گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

تصویر اعدام جنایتکاری که عمدا دخترها را می ترساند

+22
alex_pk
Sahra
honey
ایران دوست
کیمیا
kim-kim
مرضیه
پریسا
masi
spider
amir hosein
محمد
maryam.m
Salma
فرهاد
فریده
mehdix622
niloofar20
snake_eater
siamak
Ronia
الهام
26 مشترك

صفحه 3 از 12 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  الصفحة التالية

تصویر اعدام جنایتکاری که عمدا دخترها را می ترساند - صفحة 3 Empty رد: تصویر اعدام جنایتکاری که عمدا دخترها را می ترساند

پست من طرف Salma 5/26/2010, 14:55

خب خدارو شکر یکی مثل الناز جون اینجا هست D\'oh
میدونم کثیفه مرضیه جون میتونیم از خونه بندازیمش بیرون ، میتونیم از درپوش برای چاه ها استفاده کنیم و درزهای دیوار و در و پنجره هارو بپوشونیم که نیاد تو خونه...
نه اینکه با بیرحمی بکشیمش ، تازه احساس قدرت هم بکنیم و دلمون خنک بشه D\'oh
Salma
Salma
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

تصویر اعدام جنایتکاری که عمدا دخترها را می ترساند - صفحة 3 Empty رد: تصویر اعدام جنایتکاری که عمدا دخترها را می ترساند

پست من طرف honey 5/26/2010, 15:10

اخیییی الهی من بمیرم برا این کوچویو بیچاره ناراحت این چه کاریه اخه
من یادمه بچه بودم عمم یکی از اینارو نمیدونم چی فرض کرده بود نصفش کرد انداخ دور تا من اومدم از دسش بگیرم کار از کار گذشته بود اخه عمم نابیناست گریه
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 5/26/2010, 15:14

دست بردارین تو را به خدا

انجمن حمایت از سوسک راه انداختین
D\'oh

امشب هرچی سوسکه میاد تو رختخوابهاتون ها
از من گفتن بود ناراحت
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف maryam.m 5/26/2010, 15:18

گریه
یکی به من یاد بده چه جوری نترسم !!!

فقط یک بار هیچ کس خونه نبود، یک سطل ماست را به طوری بر عکس پرتاب کردم روش که زندانی شه و یکی از راه برسه و ...
یک بار هم داشتم بهش بایگون میزدم که نه تنها روش تاثیر نداشت ، بلکه دنبالم هم کرده بود و من هی عقب عقب میدویدم و اون هم مسیر دیگری را انتخاب نمیکردگریه گریه گریه

کمک
دیگه خجالت میکشم نصفه شب ها همه را از صدای جیغم بیدار میکنم!

نمیدونم چه وضعشه! میذاره یک وقتی هم میاد که همه خوابن و حتما هم باید صاف بیاد تو اتاق من و به من زل بزنه گریه
maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 5/26/2010, 15:25

مریم جون شما اصلا بلد نیستی با این جانور مهربان برخورد کنی

شما تا اونو میبینی
باید اول یک نگاه مهربان به چشمای زیباش بکنی
بعد دستت را به حالت نوازش جلو ببری
بعد اونو اروم و با ملایمت و نوازش کنان بگیری تو دستت
بعد یک نفس عمیق بکشی که کاملا ریه هات از بوی مطبوعش پر بشه
میتونی یک قلقلکی هم اون شاخکها و پاهای پشمالوش رو بدی
بعد آروم بگذاریش لب پنجره
یک بوس حواله
بعدبا نهایت عشق و محبت عشق
بدور از هر گونه بیزاری و انزجار
یک فوت ملایم کنی که بره به کار و زندگیش برسه قلب

آره جونم
اینه راه برخورد با سوسکها خیلی خوشحال

اين مطلب آخرين بار توسط sahra1970 در 5/26/2010, 15:26 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Salma 5/26/2010, 15:25

انجمن حمایت از سوسک نیست که صحرا جون خیلی خوشحال فقط میگم اونم یه حشره ست
خودم واقعا از سوسک میترسم ، حتی مثل مریم جون جرات پرتاب سطل ماست به طرفش رو هم ندارم ( [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]) ولی حاضر نیستم انقدر بیرحمانه بکشمش
Salma
Salma
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف ایران دوست 5/26/2010, 15:26

خونه ما که اصلا سوسکی وجود نداره

اما تابستان مارمولک تو حیاطمون زیاد داریم منم ازش میترسم.

آخه یکبار نشسته بودیم تو حیاط از بالا افتاد روی سر من.
ایران دوست
ایران دوست
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی

مدیر ماه انجمن مدیر برتر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Salma 5/26/2010, 15:30

هر حیوونی که ما خوشمون بیاد حق زندگی داره ولی اگه یکیشون زشت و کثیف باشه ، چون ما خوشمون نمیاد باید بمیره
جالبه نه؟
Salma
Salma
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 5/26/2010, 15:34

چه عیبی داره حالا انجمن هم تشکیل بدیم

ببینین چه خوشگله
با لطافت و مهربانی بهش نگاه کنید
با عشق
با محبت
با ...

آخییییییییییی
نازییییییییییییی

[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف maryam.m 5/26/2010, 15:35

صحرا جون سعی خودم را میکنم ببینم چی میشه! فقط اگه دیدید دیگه به این فروم نیامدم ، بدانید در راه کشف علوم رفتاری و زیستی ... ناراحت

خیلی خوشحال

سلما جان شما اگه تنها باشی میذاری سوسکه بره یک جا قایم بشه که شب که خوابیدی از مخفیگاهش بیاد بیرون و روی دست و پات راه بره؟ متفکر:
من هم واقعا جرات ندارم ولی بعضی موقع ها آدم مجبوره نفس را حبس کنه و تو دل دشمن بره عشق در نگاه اول گریه
سیستم انداختن سطل هم به همین شکل بود (با سلام و صلوات و 1، 2، 3 گفتن (10 بار) حبس نفس و پرت کردن حواس که این یک اسباب بازی است و ... این کار را کردم) کمک

گریه خیلی خوشحال
maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 5/26/2010, 15:36

مریم جون
موفق باشی
برو من هواتو دارم

Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف niloofar20 5/26/2010, 15:38

مریم جون من این کار رو هم نمیتونم بکنم . میترسم بال بزنه و بیاد سمتم . اونوقته که ... ناراحت
niloofar20
niloofar20
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف ایران دوست 5/26/2010, 15:38

سلما جون شما که 007 هستی چرا میترسی خیلی خوشحال

شما باید از شیر هم نترسی. قهرمان

بله مهتاب خانوم دوست داشتن واقعی همینه دیگه.خیلی خوشحال

عشق به حیوانات یعنی اینکه همشونو دوست داشته باشیم وگرنه فرق ما با بقیه در چی هست.

منم با مهربانی بهش نگاه میکنم.

به مارمولک هم با ترس و لرز نگاه میکنم خیلی خوشحال
ایران دوست
ایران دوست

پست من طرف Salma 5/26/2010, 15:45

نه مریم جون راستشو بخوای خونه قبلیمون که سوسک داشت اگر تو اطاقم میدیدم بالشتمو برمیداشتم و فرار میکردم بیرون ، بعد در اطاقو می بستم و زیر درو با پارچه میپوشوندم که نیاد بیرون و تا صبح رو مبل میخوابیدم خیلی خوشحال ناراحت تا صبح بابا بیاد پیداش کنه و پرتش کنه بیرون
Salma
Salma
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 5/26/2010, 15:47

الناز جان
هنوز در مورد مارمولک تصمیمی نگرفتیم متفکر:
شما فعلا موضع خودت را در زمینه دوست داشتن یا نداشتن سوسک مشخص کن
تا ببینیم چه پستی تو این انجمن میخوایم بهت بدیم

منم دارم نماینده جمع میکنم
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 5/26/2010, 15:49

مریم جان شما هم باید امشب 20 دقیقه به این تصویر نگاه کنی شاید در انجمنمون یک پستی چیزی بهت دادیم

Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Salma 5/26/2010, 16:10

Salma
Salma
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف maryam.m 5/26/2010, 16:45

نیلوفر جان من فکر میکردم اون بالدار نیست !!! (نکنه بالدار بوده؟!!!! ) گریه

سلما جون منم یک بار اتفاقی برام افتاد(در یک تاپیک دیگه نوشته بودم اما پیداش نمیکنم : )

پارسال تابستان (تیر 88) شب توی اتاقم نشسته بودم ، شنیدم از پشت کامپیوتر صدای خش خش کاغذ میاد، مطمئن شدم یک موجودی این دور و براست ... سریع عقب نشینی کردم و برادرهایم را صدا کردم و تا اومدن سوسکه پرید بیرون و با یک حرکت نابود شد! بعد با خیال راحت نشستم (10 دقیقه نشد) دیدم یکی دیگه اومد تو اتاق گریه با جیغ و گریه همه را صدا کردم و ساکم را بستم و اتاقم را به مقصد مبل پذیرایی ترک کردم خیلی خوشحال
دیگه همه خوابیدن و منم با خیال راحت روی مبل کنار پنجره.
همین که چشمام گرم شد صدای افتادن چیزی از پنجره را شنیدم... همان طور که خوابیده بودم سرم را آویزان کردم به پایین و دیدم کنار مبل یک سوسک داره با استرس فراوان حرکت میکند ناراحت با موبایل زنگ زدم به داداشم و بیدارش کردم خیلی خوشحال و طفلکی بدو بدو اومد و حالا سوسکه پیدا نمیشد و داداشم فکر میکرد من خیالاتی شدم (حالا رفته بود پشت پیانو)بعد از یک ربع اومد بیرون و منم دویدم که برم سوسک کش را بیارم که تا در کمد را باز کردم یک سوسک دیگه از اونجا پرید بیرون گریهگریهگریه
خیلی شب غم انگیزی بود. خلاصه برادرم کشتشون و اون شب بخیر گذشت ناراحت
فرداش رفتم باشگاه ... یک دفعه دیدم شاگردام که رنج سنی شان 8 تا 13 سال بود، اومدن سمتم که خــــــانم تعجب اونجا سوســـــکه گریه منم پا گذاشتم به فرار و گفتم هر وقت کشتینش من را خبر کنید خیلی خوشحال عشق در نگاه اول

---------------------------------------------------------------------

راستی ممنون از این عکسی که قرار دادید (اما واقعا نمیتونم به خودم دروغ بگم و بگم سوسک یا عنکبوت یا حشرات موذی را دوست دارم... خیلی هم تلاش کردم اما تا حالا نشده)

. ناراحت

حالا روش صحرا جون را باید پیاده کنم ببینم چی میشه متفکر: متفکر: متفکر:

.
maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف ایران دوست 5/26/2010, 17:14

مریم جون عجب شبی داشتید lol!

من اگر یکبار برادرهام را بیدار کنم دفعه دوم با همون سوسک پرت میشم بیرون خیلی خوشحال

مریم جون ما هم نمیگیم که سوسک ها را دوست داریم

فقط میگیم این درست نیست فقط به خاطر ظاهرشون بکشیمشون.
ایران دوست
ایران دوست

پست من طرف maryam.m 5/26/2010, 17:25

الناز جون منم نمیگم باید کشته بشن! (باور کن خودم نمیتونم صحنه ی جون دادنش را هم ببینم و وقتی میبینم برعکس افتاده و داره دست و پا میزنه، دلم کباب میشه که داره درد میکشه و جون میده، و عمرش به پایان رسیده. و شاید باور نکنی که هنوز جرات کشتن پشه را هم ندارم- از پشه نمیترسم اما دلم نمیاد بکشمش-)

اما شما نظر بده و من را راهنمایی کن که با سوسکی که وارد خانه شده جه رفتاری باید کرد؟؟؟ متفکر:

چه جوری راهنماییشون کنیم به سمت در یا پنجره؟ و چگونه ازشون بخواهیم که خانه ما را ترک کنن ناراحت !!!
باور کن خودم اینطوری بدرقه شون هم میکنم و پشت سرشون چای میریزم که دیگه بر نگردن خیلی خوشحال

اما کسی بخاطر ظاهرشون که نمیکشه (سوسک زشته اما اگه در خیابان باشد که کسی به آن کاری ندارد! ) مساله ی ما ، ورود سوسک ها در منازل است! چه کار باید کرد؟
maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف ایران دوست 5/26/2010, 17:40

من که خونمون سوسک نیست بنابر این تجربه چندانی ندارم.

ولی عنکبوت و دیگر حشرات را که میان تو خونه مادرم با دستمال بر میداره و تو حیاط رها میکنه.
ایران دوست
ایران دوست

پست من طرف مرضیه 5/26/2010, 23:11

الناز جوك عنكبوت رو با سوسك مقايسه نكن. خیلی خوشحال
وايييييييييييي مارمولك.چشماشون و دست و پاشون خيلييييييي بامزست :;;>:

واي صحرا جون التماست مي كنم اين عكساي ترسناك رو بردار تعجب ناراحت
مرضیه
مرضیه
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف الهام 5/27/2010, 00:19

بچه ها سوسک که ترس نداره من جدیدا انقد شجاع شدم که تا سوسک رو می بینم قبل از اینکه فرصت نفس کشیدن پیدا کنه با یه حرکت سریع بدون درد و رنج می فرستمش اون دنیا از بس که چندشه زشته اه اه [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
الهام
الهام
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 5/27/2010, 01:14

من نبودم باز زدین هر چی سوسکه درب و داغونش کردین؟ :>#(:
تازه از ارتش خانوادگی تون هم کمک میگیرین؟ D\'oh

مریم جون انجمن ما دنبال اینه که زندگی همراه با خوشی و لذت برای سوسکها فراهم کنه نه اینکه اونها را از خانه و کاشانه شما فراری بده
این انجمن میخواد ترس و انزجار از این حیوان را ازبین ببره عشق عشق عشق

مرضیه جان کدوم عکسها؟
شما که خودت از اون دختر شجاعهای فروم هستی؟
اینها که کارتونیه
پس وقتی عکسهای واقعی را که بعدا میگذارم ببینی چه میخوای بکنی خیلی خوشحال

پس فعلا پستهای انجمن اینطوری تقسیم شد
رئیس انجمن سلما خانم
معاون اول الناز خانم
معاون دوم نیلوفر خانم

بقیه افراد باید یک دوره کارورزی بازی و شادی با سوسکها را بگذرونند تا جزو منتخبین این انجمن بشن
از جمله الهام خانم و مصی خانم و مریم خانم و ...

البته میتونیم از مریم خانم جهت انجام آزمایشات "چگونه سوسکها را به خود جذب کنیم " استفاده کنیم
مرضیه خانم هم مسئول جمع آوری عکس و خبر های سوسکی بشن

لطفا بقیه داوطلبان رزومه خودشون را که در رابطه با خاطرات سوسکی وچگونگی برخورد با اونهاست همینجا ذکر کنند تا تصمیم بگیریم

راستی خودم هم فقط بخش آموزش این انجمن را به عهده میگیرم

Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف الهام 5/27/2010, 01:18

وای صحرا جون تورو خدا از همون عکسای کارتونی استفاده کن من حتی به عکس این حشره هم حساسم تازه شجاع شدم می تونم بکشمشون قبلا فقط جیغ می زدم خیلی خوشحال [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
الهام
الهام
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

صفحه 3 از 12 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة