گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

خوردن گوشت لاکیهای گوش قرمز بیچاره!! (کسایی که دلشو ندارن نخونن)

+6
Foad
محمد
sepehr ev
لاکی
apb
Podunk
10 مشترك

خوردن گوشت لاکیهای گوش قرمز بیچاره!! (کسایی که دلشو ندارن نخونن) Empty خوردن گوشت لاکیهای گوش قرمز بیچاره!! (کسایی که دلشو ندارن نخونن)

پست من طرف Podunk 5/2/2009, 01:40

این موضوعی که میخوام بگم خیلی ترسناک و وحشتناکه ناراحت
چند وقت پیش یکی از دوستهای بابام با پسرش اومده بود خونه ی ما.. پسرش 20 سالشه .. بعدش صحبت لاکپشت شد و من لاکپشتمو بهش نشون دادم. بعدش بهم گفت یک دوستی داره که باباش یک بیماری خیلی سخت داره(یادم نیست گفت چه بیماری..) بعدش دکتر براش تجویز کرده که گوشت این لاکپشت هارو بخوره!! بعدش میگفت که بابای دوستش حدود 15 تا ازینا رو خریده و کشته و گوشتشو پخته و خورده گریه همه اینهارو هم برای من با خنده تعریف میکرد و براش مهم نبود اصلن... نمیدونم چه جوری تونستن این کارو بکنن.. بعضیها چقدر دلسنگ هستن.. البته میدونم که بیماری سخت داره و شاید اگه نمیخورده میمرده... ولی از اون روز به بعد یه حالت خیلی بدی دارم که حتی کمتر میام تو این فروم.. غذا هم میخوام بیفتن یاد این موضوع میافتم و نمیتونم غذا هم با خیال راحت بخورم.. از گوشت که قبل از این هم بدم میومد ولی بعد از شنیدن این موضوع دیگه اصلن هیچ گوشتی نخوردم تا حالا و دیگه هم نمیخوام بخورم..هی فکر میکنم گوشت لاکپشته :( اقای دکتر شما که اطلاعاتتون زیاده میشه بگید چه بیماری داشته که باید ازینا میخورده.. :[-o<:
Podunk
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

خوردن گوشت لاکیهای گوش قرمز بیچاره!! (کسایی که دلشو ندارن نخونن) Empty رد: خوردن گوشت لاکیهای گوش قرمز بیچاره!! (کسایی که دلشو ندارن نخونن)

پست من طرف apb 5/2/2009, 04:55

خب از این به بعد گیاه خوار بشوید ، سالم تر هم هست.(شوخی) خیلی خوشحال
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

خوردن گوشت لاکیهای گوش قرمز بیچاره!! (کسایی که دلشو ندارن نخونن) Empty رد: خوردن گوشت لاکیهای گوش قرمز بیچاره!! (کسایی که دلشو ندارن نخونن)

پست من طرف لاکی 5/2/2009, 10:32

گریه دلم میسوزه چه قدر بعضی ها بی اطلاعند از زندگی حیوانات
لاکی
لاکی
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف sepehr ev 8/21/2009, 13:36

بنده خدا لاکپشتا گریه
sepehr ev
sepehr ev
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف محمد 8/21/2009, 15:18

ین اقاهه سنگ دل نبوده اهن دل بوده. اخه کی گوشت اسن کوچولو هارو میخوره با اون چشمایه معصومشون گریه
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Foad 8/21/2009, 17:16

لاک پشت از حیوانات حرام گوشت است. فکر کنم با هاتون شوخی کردند.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف Alireza 8/21/2009, 17:22

اصلا اینا گوشت دارن که بخوان بخورنشون!؟!
Alireza
Alireza
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف snake_eater 8/22/2009, 03:34

استفاده از حيوانات به هيچ عنوان ناراحت كننده نيست چون بالا ترين كمال براي موجودات اينه كه به وسيله انسان ازشون استفاده بشه كاري كه بسيار بد و زشت است بي دليل كشتن حيوانات است
snake_eater
snake_eater
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف لاکی 8/22/2009, 04:04

البته بگم در كشورهايي مانند كره از انها سوپ لاك پشت درست ميكنند
لاکی
لاکی
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف مه لقا 8/22/2009, 04:46

جان خدا نکنه عزیز دل آدم مریض بشه اون موقع ست که نتها حاضر میشی لاکپشتتو دو دستی تقدیم Podunkکنی .
حتی خدای نکرده حاضری گوشت تن خودتم بهش بدی تا اتفاق بدی براش نیفته.
البته من خودم هم ااین موضوع لاکپشت خوری بعنوان درمان بیماری رو باور نکردم
مه لقا
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف محمد 8/22/2009, 05:10

این لاک پشتا وقتی خودشون مریضی میارن چجوری بیماری هارو درمان میکنن.به قول علیرضا جان اینا اصلا گوشتی ندارن برای خوردن. ولی فکر کنم خوشمزه باشنا lol!
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف طناز 9/4/2009, 19:44

اتفاقا اونایی که خوردن می گن گوشتش خیلی لذیذه(مخصوصا تو سوپ.....می دونین که...سوپ لاک پشت از غذاهای لذیذ و پرطرفداره)
کنسروش هم هست.

نوش جان!
http://h.imagehost.org/view/0609/turtle-burger-on-flickr-photo-sharing-5309-1239075909-4
طناز
طناز
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة