گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

چشم بسته و لاک نرم لاک پشت ( لاکی من مرد )

+9
mina-b
nightlight
maryam.m
mandana
rain
Foad
لاکی
Dr. Iman Memarian
Sahra
13 مشترك

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

چشم بسته و لاک نرم لاک پشت ( لاکی من مرد ) - صفحة 2 Empty رد: چشم بسته و لاک نرم لاک پشت ( لاکی من مرد )

پست من طرف Sahra 5/8/2009, 07:22

متشکرم از همدردی شما

مراقب لاک پشت های بی پناه و مظلومتون باشین
این حیوانات کوچک و بی دفاع که دست ما آدم های بی تجربه میافتند و ما با نا آگاهی خودمون اونها را رنج میدیم آخرش هم از بین می بریم و از اونطرف خودمون هم غصه دار میشیم

نمی دانید چقدر سخت بود لاک پشتی را که یکسال ازش مراقبت کردید ماهها قطره قطره غذا توی دهان کوچیکش ریختید دارو ریختین آون رو توی آفتاب می بردید و مثل یک بچه کف دستتون می گرفتید و نوازشش می کردین ببینید بی جان افتاده و نه دیگر در مقابل صدا کردن های شما حرکتی میکنه نه چشماشو میماله و نه قادره سرش رو توی لاک ضعیف و نرمش فرو ببره

نمی دانید چقدر سخت بود جمع کردن خودش و ظرف و دارو هاش و سرنگش و غذاهایی که با زحمت سعی میکرد بخوره ولی نمی تونست

ای کاش تا وقتی از چگونگی مراقبت یک حیوان اطلاع نداریم یا امکاناتش رو نداریم اقدامی به آوردنش نکنیم

مراقب لاک پشت یا هر حیوان دیگه ای که دارید باشید
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

چشم بسته و لاک نرم لاک پشت ( لاکی من مرد ) - صفحة 2 Empty رد: چشم بسته و لاک نرم لاک پشت ( لاکی من مرد )

پست من طرف maryam.m 5/8/2009, 07:32

منم خیلی ناراحت شدم.

شما تمام سعی و تلاش خودتون را کردید ناراحت
میدونم ناراحت هستید
حالا بیشتر باید قدر سلامت بودن مارکی رابدونید و اون را هم به همان اندازه که لاکی را دوست داشتید دوست بدارید. رز
maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف nightlight 5/8/2009, 08:42

متاسفم ...
تلاشتو کردی ...
nightlight
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف mina-b 5/8/2009, 08:58

kheili kheili narahat shodam ama narahat nabash to hameie talashe khodet ro kardi va har kari az dastet bar miomad anjam dadi va man to ro tahsin mikonam bekhatere inke hamontor ke salamatie adamaie atrafet barat moheme baraie salamatie ye lakposhte koochik hameie saieto kardi man ham moghei ke lakposhte khaharam mord kheili gerie kardam chon lakposhta mojudate kheili shirin va mazlumi hastan.lakie manam vazeiate khubi nadare hanuz uno doctor nabordam
mina-b
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف Torkan A 5/8/2009, 09:38

صحرای عزیز، منم خیلی متأسف شدم...همونطور که بقیه دوستان گفتند تو تلاشتو کردی... بیماریش اینطور که آقای دکتر گفتند پیشرفته بود. شاید هم خیلی درد می کشید... به این فکر کن که الان آرومه
مواظب خودت باش
ناراحت
Torkan A
Torkan A
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف dusky-vow 5/8/2009, 10:59

من واقعا متاسفم لاكي نازتو از دست دادي و اميدوارم هر چي خاك لاكيته بقاي عمر ماركي باشه واقعا متاسفم گریه گریه گریه
dusky-vow
dusky-vow
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف apb 5/8/2009, 11:39

من مهم متأسفم ، امیدوارم از این موارد در این تالار نبینیم ، به هر صورت شما تلاشتون رو کردید ، امیدوارم دفعه های بعدی اگه خواستید لاک پشت نگه دارید ، سالم بمونه و عمر طولانیی داشته باشه.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف Sahra 5/8/2009, 12:25

از همه دوستان خوبم تشکر میکنم
البته من تلاش کردم ولی چون آگاهی کافی نداشتم و کمی دیر شده بود نتیجه نداد

تصمیم دارم مارکی رو واگذار کنم
یکی دو نفر داوطلب شدند
سعی می کنم جای خوبی بفرستمش

باز هم ممنونم
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف لاکی 5/9/2009, 10:43

حیف شد ولی حالا چرا مارکی را واگذار کنی حالا که تجربه یافتی نگهش دار
لاکی
لاکی
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف dusky-vow 5/10/2009, 06:57

دوست گلم به نظر من تو ميتوني از ماركي نگه داري كني تو قدرتشو داري :cheers:
dusky-vow
dusky-vow
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف لاکی 5/10/2009, 10:23

بحث قدرت نیست همه ما وقتی با مشکلی روبرو میشویم و شکست میخوریم دفعه بعد ان مشکل را شکست میدهیم من خودم در راه بزرگ کردن لاکی و مراقبت صحیح از اون و کمک به بقیه لاک پشت ها لوکی را فدا کردم چون گوشقرمز بیچاره توبیفکس خورده بود
لاکی
لاکی
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Dr. Iman Memarian 5/10/2009, 12:45

با سلام

حس بسیار بدی دارم وقتی توانایی کمک به یک موجود کوچولو که وظیفه من درمان اون هستش را ندارم. این حس وقتی بدتر میشه که میدونم مشکل چیه ولی بازم کاری از دستم بر نمی آید. من از شما و از اون لاکپشت کوچولو برای اینکه نتونستم کاری بکنم عذر می خواهم. تلاشم را بیشتر می کنم و امیدوارم دامپزشکی در آینده پیشرفت بیشتری کنه تا جایی که بشه تمام حیوانات بیگناه را نجات داد (می دونم یک رویا است ولی این بزرگترین رویای من).

ولی در آخر از همه خواهش می کنم در مورد نگهداری هر حیوانی ابتدا اطلاعات کافی کسب کنند و بعد اقدام به نگهداری بکنند، خواهش می کنم حیوانات اسباب بازی نیستند. (به هیچ عنوان روی صحبتم با شما نبود صحرا خانم کلی گفتم)

با تشکر فراوان

دکتر معماریان
Dr. Iman Memarian
Dr. Iman Memarian
دامپزشک گفتگوی لاک پشتی
دامپزشک گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف dusky-vow 5/11/2009, 05:41

اماما هميشه با حيوونا مثل اسباب بازي رفتار ميكنيم وخيلي ساده باعث مرگشون ميشيم و بعد هم واسشون ناراحت ميشيم اما صحرا جون با تمام تواني كه داشتن سعي كردن لاكيشونو نجات بدن اما خيلي چيزا هست كه دست ادم نيست
dusky-vow
dusky-vow
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف لاکی 5/11/2009, 09:34

خیلی سخنان ارزشمندی بود امیدوارم همه حیوانات هیچ گاه دچار مشکل نشوند و امیدوارم از مارکی مراقبت کنند
لاکی
لاکی
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف مرضیه 5/11/2009, 13:21

شما اطلاعی دارید که آیا توی کرج هم دامپزشکی هست یا نه؟آخه برام مقدور نیست برم تهران. سوال
مرضیه
مرضیه
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة