گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

معرفی فیلمها در سبک های مورد علاقه شما

+12
apb
niloofar20
ghazaleh
masi
siamak
پریا
setareh
Foad
فریده
Ronia
الهام
Farshad.roger
16 مشترك

صفحه 2 از 5 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5  الصفحة التالية

معرفی فیلمها در سبک های مورد علاقه شما - صفحة 2 Empty رد: معرفی فیلمها در سبک های مورد علاقه شما

پست من طرف Farshad.roger 4/13/2010, 07:35

خیلی خوشحال زییییاااد...تا دلتون بخواد از این فیلم ها هست! highschoolمنظورتون هست؟
البته من نمیدونم شما هم رقصش رو میخواین هم تو دوران دبیرستانی باشه!...خیلی فیلم های موزیکال هست ! خیلی فیلم ها در مورد دانش اموزان تو دبیرستان و ....من نمیدونم شما فقط میخواین موزیکال باشه یا دبیرستانی هم باشه...بهترینش که هم رقص داره هم تو سن دبیرستان همون highschool musical هست هز 3 قسمتش...فیلمایی شبیه TEN Things i hate about you/John Tucker Must Die/Sydney White یه فیلم درام هست که بیشتر درام هست American Beauty اما بیشتر راحع به افراد همسن شماست
البته اون بالایی ها بیشتر دبیرستانی هستن که کمی رقص و ...هم داره...
Save the last Dance هم هست
البته بازم میگم بهترینش همونه
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

معرفی فیلمها در سبک های مورد علاقه شما - صفحة 2 Empty رد: معرفی فیلمها در سبک های مورد علاقه شما

پست من طرف پریا 4/13/2010, 07:38

فکر کنم she is the man و girl or boy هم توی همین سبک هاست که ستاره جون دوست داره. اگه ندیدی حتما ببین. منم از این سبک ها خوشم میاد خیلی.
پریا
پریا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 4/13/2010, 07:54

خیلی خوشحال بله she is the man خواهر پسری هست که تو دبیرستان در تیم فوتبال هست..داستان جالبیه برای علاقه مندان به این سبک
John tucker must die هم بعید میدونم خوشتون نیاد
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف پریا 4/13/2010, 08:04

مررررررسی رز
فیلم های قدیمی چی پیشنهاد می کنید ؟
مثلا توی سبک های بربادرفته یا دزیره ؟
پریا
پریا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف siamak 4/13/2010, 08:13

این بنده خدا که LOST season 6 رو می خواست تا الان 11 قسمتش اومده و ادامه اش همچنان از کانال ATV در حال پخشه، و الان هر هفته یه قسمتش میاد
siamak
siamak
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف siamak 4/13/2010, 08:14

اشتباه نوشتم اسمشو !! ABC و CTV
siamak
siamak
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 4/13/2010, 08:19

The Magnificent Ambersons مال سال 1942 هست و درامه خیلی قشنگیه....کلا درام/رومانتیک قشنگ کم نیست...شبیه The Notebook/Titanic که حالا نسبتا جدید هستن اما همون The Magnificent خیلی قدیمی و کلاسیکه البته یکی در سال 2002 REMAKE ساختن ازش که جالب نیست!....و همینطور Giant هم رمانتیک هست و کلاسیک
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف پریا 4/13/2010, 08:28

ممنون آقا فرشاد رز
پریا
پریا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف setareh 4/13/2010, 08:31

she is the man و سه قسمت highschool رو ديدم فرقي نميكنه هم تو دوران دبيرستان هم دنسي
ممنون سعي ميكنم حتما ببينم البته اگه پيدا كنم
ممنون پريا جون
setareh
setareh
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف پریا 4/13/2010, 08:34

girl or boy رو حتما ببین ، تو مایه های همون shes the man هستش لبخند
خواهش می کنم عزیزم رز
پریا
پریا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف masi 4/13/2010, 15:37

آقا فرشاد با اجازتون منم به ليست فيلمهاي دبيرستاني step up يك و دو رو اضافه ميكنم.دوش كه ديگه محشره.
masi
masi
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 4/13/2010, 15:48

خواهش میکنم ! من که تاپیک رو نخریدم فقط قصد کمک هست اگر هرکی از دوستان فیلمی میشناسه بگن لطفا ...هم فیلم خیلی زیاده و غیر ممکن هست کسی همه رو دیده باشه هم حافظه اجازه نمیده همش یاد کسی بمونه پس خیلی خوبه که همه شرکت کنن! مرسی
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف ghazaleh 4/13/2010, 15:56

به به عجب تایپیک باحالی فرشاد خیلی خوشحال من یه چند تا پیشنهاد فیلم بکنم (با اجازه)بعد هم یه چند تا سوال دارم ازت.

اون هایی که فیلم Notebook و The green mileرو ندیدن حتما ببینند! خیلی خوشحال
بچه هایی که Horror دوست دارن یه چند تا پیشنهاد دارم the mirrors فوق العاده هستش ولی اگر میخواین واقعا بترسین و تا هفته ها کابوس ببینید یه پیشنهاد دارم Paranormal activity !!!اگر این فیلم رو بدون هیچ زمینه ای بگذارین تو دستگاه و کمی صبر داشته باشین قول میدم بهتون که تا یک ماه از ذهنتون بیرون نمیره اصلا هم صحنه خشن نداره آدمخواری و اینا هم نیست خیلی خوشحال
فیلم فوق العاده Sin City رو هم اگر ندیدین باید بگم فیل بسیار قشنگیه و کل فیل به سبک کتابهای کمیک استریپ هستش و از کارهای فرانک میلره حتما ببینید.
یه پیشنهاد سریالی The Vampires diaries خیلی جالبه خودم دارم میبینم!

فرشاد من fight club رو میخوام ها! خیلی خوشحال یه چی دیگه سریال بخوام برام میزنی؟
فصل 6 desecrated Housewife رو میخوام خیلی خوشحال
ghazaleh
ghazaleh
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف الهام 4/13/2010, 16:01

غزاله جون این فیلمی که معرفی کرده احتمال سکته هم داره واسه آدم یا نه ؟ معرفی فیلمها در سبک های مورد علاقه شما - صفحة 2 229
الهام
الهام
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف ghazaleh 4/13/2010, 16:14

الهام جون فیلم حالت مستند داره (البته مستند نیست) هیچ خشونتی نداره هیچ دیو و جن و آدمخواری هم نشون نمیده ولی فیلم رو شب بگذارین و صداش رو بلند کنید و صبر داشته باشید من که کمه کم روزی 2 تا فیلم ترسناک میدیدم تو دو تا صحنه 1 متر از جام پریدم خیلی خوشحال خیلی خوشحال از فرداش راه افتاده بودم تو اینترنت تا خلافش رو به خودم ثابت کنم (خلاف چیزی که تو فیلم دیده بودم) خیلی خوشحال خیلی خوشحال خیلی خوشحال
ghazaleh
ghazaleh
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف niloofar20 4/13/2010, 16:17

وااای paranormal activityواقعا ترسناکه. اگه فیلم روتون تاثیر میذاره نگاه نکنید. من تا چند شب خوابم نمیبرد ناراحت
niloofar20
niloofar20
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 4/13/2010, 16:18

مرسی غذاله
پارانرمال اکتیویتی ...شبیه فیلم هایی از قبیلREC و Quarantine هست...که انگار فیلم رو با دوربین هندی کم گرفتن(مستند مانند)...من سرم درد میگیره از این فیلما اما هیجان انگیزه فیلمش اما من از این سبک خوشم نمیاد دایم دوربین تکون میخوره سر ادم درد میگیره
یاشه چشم غذاله خانوم خیلی خوشحال

اين مطلب آخرين بار توسط Farshad.roger در 4/13/2010, 16:19 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف الهام 4/13/2010, 16:18

عشق در نگاه اول چییییییییی میگگگگگییییییییییی
لابد از ایناست که در مورد حقایق مخفی دورو برمون حرف میزنه
من اینو ببینم دیگه هرگز خوابم نمی بره چون قوه تخیلم خیلی قویه معرفی فیلمها در سبک های مورد علاقه شما - صفحة 2 84معرفی فیلمها در سبک های مورد علاقه شما - صفحة 2 84معرفی فیلمها در سبک های مورد علاقه شما - صفحة 2 84
الهام
الهام
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف ghazaleh 4/13/2010, 16:29

به به همه بچه ها اهل فیلم ترسناکن ها خیلی خوشحال خیلی خوشحال خیلی حال میده!آره دوربینشون هندی کمه خیلی تکون نمیخوره ولی یه جاهایی میدون و اینها دیگه میترکه خیلی خوشحال منم توهم زده بودم تا چند روز ولی کیفش به همینه دیگه!

مرسی فرشاد پس خبرش و بده اگه زحمتی نیست متفکر: یه چند تا فیلم ترسناک اینطوری هم معرفی کن ببینم گیر میارم.ها راستی The lovely bonus رو دیدی؟میخوام بدونم چه طوره؟مرسی
ghazaleh
ghazaleh
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 4/13/2010, 16:36

the lovely bonus یا The lovely Bones?...خبرش رو میدم اشاره
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف ghazaleh 4/13/2010, 16:51

خیلی خوشحال bones ولی مثکه کارگردانش پیتر جکسونه؟راستی از فرانک میلر کاری میشناسی بگو بی زحمت ممنون خیلی خوشحال
ghazaleh
ghazaleh
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 4/13/2010, 17:20

فرانک میلر نویسنده فیلم Robocop/Sinsity....اینا معروفاشه! ارهpeter jackson هست اما من ندیم فیلمو خیلی خوشحال جدیدارو خیلی نمیشناسم اما ,Mark wahlberg هست که خویه

اين مطلب آخرين بار توسط Farshad.roger در 4/14/2010, 03:20 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف ghazaleh 4/14/2010, 03:04

آره میلر نویسنده و طراحه! یه فیلم دیگه هم کار کرده نمیدونم با همون کارگردان sincity یا نه ولی اسمش رو نمیدونم یه همون سبکه!یه فیلم معروفه دیگه هم داره میلر "300" خیلی خوشحال
ghazaleh
ghazaleh
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 4/14/2010, 03:18

خیلی خوشحال نگو تورو خدا 300 وایی چه فاجعه اب بود خیلی خوشحال راستی REC تعریفش رو زیاد شنیدم! هندی کیمه اما خودم ندیدم ...دیدم تو سبک Paranormal دوست داری!ایم شاید دوست داشته باشی....
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 4/14/2010, 03:25

حالا من یه نظری میدم....اگر با هر سبک فیلمی حال میکنین ( اگر قشنگ باشه) همه فیلم های STanley Kubrick رو ببینین
از فیلم Spartacus که تاریخی هست و از بهترینهاست تا Full Metal Jacketکه از جالب ترین فیلم های جنگیه....البته افراد دیگر هم هستن فعلا اینو گفتم خیلی خوشحال
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

صفحه 2 از 5 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة