گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

طعمه زنده برای مار !!

طعمه زنده برای مار !! Empty طعمه زنده برای مار !!

پست من طرف siamak 4/24/2010, 06:54

من تا حالا پیش نیومده بود که غذای زنده در اختیار مارمارین بزارم ولی دیروز به توصیه ی دوستم (همون دوستم که آناکوندا داره) یه مدت بود که دنبال طعمه زنده بودم براش، تا اینکه دیروز خود همین دوستم یه موش زنده که خیلی هم کوچیک بود نمی دونم از کدوم انبار پیدا کرده بود رو آورد واسه من، موش فوق العاده فرز بود و وقتی گذاشتمش توی ویواریوم اگه سقف اونجا رو نمی زاشتم می تونست به ارتفاع اون تراریوم راحت بپره و بیاد بیرون!! بعد هم رفتم مارمارین رو آوردم، وقتی گذاشتمش توی تانک و در سقف رو گذاشتم با چنان سرعتی موش رو گرفت و دورش پیچید که اصلا باورم نشد این همون مارمارین خودمه !! بعدش هم موشه شروع کرد به لرزیدن و مارمارین هم خیلی سریعتر از همیشه قورتش داد.
می دونم که از نظر فنی این کار که بخوام طعمه ی زنده به مار بدم اشتباس ولی توی سرچ های جدیدم دیدم که خیلی از حرفه ای های این کار توی دنیا هم همین کار رو می کنن و ظاهرا هنوز سر این موضوع دعواس ولی این قضیه بهم یه امیدواری داد که دیگه شاید مجبور نباشم هردفعه خودم حیوونی رو بکشم و لااقل این کار رو خود مارمارین انجام بده
اما مهم ترین نکته ای که فهمیدم این بود که هرچی که باشه بالاخره مارمارین یه ماره و مثل همه ی مارها می تونه شکار کنه، حتی اگه طعمه اش یه موش فرز و سریع باشه
siamak
siamak
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة