب دادن به درس يكياز دانش آموزان به دل دردي وحشتناك دچار بشود.

هرچه پياز داغش بيشتر وقت تلف كردن بيشتر(ضرب المثلي شد برا خودش)

56)برگه هاي امتحاني رو بدزديد.

شما ميتوانيد بعد از دادن امتحان سر معلم را گرم كرده و برگه هاي امتحاني رو از روي ميز گلابي كنيد. اجي مجي؟ لاترجي

57)برگه براي دادن امتحان درآوريد امّا امتحان ندهيد. همگي دست به سينه سر كلاس بنشينيد

يه حالي ميده. معلم دلش ميخواد خودشو بكشه.

5سر كلاس بحث احكام باز كنيد.

سر كلاس هاي ديني كه درس هم نخونديد يه حالي ميده.

59)دربارهي هر كار معلم اظهار نظر كنيد.

مثلا بگوييد اين كار براي سن شما سخت است.

60) سر كلاس جك بگوييد.

بــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــدون شرـــــــــــــــــــــــ ـح

61)سر كلاس معمايي بگوييد و از معلم خواهش كنيد حل كند. پس از حل كردن به معلم بگوييد جواب معما رو خودتان نيز بلد نيستيد.

فقط وقت تلف ميشه

62)يك نسخه از اين مطلب را به معلمتان هديه كنيد.

1_اواخر سال اقدام به اين كار كنيد.

2_معلم متوجه نشود فرستنده ي اين مطلب چه كسي بوده
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 5/28/2010, 02:58

خدا بهم رحم کنه :[-o<:

توصیه هایی برای دانش آموزانی که دل خوشی از معلم خود ندارند

این مطلب را به مناسبت سال تحصیلی جدید نوشتم امیدوارم که بپسندید.

سال تحصیلی جدید آغاز شد. هر چند که دیگر دانش آموز نیستم اما خاطرات آن روزها همیشه با من است. معمولا خاطرات شیرین بیشتر آدم را سر خوشی می آورد از جمله این خاطرات به لحظاتی می توان اشاره کرد که دانش آموز معلم را اذیت می کند و باعث به هم ریختگی کلاس می شود. بنایراین در این فرصت یک سری از شیوه های طلایی آزار معلم را نقل می کنم. همگی امتحان شده است و صد در صد تضمینی است.

بنابراین؛ دانش آموزان عزیز بشتابید بشتابید، متد جدید معلم آزاری کاملا تضمین شده و با قبولی صد در صد. رد خور ندارد.

اگر حوصله درس خواندن ندارید. (این یک مورد تقریبا هر روز پیش می آید چون در کل بچه ها هیچ وقت حوصله درس خواندن ندارند.)

اگر قیافه معلم تکراری است و صدایش روی اعصاب است.

اگر می خواهید زودتر زمان بگذرد و از شما درس پرسیده نشود. (خصوصا اگر اول یا آخر دفترنمره اسمتان باشد که احتمال پرسیده شدن درس از شما بسیار زیاد است.)

اگر می خواهید از امتحان فرار کنید و آنقدر معلم را بپیچانید که بی خیال امتحان شود.

اگر می خواهید در کل یک زنگ را هدر دهید حال به هر دلیلی، شاید فقط به این خاطر که شما مرض دارید و می خواهید معلم بیچاره را حرص دهید. راه های زیر به شما پیشنهاد می شود، کارشناسان خبره معلم آزاری آنها را تأیید کرده اند!

1- از همان ابتدا معلم هر چه می گوید شما تکرار کنید و روی آنها تأکید کنید بی خودی هم سرتان را تکان دهید. با این روش معلم را دق مرگ می کنید. حتی این روش طلایی تا مقاطع بالاتر یعنی در دانشگاه و برای اساتید محترم هم کارساز است.

2- یک چیز مهم روز امتحان در کلاس گم شود. مثلا تخته پاک کن. اگر دفتر نمره باشد که حرف ندارد. آن روز همه چیز لغو می شود. از همه مهمتر اینکه اعصاب معلم خورد می شود.

3- اگر آن روز یک امتحان بسیار بسیار مهم دارید که معلم قبلا خیلی تأکید داشته است حتما آن روز امتحان می گیرد، قبل از آغاز امتحان با یک تبانی دسته جمعی همگی مرتبا در مورد مباحث درس از معلم سوال بپرسید. آنقدر سوال های نامربوط بپرسید جوری که معلم احساس کند شما بدجوری در آن درس تعطیل هستید و خودش کم کم به این نتیجه برسد که امتحان نگیرد. این روش از آن روش هایی است که تا سال های سال کاربرد دارد حتی در دانشگاه!

4- جلوی معلمتان از معلم سال قبل تعریف کنید. برای حرص درآوردن بسیار روش خوبیست. البته توصیه می شود که این کار را آخر سال انجام دهید چون اول سال ممکن است کار دستتان بدهد و تا آخر سال معلمتان چشم دیدن شما را نداشته باشد. (برای خودم پیش آمده!)

5- موقعی که معلم مشغول نوشتن مطالب روی تخته است پشت سرش شکلک درآورید تا در کلاس همهمه شود. تا معلم برگشت همگی بچه های خوبی شوید. بدجوری اعصاب معلم را به هم می ریزد. یادش می رود چه می خواست درس بدهد.

6- کشیدن نقاشی هایی که شبیه معلمتان هست خیلی کارساز است. البته می شود به صورت ناشناس با گچ روی دیوار این نقاشی ها را کشید. بدجوری معلم را درگیر می کند و اعصابش را به هم می ریزد. مثلا کشیدن میمونک چی توز برای معلمی که یک شباهت هایی دارد دیگر! این هم تجربه شده است و تا مدتها یک معلم را حسابی سر کار گذاشت!

7- بی خودی سرفه کردن سر کلاس هم موثر است. مخصوصا سر کلاس معلم هایی که خیلی خشک و بی جنبه هستند راهکار خوبی است. همگی دسته جمعی می توانید صدای صاف کردن صدا را با گلو در بیاورید و یا هی الکی آه بکشید.

8- در مورد قبلی می شود از روش هایی چون زدن مداد و یا خودکار به میز و صندلی و یا زدن پا به پایه میز هم استفاده کنید. اگر بازیگر خوبی باشید. مثلا می توانید پایتان را به زمین بزنید بعد که معلم اعتراض کرد آن را ناشی از اعصابتان بدانید و مدعی شوید که نشستن سر آن کلاس شما را آنقدر عصبی کرده است. این روش هم بارها توسط یکی از دوستانم که خوب نقش بازی می کرد امتحان شده است واقعا خشک ترین کلاس ها را هم دچار همهمه می کرد.

9- اگر در مورد مسائل خصوصی معلم از جمله اینکه اصالتا از کدام شهر است یا اسم کوچکش چیست یا اسم بچه اش چیست آگاهی یافتید به بهترین شکل ممکن می توانید معلمتان را اذیت کنید. اشاره به شهرش و نام هایی که برای او آشناست او را گیج می کند. اگر اسم کوچکش کمی ضایع باشد که چه بهتر خوراک خنده خواهد بود!

10- هر کاری که معلم گفت شما یک جوری عکس آن را انجام دهید مثلا پای تخته که می روید مرتبا اشتباه بنویسید و معلم را حسابی کلافه کنید. اگر گفت با مداد بنویسید با خودکار بنویسید و بالعکس. بعد هم بی خود با معلم بحث کنید که همان کاری که او گفته است شما انجام داده اید! معلم بیچاره ممکن است شک کند که شما راست می گوئید!

11- اگر تخته کلاس گچی است سعی کنید موقع پاک کردن تخته مرتبا تخته را به سمت معلم پاک کنید و تمام گچ ها را روی سر و صورتش بریزید. حسابی اعصاب معلم به هم می ریزد.

12- اگر احیانا سر کلاس جاسوس و خبرچین موجود است از طریق راه های پنهانی از جاسوسان حال گیری کنید. مثلا وسط زمستان کاپشن خبرچین کلاس را یک جایی گم و گور کنید. تمام حواس معلم به این موضوع پرت می شود و البته نورچشمی معلم برای همه ماهیتش مشخص می شود.

13- تکه پرانی وسط صحبت های معلم هم خوب است. مثلا سر کلاس زبان اگر به انگلیسی از یکی پرسید چند تا دندان دارید؟ شما سریع بگویید اگر بی دندان بود چه؟ کلاس بدجور به هم می ریزد. فقط احتمال اخراج شما از کلاس زیاد است. به هر حال برای معلم آزاری گاهی هم باید تاوان پس داد!

14- ترکاندن پلاستیک و یا بسته خالی چیپس و پفک آن هم وسط کلاس ریاضی که مبحث بسیار مهمی است خیلی کارساز است. همه را از چرت در می آورد. معلم هم فراموش می کند که چه می گفت!

15- سر کلاس چیزهای بودار مثل نارنگی و خیار بخورید. ساندویچ کالباس هم خیلی خوب است. اعصاب معلم را بیشتر به هم می ریزد.

16- موقع درس دادن معلم اگر واقعا حوصله آن کلاس را ندارید، بی خودی سوال بپرسید. موضوع بحث را کلا تغییر دهید. از همه چیز ایرادهای بنی اسرائیلی بگیرید. کلاس به طرز باورنکردنی به هم می ریزد و تا چشم بر هم بگذارید تمام شده است.

17- اگر درس نخوانده اید و از شانس بد شما اسمتان یک جایی است که معلم هر جلسه از شما درس می پرسد. موقع درس جواب دادن با بهانه های الکی وقت را تلف کنید. مثلا اینکه هل شده اید یا ایستاده نمی توانید درس جواب دهید. هر چه خوانده اید یادتان رفته، نوک زبانتان بود، آخ افتاد! خلاصه یک جوری معلم را بپیچانید.

18- وقتی معلم از کلاس خارج شد شروع کنید به جیغ کشیدن و هورا کشیدن. اگر زنگ آخر بود بلند بلند بگوئید آخ جون!!! آزاد شدیم!!! انگار از زندان هارون الرشید آزاد شده اید. حسابی معلم از این حرف ها عصبانی می شود مخصوصا اگر جنبه شوخی نداشته باشد.

19- این مطلب را به صورت ناشناس در یک زمان مناسب به دست معلمتان برسانید. فقط مواظب باشید که متوجه نشود از طرف چه کسی بوده والا اخراج شما به من ربطی ندارد! در این مورد هیچ مسئولیتی از سوی این جانب قابل پذیرش نیست چون نوشته من با مسئولیت محدود است. قبلا به اندازه کافی تاوان این روش ها را پس داده ام!
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف parsaa_91 5/28/2010, 03:08

ممنون عالی بود خیلی خوشحال
parsaa_91
parsaa_91
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 5/28/2010, 11:01

خیلی عالی بود محمد. مرسی
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف spider 5/28/2010, 17:37

محمد جان سال تموم شد تازه به فکر آزار معلم هایی؟!!
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف محمد 5/29/2010, 04:55

من که تا حالا هیچ معلمیو اذیت نکردم میتونید از خودشون بپرسید خیلی خوشحال این مطالبو یاد بگیرین برایه سال بعد استفاده کیند معلم هارو داغون کنید طوری که سکته کنن برن بیمارستان شما هم از نبود معلم حال کنید lol!
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Salma 5/29/2010, 06:57

آقا محمد شما دانشجو بشی چیکار میکنی lol!

مرسی جالب بود رز
Salma
Salma
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 5/29/2010, 07:18

چیکار میکنم؟ خیلی خوشحال من فقط تو طول سال یه بر بقل دستیمو خیلی اذیت کردم که هی داد میزد اخر معلم بعد از کلی چش غره یا قره رفتن اومد یه پس ردنی زد. lol! ولی در طول سال همه معلما از من راضی بودن.

از بس بهم اعتمکا داشتن من سی دی بازی میبردم اونا هم منو نمیگشتن ولی بقیه بچه شر هارو به زور میگفتن یه چیزی اوردی در حالی که نیاوردن lol!
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف sara_b211 5/29/2010, 08:49

جاي صحرا خانم اينجا خاليه كه بخونه اين دستورارو آقا محمد گناه اون معلم بيچاره چيه؟ :>#(:
sara_b211
sara_b211
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف محمد 5/29/2010, 09:29

تخسیره خودشونه مخیواستن معلم نشن هم بچه ها راحت بودن هم معلم اعصابشو از دست نمیداد خیلی خوشحال
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 5/29/2010, 09:52

تخسیره خودشونه مخیواستن معلم نشن هم بچه ها راحت بودن هم معلم اعصابشو از دست نمیداد

ولی در خدمت بچه های نازنینی مثل شما بودن باعث افتخار منه محمد جان. لبخند
و اگر از معلمها اینقدر نفرت دارید که اینها را مینویسید قبول دارم که تقصیر ماست نه شما.

درس معلم ار بود زمزمه محبتي / جمعه به مكتب آورد طفل گريز پاي را
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Salma 5/29/2010, 10:04

درس معلم ار بود زمزمه محبتي / جمعه به مكتب آورد طفل گريز پاي را
واقعا این شعر رو قبول دارم صحرا جون

این ترم یک استاد دارم که به اندازه 10 تا استاد براش احترام قائلم. تمام هفته رو منتظر کلاسش هستم و درسش رو دوست دارم. معنی این شعر رو تازه حس کردم. لبخند
هیچکس حاضر نیست یک معلم واقعی رو که دلسوز دانش آموزاست ، ناراحت کنه.

مطمئنم که شما همینطور هستید
رز رز

خب تا موضوع تاپیک عوض نشده من برم lol!
Salma
Salma
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف پیام 5/29/2010, 10:10

محمد خیلیییی خیلییییییی باحال بود ... من که امسال آخرین سالی بود که مدرسه میرفتمگریه ایشالا دیگه از امسال دانشجو میشیم خیلی خوشحال ولی تمام این چیزایی که نوشتی تو هنرستان ما (هنرستان احرار ملقب به اشرار خیلی خوشحال ) خلاصه میشه خیلی خوشحال ... تک تک مطلبت منو یاد خاطره های دبیرستانم میندازه ... دمت غیژژژژژژژژ عشق رز قلب
پیام
پیام
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف محمد 5/29/2010, 12:57

نه صحرا خانم من تنفر ندارم معلم ها خیلیم خوبن این درسه که بده خیلی خوشحال اگه درس نبود معلم ها راحت بودن بچه ها هم کیف میکردن فقط اونطوری دیگه عقل هیچ کس پیشرفتم نمیکرد lol!
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Salma 5/29/2010, 13:02

محمد جان چقدر پیچیده شد D\'oh
بلاخره چی خوبه چی بد خیلی خوشحال
Salma
Salma
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 5/29/2010, 13:14

خودمم نمیدونم سوال
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف kim-kim 5/29/2010, 13:47

من امسال یه معلم قد کوتاه داشتم.قبل از اینکه بیاد تو کلاس تخته پاک کن رو میذاشتم بالای تخته...!
دفعه اول که سراغشو گرفت بهش گفتیم بالای تخته...!خیلی سعی کرد بیارتش پایین اما نتونست...! خیلی خوشحال :>#(: رز
ممنون خیلی جالب بود!!!... قلب
kim-kim
kim-kim
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Ronia 5/29/2010, 13:48

صاحبدلی به مدرسه آمد ز خانقاه / بشکست عهد صحبت اهل طریق را

گفتم میان عالم و عابد چه فرق بود / تا اختیار کردی از آن این فریق را

گفت آن گلیم خویش بدر می‌برد ز موج / وین جهد می‌کند که بگیرد غریق را
Ronia
Ronia
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 5/29/2010, 13:53

پس ایراد از سیستم آموزشی است ولی شما سر معلمهای بنده خدا که ناچارند تابع این سیستم باشند لجتون را خالی میکنید لبخند

من یادمه خیلی بچه بودم یکجایی میرفتم مدرسه. یکمی از اینجاها دور بود.خیلی خوشحال
اصلا یادم نمیاد چجوری درس را به ما میدادند
تنها چیزی که یادمه
گردش و تفریح و آشپزی و شعر و آواز و نقاشی و بزن و بکوب بود
حتی یادم نمیاد 2 روزش شبیه به هم به من گذشته باشه
واز همه مهمتر یک عالمه عشق بین بچه ها و دو تا معلم نازنینی که بعد از سالها خاطره شون را از یاد نبردم عشق

برای همین بهت حق میدم اشاره
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف speedy 5/29/2010, 15:11

در همین رابطه یه کلیپ جالبی بود که گفتم شما هم ببینید بد نیست!

[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذا الرابط]
speedy
speedy
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 5/30/2010, 01:59

اسپدی جان فکر کنم لینکتو ن مشکل داره سوال

صحرا خانم درست میگید واقعا بعضی وقتا سه تا معلم از پس بچه ها بر نمیان حالا یه معلم تک نفری باید حریف ۳۰ تا بچه شر بشه واقعا سخته lol!
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف speedy 5/30/2010, 02:43

نه آقا محمد گل لبخند لینک سالمه. این آپلود سنتر مزیتش اینه که لینک های قابلیت ریزوم داره و به راحتی میشه با دانلود منجر ها دانلودش کرد.

واسه دانلود از این لینک:
تو صفحه ای که باز شده request download ticket رو بزنید و صبر کنین. بعدش Download رو انتخاب کنین و منتظر باشین تا دانلودتون شروع شه. به همین راحتی لبخند
speedy
speedy
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 5/30/2010, 02:59

من میخوام با دانلود منیجر دانلود کنم ولی موقع دانلود میگه سروز پاسخ میدهد مشا اجازه دانلود این فایل را ندارید سوال
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف speedy 5/30/2010, 03:52

اگه دانلود از اون لینک سخته، این یکی رو امتحان کن:

[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذا الرابط]
speedy
speedy
همکار گفتگوی لاک پشتی