گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

غذایی با درد و رنج زیاد حیوانات

+21
مرضیه
ilovemyturtle
Ronia
شیوا
Salma
siamak
فریده
الهام
ghazaleh
masi
Developer Programmer
im_213
Sahra
maryam.m
amir hosein
apb
فرهاد
niloofar20
پریا
arefkarimzadeh
Foad
25 مشترك

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

غذایی با درد و رنج زیاد حیوانات - صفحة 2 Empty رد: غذایی با درد و رنج زیاد حیوانات

پست من طرف شیوا 4/19/2010, 12:28

لعنت به این ... ...گریه
شیوا
شیوا
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

غذایی با درد و رنج زیاد حیوانات - صفحة 2 Empty رد: غذایی با درد و رنج زیاد حیوانات

پست من طرف فرهاد 4/19/2010, 13:33

تو وبلاگ مهندس پرهام هم صحنه هاي دردناك سوختن لاكپشتهاي درياچه پريشان هستش كه دلم رو بدرد آورد

واقعا زبانم قاصره از شرح اونچه كه اتفاق افتاده
ناراحت ناراحت ناراحت
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Ronia 4/20/2010, 06:41

خدای من وحشتنــــــــــــــــــــــــاکه!!
Ronia
Ronia
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف siamak 4/20/2010, 06:49

من می خوام یه چیزی رو که همه می دونیم باز یادآوری کنم، به نظرتون ما به عنوان انسان تا حالا نسل چندگونه از حیوانات رو به کل نابود کردیم؟؟ می دونین پلنگ سیاه و ببر تاسمانی که جزو خطرناک ترین پستانداران هستند رو ما کاملا از روی زمین محو کردیم؟ حالا اونا خطرناکن یا ما؟!
siamak
siamak
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف ghazaleh 4/20/2010, 08:32

فکر میکنم انسان خطرناک ترین موجودات زنده ای باشه که تا به امروز روی کره زمین زندگی کرده . میگم زمین چون از کرات دیگه بی خبریم شاید از آدم فضایی ها هم خطرناک تر باشه !
ghazaleh
ghazaleh
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف شیوا 4/20/2010, 08:48

غزاله جون حق با شماست!
انسان خطرناک ترین موجوده!!!!به همه چی و همه کس آزارش میرسه حتی خودش و هم نوعش!چه برسه به حیوانات زبان بسته!
ناراحت
شیوا
شیوا
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف ilovemyturtle 4/20/2010, 12:10

گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه
ilovemyturtle
ilovemyturtle
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

غذایی با درد و رنج زیاد حیوانات - صفحة 2 Empty حقیقت وحشتناک درباره حیوانات...(جگر چرب،غذای نکبت فرانسوی ها)

پست من طرف مرضیه 6/25/2010, 08:45

جگر چرب Foie Gras

غذایی با درد و رنج زیاد حیوانات - صفحة 2 31029115387282802383

غذایی به نام Foie Grasبه معنی جگر چرب غذای تجملی و گران قیمتی است که منشاء آن فرانسه است. برای تهیه این غذا مرغابی و غازها را مجبور می کنند مقدار زیادی چربی بخورند تا بیش از اندازه چاق شوند و به بیماری جگر چرب مبتلا شوند.

اجازه بدهید تا ببینیم این غذای لذیذ به چه قیمتی تهیه می شود :

پرندگان مجبور می شوند مقدار زیادی روغن و غذای چرب بخورند حتی اگر میلی به خوردن آن نداشته باشند .
غذایی با درد و رنج زیاد حیوانات - صفحة 2 66322361273805447798

یک لوله فلزی از گلوی حیوان به داخل معده وارد می کنند و به حیوان غذا می خورانند تا حدی که جگر آنها بزرگ و بزرگتر شود.
غذایی با درد و رنج زیاد حیوانات - صفحة 2 70762608179497891387

سپس آنها را درون قفس های بسیار کوچک قرار می دهند و آنها را مجبور می کنند که در یک حالت ثابت و بدون حرکت بایستند تا انرژی مصرف نکنند.
غذایی با درد و رنج زیاد حیوانات - صفحة 2 11829822712304592361

خوب نگاه کنید. می توانید غم را در چشمهای او ببینید؟
غذایی با درد و رنج زیاد حیوانات - صفحة 2 31808310441871015009

پاهای آنها در اثر ایستادن های ثابت و طولانی مدت ورم می کند. و نمی توانند بخوابند. و البته نیازی هم به خواب نیست چون دوباره مجبور هستند غذا بخورند.
غذایی با درد و رنج زیاد حیوانات - صفحة 2 03027971429005195297

آنها سعی می کنند از جان خود دفاع کنند، اما این تلاش هم بی فایده است.آنها زندگی غم انگیزی دارند.

غذایی با درد و رنج زیاد حیوانات - صفحة 2 28364248885483430980

آنها را مجبور به خوردن می کنند تا جایی که بمیرند و یا بدن آنها نتواند این مقدار غذا را تحمل کنند همانطور که می بینید غذا از دهان حیوان بیرون زده...

غذایی با درد و رنج زیاد حیوانات - صفحة 2 78200664169127179796

آنهایی زنده می مانند بیمار می شوند. و از مخرج آنها هنگام دفع مدفوع خون جاری می شود.

آنها نه تنها از ناحیه دهان و گلو دچار جراحت می شوند، بلکه تمام مدت زندگی غم انگیز خود از دل درد و ورم و درد پا عذاب می کشند.

نه خوابی دارند و نه حرکت و جنب و جوشی ، که مطابق غریزه خود و مطابق آزادی و زندگی که خداوند به آنها داده بتوانند آسمان را ببینند ، روی زمین راه بروند و در آب شنا کنند.

در عکس زیر می توانید جگر چرب را در مقایسه با جگر معمولی حیوان ببینید.
غذایی با درد و رنج زیاد حیوانات - صفحة 2 56852006894314780528

بیایید به این شکنجه و جنایات که روزانه به حیوانات تحمیل می شود پایان دهید. از خرید این غذاها خودداری کنید. اگر شما تقاضا نکنید، عرضه اتفاق نمی افتد.از خودمان شروع کنیم.قبل از خوردن هر چیز تفکر کنیم که چه می خوریم و به چه قیمتی. به سلامتی خود و جان حیوانات اهمیت دهیم. غذایی که زجر دادن و شکنجه شدن حیوانات تهیه شود جز سم و سرطان چیزی عایدمان نخواهد کرد.

مرضیه
مرضیه
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Innocent 6/25/2010, 08:56

واای از زندان گواتمالا هم بدتره!!!!! گریه

مطمئنا کسایی که همچین غذای چربی رو بخورا مریض میشن گوجه در صورت
Innocent
Innocent
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف honey 6/25/2010, 09:37

من که از اولشم از هر چی گوشته بدم میاد
در این مورد یه جا خونده بودم و حالم شدیدا گرفته شده بود و باز امروز................
واقعا ما انسانها حق چنین کاری رو داریم و یا از چه نظر فکر میکنیم که چنین حقی داریم گوجه در صورت
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف marion 6/25/2010, 10:51

اگه کلیپ king rat اثر گروه modest mouse رو حتما ببینید تا جگرتون خنک بشه D\'oh
marion
marion
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف محمد 6/25/2010, 12:02

یخیلی وحشتناکه واقعا از شکنجه ادم تو زندان بد تره ناراحت
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة