گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

این رفتارهای لاکی به چه معناست

5 مشترك

این رفتارهای لاکی به چه معناست Empty این رفتارهای لاکی به چه معناست

پست من طرف samir 4/20/2009, 15:32

لاکی کوچولوی من که چند هفته ای هست که با من خیلی دوست شده. وقتی ظرف غذاشو بهش نشون می دم سریع می پره توی آب و منتظره براش غذا بریزم (منظور همان کرم های خونی که در قسمت تغذیه مشکلمو گفتم). حتی وقتی می رم پیشش و توی چشماش نگاه می کنم تا می تونه گردنشو دراز می کنه تا از دست من غذا بگیره که البته یکبار در روز لاکی بیچاره من به انتظارش می رسه.
یکی از رفتارهای جالبه لاکی که در موردش سوال دارم این هست که چشماش را می بنده ولی بیداره و حتی تکون می خوره. البته وقتی حس می کنه کسی داره نگاه می کنه یواش یواش چشماشو باز می کنه. ضمنا اخیرا خیلی دستاشو روی سرش و چشماش می کشه. این رفتارها مفهوم خاص یا نگران کننده ای ندارند؟
سوال دوم لاکی من در یک جای موقتی داره نگهداری می شه که نسبت به اندازش جای خیلی بدی نیست. یک تنگ که توش سنگ چیدم که هم می تونه شنا کنه و هم بیاد خشکی. البته براش یک تراریوم خیلی بزرگ درست کردم که هنوز جایی توی خونه برای قراردادنش پیدا نکردم.
من می ترسم با توجه به اینکه لاکی به جای فعلیش عادت کرده بردنش توی یک جای بزرگ که حکم دریارو براش داره باعث نشه افسرده شه و از دست بره؟ یکی از نگرانی ها من برای جابجایی لاکی همینه. لطفا راهنمایی کنید؟
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

این رفتارهای لاکی به چه معناست Empty رد: این رفتارهای لاکی به چه معناست

پست من طرف BoZhoo 4/20/2009, 15:45

سلام دوست عزیز منم تازه لاک پشتمو خریدم وقتی که بیدار میشه دست به چشاش میکشه فکر میکنم طبیعی باشه البته من در حدی نیستم که بتونم نظر بدما ولی این از سوالای خودمم هست. واسه من الان تو آبه خیلی این کارو انجام میده فکر کنم واسه کلر آب باشه. عاشق لاک پشت
BoZhoo
BoZhoo
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف Foad 4/22/2009, 16:12

ممکن کلر آب باشه ، ظرفی را از سیر سرد آب پر کنید و بزارید 24 ساعت بماند تا کلر آن تبخیر شود ، سپس از آن آب برای پر کردن تانک لاک پشت استفاده کنید.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف Dr. Iman Memarian 4/22/2009, 19:36

با سلام

حتما هر چه سریعتر جایگاه و تغذیه لاکپشت خود را اصلاح کنید و دستورات جناب محمدفر در مورد آب را انجام دهید. در صورت تغییر شرایط و تداوم مشکل چشمها حتما احتیاج به پیگیری وجود دارد.

با تشکر

دکتر معماریان
Dr. Iman Memarian
Dr. Iman Memarian
دامپزشک گفتگوی لاک پشتی
دامپزشک گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف لاکی 4/23/2009, 13:14

نوع لاک پشت شما چیه برکه ای
لاکی
لاکی