گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

لاک پشتم هیچ چیز جز پنیر نمی خوره

+7
cami_zebel
niloofar20
apb
samir
Sahra
Developer Programmer
alegria
11 مشترك

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

لاک پشتم هیچ چیز جز پنیر نمی خوره - صفحة 2 Empty رد: لاک پشتم هیچ چیز جز پنیر نمی خوره

پست من طرف Farshad.roger 4/7/2010, 09:56

بیخیال یعنی انقدر از دوشاخه دوره که با سراهی هم کار راه نمیفته؟ نمیدونم هالورن ها 50 واتین تا اونجا که میدونم بعید میدونم باتری کارایی داشته باشه شما از همون افتاب استفاده کن اما نه یه جوری که سایه بون نداشته باشن...اب و سایه داشته باشن افتاب هم مستقیم رو سرشون نباشه...تا یه فکری بکنین برای لامپ
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

لاک پشتم هیچ چیز جز پنیر نمی خوره - صفحة 2 Empty رد: لاک پشتم هیچ چیز جز پنیر نمی خوره

پست من طرف محمد 4/7/2010, 11:47

نه از افتاب استفاده نکنید چون به هر ال میتونه باعث مرگ بشه.شما یه سه راهی بکش له.براش لامپ فلورسنت زیر کابینتی و هالوژن بذارید.بخاری هم بذارید و دمایه اب باید ۲۵ درجه باشه.بخاری هم استیل باشه تا لاکی رو دچار سوختگی نکنه.

در ضمن نباید به لاکی پنیر بدید.باید بهشون ماهی خوراک بدید که میتونید از اکواریومی ها بخرید.اگر نتونستید
ماهی تهیه کنید میتونید به لاکیتون پلت هایه سرا,تترا,اکوافین و انرژی بدید که از همین فرم هم قابل خرید هست.برایه کلسیم و جلوگیری از نرمیه لاک از عطاری ها کف دریا بخرید تا کلسیم لاکی تامین بشه.در ضمن پوسته سفت رویه کف دریارو بکنید و قسمت سفید رنگ و نرم ترو بدید لاکی بخوره.
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف alegria 4/7/2010, 12:18

سلام.کف دریا رو دادم. یکی از لاکیام خورد. اون یکی کماکان لب باز نکرده. یه سری پلت رنگی از دوستم گرفتم. جواب نمیده
alegria
alegria
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف alegria 4/7/2010, 12:20

میدونی مشکل نگهداری لاکی دارم. مامانم از هر فرصتی واسه بیرون انداختنشون استفاده می کنه الان هم روشون حساسه خیلی .موقعیت اینو ندارم یدفه همه کار واسشون بکنم
alegria
alegria
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 4/7/2010, 12:22

محمد جان یعنی چی افتاب لاکی رو میکشه پس تو طبیعت اینا چی کار میکنن؟
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف alegria 4/7/2010, 13:12

نکته جالبی بوود!؟!
alegria
alegria
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف amir hosein 4/7/2010, 13:33

تو طبیعیت سایه هم دارند. وقتی آفتاب خیلی سوزان باشه با برای لاکپشت خیلی خطرناک
مواردی رو شنیدم که آفتاب لاکپشتی رو کشته.

اين مطلب آخرين بار توسط amir hosein در 4/7/2010, 13:36 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
amir hosein
amir hosein
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف alegria 4/7/2010, 13:36

مرسی بابت راهنماییتون.
alegria
alegria
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف alegria 4/7/2010, 13:55

دوستان سر به هوا. آب دیگه از بینیش نمیاد. اما یه حرکت عجیب و جدید انجام میده. هی خودشو باد میکنه. غبغبشو . تا حالا ندیده بودم!
alegria
alegria
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف amir hosein 4/7/2010, 14:02

راستش من چیزی نمیدونم. متفکر:
amir hosein
amir hosein
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 4/7/2010, 14:05

والا تا جایی که من دیدم همه لاکی ها اون به اصطلاح باد کردنو میکنن
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 4/7/2010, 14:07

اگه دماغشو از اب میاره بیرون و غبغبشو باد میکنه داره نفس میکشه دیگه.شما باید یواش یواش میطه لاکیتونو درست کنید.مامانتون بعد از یه مدت خوششم میاد مامان منم خیلی بدش میومد ولی بعد از یکسال که دارم نگرش میدارم الان مادرم عادت کرده تازه خوششم میاد.
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف alegria 4/7/2010, 14:19

نه! خارج آب اینکارو می کنه! . من باید اعتراف کنم. لاک پشتام رو بردم کرمان با ماشین و بر گردوندم! . من نمیدونستم باید بدون آب باشه ظرفشون.
alegria
alegria
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف محمد 4/7/2010, 14:20

نمیدونم.به نظرم باید عادی باشه چون لاکی ها موقع تنفس غبغبشونو باد میکنن متفکر:
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 4/7/2010, 14:22

لاکی های منم خارج از اب این کارو میکنن 4 تا هستن مشکل خاصی نباید باشه
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف negar 4/8/2010, 16:57

alegria عزیز، من هم پارسال عید که لاکپشتهام رو تازه خریده بودم با خودم بردمشون شمال. اونموقع نمی‏دونستم که باید توی ظرف بدون آب جابه‏جا بشن.
نگران مادرتون هم نباشین همونطور که محمد گفت کمکم عادت می‏کنن. مادر من هم اول خیلی بدش می‏اومد. همه‏اش می‏گفت اینها بو می‏دن در صورتی که لاکی های بیچاره همیشه آبشون تمیز بود و هیچ بویی هم نمیدادن. اما الان مادرم بهشون عادت کرده خیلی هم دوستشون داره و خودش بهشون غذا می‏ده.
negar
negar
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف alegria 4/9/2010, 08:04

سلام دوستان . لاکی های من ماهی دوست ندارن! چیکار کنم؟
alegria
alegria
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 4/9/2010, 08:23

مگه میشه؟ مثل اینه بگین گیاه اب دوست نداره....غذای طبیعی و اصلیشونه عادت ندارن و نمیخوره یکم گشنگی بکشه میاد سراغش بعد هم ولش نمیکنه
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف negar 4/9/2010, 08:36

براشون ماهی خوراک گرفتین؟
لاکپشتهای من تا 1 روز کنار ماهی خوراکها شنا میکردن و بهشون کاری نداشتن. مجبورشدم اول از یکی از ماهی هایی که تازه مرده بود استفاده کنم. تیکه‏اش کردم . لاکی ها وقتی ماهی تیکه شده رو خوردن، خودشون رفتن سراغ بقیه ماهی ها. لاکپشتها ماهی دوست دارن باید باهاشون صبور باشین تا کم کم عادت غذا خوردنشون تغییر کنه. اگه کمی گرسنه نگهشون دارین راحت تر غذای جدید رو می‏خورن. تیکه کردن ماهی ها هم مفیده بخصوص برای لاکپشتهای کوچک که نمی‏تونن به راحتی شکار کنن.
negar
negar
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف samir 4/9/2010, 11:11

سلام دوستان . لاکی های من ماهی دوست ندارن! چیکار کنم؟

حتما بهشون ماهی زنده دادید و وقتی نتونند شکار کنند از خیر ماهی می گذرند. اگر توانایی شکار ندارند چون هنوز کوچک هستند، ماهی مرده بهشون بدهید.
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة