گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

سواری با اسب سفيد روياها فقط در اينجا (طنز)

+28
siamak
sara_b211
Samantha
vahid.t
hana.mn
masi
Ronia
agrin
الهام
Foad
mahsa
spider
niloofar20
amir hosein
پریا
oskar
apb
فریده
سارا س
mehdix622
مرضیه
samira
محمد
شیوا
maryam.m
Sahra
ultra
فرهاد
32 مشترك

صفحه 3 از 23 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  الصفحة التالية

سواری با اسب سفيد روياها فقط در اينجا (طنز) - صفحة 3 Empty رد: سواری با اسب سفيد روياها فقط در اينجا (طنز)

پست من طرف مرضیه 3/26/2010, 04:39

به نظر من که بکنید 13 تا بچه که بازیکن ذخیره هم داشته باشن خیلی خوشحال ماهرخ که میگه هر چی آقا فرهاد بگن

ماهرخ از جذابیت شما خیلی تعریف می کرد ولی من باور نمی کردمخیلی خوشحال .شیفته شما شده.
هر جا می رسه قلب می کشه خیلی خوشحال
مرضیه
مرضیه
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

سواری با اسب سفيد روياها فقط در اينجا (طنز) - صفحة 3 Empty رد: سواری با اسب سفيد روياها فقط در اينجا (طنز)

پست من طرف maryam.m 3/26/2010, 05:08

آقا فرهاد دیشب عروسی بودم و چند نفر را براتون پیدا کردم.
همگی خانم، مهربون و شاد بودند! این طور که میگفتند از هر انگشتشون یک هنر میریزه ، وفادارند و اهل زندگی.
چیزی که من بهشون گفتم این بود که شما بچه زیاد میخواین! اول تعجب کردند و بعد گفتند بستگی به اون شخص داره!
من از جذابیت شما خیلی گفتم و تمام زمان عروسی به تعریف از شما سپری شد! خیلی خوشحال

بزودی عکس و مشخصاتشون را براتون میگذارم.

[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف maryam.m 3/26/2010, 05:43

نام : سوسن خانم
ملقب به : ابرو کمون....چشم عسلی....
دو رگه (1 رگ گربه)
دانشجوی دکتری : مشکلات ژنتیکی در نژاد های تلفیقی
مشخصات ظاهری : قد 160 وزن 50
کم خوراک ، کم خرج ، کم توفع ، کونگ فو کار و جیغ جیغو (از نوع گربه ای)

پیش بینی من در مورد مراسم ازدواج شما:

کیک عروسی :

نام : آنامینگا خانم
افریقایی اما به علت علاقه ی شدید به فرهنگ ایران، بزرگ شده ی همینجاست
ترم بیست و چهارم کارشناسی : ادبیات فارسی
مشخصات ظاهری : قد:170 وزن : 45 (ژن سوءِ تغذیه ای هنوز توش وجود داره)
ولخرج اما بسیار دلربا (همونجا توی عروسی، 6 تا خواستگار براش پیدا شد!)

آینده شما:

نام : ملوسک خانم
ملقب به : تاتیانا (به علت شباهت بسیار زیاد)
دورگه (ایرانی - کلمبیایی)
5 کلاس بیشتر درس نخونده
مشخصات ظاهری : قد 165 وزن 85
هنرمند (حکاکی روی دیوار با استفاده از ناخن ، در مواقعی که احساساتی و یا عصبانی است ، زیباتر کار میکند)

کیک عروسی :

به به رسیدیم به اقدس خانم
ملقب به رکسانا
بسیار جذاب و پولدار
سن : 82 (البته خودش میگفت 24 سالمه ، اما من رفتم از مادرش! پرسیدم)
دانشجوی فوق لیسانس : پرستاری
2 ازدواج ناموفق و دارای 4 فرزند
مشخصات ظاهری : قد 155 وزن 55
شاد و سر زنده ، ورزشکار و اهل شعر و ادب

ماشین عروسی:

خیلی خوشحال خیلی خوشحال خیلی خوشحال خیلی خوشحال خیلی خوشحال

maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 3/26/2010, 06:03

من دیشب و امروز صبح مشغول دفاع از خود بودم. آخه یک عده میگفتن من سوسمار می خورم. هرچی گفتم والله بالله اگر من نوک زبونم به دم سوسمار خورده باشه باور نمیکردن بگذریم حالا وقت مشاوره است
خوب
از آنجا که آقا فرهاد بیشتر شبیه نژاد آفریقایی است خانم آنامینگا باید بیشتر بهشون بخوره اما گرفتاریش اینه که هر جا با خودتون ببرینش باید همش به اینور اونور گیر کنه این آویز ماویزهاش و تمام وقتشان به این کار مشغول میشه

ملوسک خانم اصلا ابدا . چون کلی باید برای پیرایش و اصلاح و اینها خرج کنید و احتمالا تا ابد به عشق قدیمیش وفادار خواهد بود. تازه خبر دارید که از عشق قبلیش یک پسر هم داره و این میتونه خیانتی دیگر را برای اینده تون داشته باشه متفکر:

و اقدس خانم چون بی شباهت به قوز قندون نیست شما را یاد خاطرات بدتون میاندازه .پس بیخیالش بشین.

ولیییییییییییی سوسن خانم از نظر من مورد تاییده. میدونین من عاشق گربه هام. فقط بی وفایی شون ممکنه براتون مشکل ایجاد کنه.

حالا تا ببینیم نظر آقا فرهاد چیه
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف maryam.m 3/26/2010, 06:22

eeeeee
صحرا جون تو ملوسک را میشناسی؟!!! فکر کنم فامیل در اومدیم خیلی خوشحال
صحرا خانم راست میگن! ملوسک خانم عاشق بوده و ازش یک پسر داره و هنوز هم نتونسته عشقش را فراموش کنه، انقدر بهش فکر میکنه که یادش میره خودش را توی آینه ببینه D\'oh

ممنون صحرا جان عشق ببینیم بالاخره میتونینم این آقا فرهاد گل را داماد کنیم![ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]خیلی خوشحال

maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 3/26/2010, 06:42

مریم جون یادم رفت بگم
کیک و لباس و ماشین عالیه. خرجشم با خودمون اقا فرهاد
حالا بگذار منم یکی 2 تا معرفی کنم

آخه بگی نگی یکجورایی سلیقه اش دستم اومده
این خانم مد امساله
ببری جون
البته فقط امسال مد هستند اگر نجنبین از مد میافتن و از دست میرن

قدقدسی خانم
در مورد بچه دار شدن ایشون کاملا با اقا فرهاد همفکر هستند
کاری زحمتکش مزرعه دار همه چی تمام

خانم کامیلا
یکمی بد لباس هستن ولی برای انتقام گرفتن از اقایون خیلی مناسب هستند و حسابی دل آدم را خنک میکنند. البته دور از جان آقا فرهاد
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف maryam.m 3/26/2010, 06:51

[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]واااای قدقدسی خانم عالیه [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

آقا فرهاد تا حالا انقدر کیس عالی و مناسب دیده بودید؟!! [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة] انتخاب کنید دیگه.مطمئن باشید هر کدام را انتخاب کنید، خوشبخت میشید.[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

عجله کنید [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 3/26/2010, 06:57

به نظر منم قدقدسی عالیه! عشق حرف نداره! فکر کنم با آقا فرهاد حاضر سرش دوئل کنیم! خیلی خوشحال (البته شوخی کردم ، من رو وارد این مسائل پیچیده نکنید!) خیلی خوشحال
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف maryam.m 3/26/2010, 07:02

آقا پرهام شما هم بیایید خیلی خوشحال
فقط نوبت را رعایت کنید. بگذارید اول آقا فرهاد انتخاب کنن بعد شما.[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة] پسر دم بخت دیگه ای هم اگه میخواد ، بیاد تو نوبت <:-p

آقا پرهام الان آقا فرهاد با ماهرخ خانم در حال مذاکره اند، شاید همون را انتخاب کردند و اونوقت قدقدسی خانم مال شما خیلی خوشحال <:-p

maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 3/26/2010, 07:05

نه آقا پرهام
نظر شما برای همه ما حجته.
شما رئیس فروم ما هستید به سلامتی.

اگر خواستید برای شما هم آستین بالا بزنیم
خیلی خوشحال
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 3/26/2010, 07:10

maryam.m و sahra1970 عزیز ، کیس ها این قدر اینجا زیادند که آدم می مونه چی بگه! ولی همین قدقدسی خوبه دیگه! البته قبلا هم گفتم الان که قصدی ندارم ، ولی فکر کنم با پتاسیل بالاقوه ای که در قدقدسی می بینم ، هر کی بخواهم برای خودم آستین بالا بزینم ، اونم حاضره و مشکلی نیست! بازم ممنون! راضی به زحمتا نیتم ، به موقعش حله! من معمولا کارهام رو خودم انجام می دم! خیلی خوشحال

اين مطلب آخرين بار توسط apb در 3/26/2010, 13:31 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف Sahra 3/26/2010, 07:17

خوب خیالم راحت شد.
چون پیدا کردن مورد مناسب برای آقا پرهام واقعا کار سختی بود
یک وقت نااهل در میامد میزدن ما را از فروم اخراج میکردند. خیلی خوشحال

اين مطلب آخرين بار توسط sahra1970 در 3/26/2010, 07:21 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 3/26/2010, 07:20

بابا خواهرهاي گل من چه خوب موردهائي پيدا كردن واسم [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
يكي از يكي زيباتر

فقط نميشه همشو با هم داشته باشم ؟؟[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
وسعم ميرسه هاا

اما اگه قرار باشه يكي رو انتخاب كنم قدقدسي خانم بهترينه و ميتونه از نظر زاد و ولد نظر منو تامين كنه [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

واقعا مريم خانوم انتخابهاتون دقيقا مطابق سليقم بود ولي صحرا خانوم ظاهرا تونستن كيس مورد نظرمو پيدا كنن [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

ولي مريم خانوم معلومه تا حالا كلي كيس سراغ داشتيد و رو نكرديدهاااا
چه دقيق و مشخصات كامل هم هستن [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

اين چه رسميه ؟؟؟چرا زودتر معرفي نكرديد اين جيگر قند عسلهارو؟؟؟[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

خوب يه دونه مورد مناسب هم كه پيدا شد رقيب بسيار قدرتمندي هم پيدا شد[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
مهندس جان حالا نميشه دوئل نكنيم و قدقدسي خانوم مال من شه ؟؟[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
آخه شنيدم دست به هفت تير شما خوبه و تو فيلمنامه لاكپشتي كلي از بانوان عزيز رو به خاك و خون كشيديد.[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

حالا چيكار كنم .مي ترسم رقباي ديگه اي هم از راه برسن [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 3/26/2010, 07:24

اينقدر از ديدن كيس هاي پيشنهادي خوشحال شدم كه فورا از خودم يه عكس انداختم تا متوجه بشيد كه چقدر خوشحال شدم
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 3/26/2010, 07:28

آقا فرهاد
خوب دیر اومدی نزدیک بود مورد مناسب از دست بره
من از این مرغ ها ببخشید مورد های مناسب زیاد دارم نگران نباشید
تازه آقا پرهام گفتن خودشون برای خودشون دست به کار میشن.هنوز وقتش نیست.
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 3/26/2010, 07:28

ای وای نگفتم آقا فرهاد خیلی فهمیده اند ، در این میان ایشون هم مثل مریم خانم و من ، پتاسیل های بالقوه قدقدسی رو تشخیص دادند ، خوب ایشون حق تقدم دارند ، من برای ایشون می زنم کنار! خداحافظ قدقدسی! گریه من از این فداکاری ها برای شما فقط می کنم آقا فرهاد عزیز!

البته مهم نیست! شکست راه پیروزی رو به آدما نشون میده! من که فعلا قصدی ندارم ، حالا باشه وقتی وقتش شد تصمیم مهم تری می گرم! خیلی خوشحال

اين مطلب آخرين بار توسط apb در 3/26/2010, 07:30 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 3/26/2010, 07:28

ولي خيلي خوشم اومد مريم خانوم
چه باسليقه و حوصله پروفايل موردها رو با عكس و توضيح و پيشبيني گذاشتد.
شما با شراكت صحرا خانوم يه دفتر مشاوره ازدواج و همسريابي حتما بزيند [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة] چون تبحر لازم رو در اين زمينه داريد و البته صحرا خانوم هم معلومه دستي بر آتش دارند و فقط با مطرح كردن 3 گزينه تونستن مورد مورد نظر منو پيدا كنن

فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 3/26/2010, 07:32

البته اگر مهندس خيلي چشمشون قدقدسي خانوم رو گرفته و با توجه به اينكه مدير اينجا هم هستن من حاضرم بنفع ايشون كنار بكشم و اقدس خانوم رو اتنخاب كنم

اگر هم اقدس خانوم هم نشد يه مرغ و بوقلمون معمولي هم خوبه .ديگه وقتي رقيب زياد بشه مجبورم به همينا قناعت كنم [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 3/26/2010, 07:33

آقا فرهاد
یواشتر چه خبره؟غیر از مراجعه به دندانپزشکی و نصب یک دست دندان کامل لوزه هاتونم که باید عمل کنید.
حالا از این به بعدش با خودتونه. اقا پرهام هم که هفت تیر را غلاف کردند.
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 3/26/2010, 07:34

نه farhad666 عزیز ، مبارکتون باشه ، من فعلا قصدی ندارم! ان شاءالله بعد این از خود گدشتگی رو جبران می کنید دیگه! خیلی خوشحال
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف Sahra 3/26/2010, 07:37

پس چی آقا فرهاد
من کلی گشتم اینجا براتون پیدا کردم
برگشتم تهران خرجش را هم ازتون میگیرم
فکر کردین تو مسافرت اینترنت مجانی به من میدن؟
راستی یادم رفت بگم
قدقدسی خانم اهل گیلان هستند. خیلی خوشحال
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف maryam.m 3/26/2010, 07:45

خواهش میکنم آقا فرهاد خیلی خوشحال شما هر کدام را که خواستید انتخاب کنید.آرزوی ما خوشبختی شماست :[-o<:
چرا نمیشه! هر چند تا که میخواهد انتخاب کنید، به علت کمبود شوهر و کیس خوبی مثل شما ، حاضرند به صورت مسالمت آمیز در کنار هم زندگی کنند[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة][img]http:[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 3/26/2010, 08:32

اوكي
پس با اين حساب مهندس بنفع من كنار كشيدن و حالا بايد بشينيم با قدقدسي راجع به تفاهمات موجود صحبت كنيم

ضمنا بابت اين فداكاري مهندس بايد يه هديه ويژه هم بگيرم كه با انصراف از دوئل ، قدقدسي رو دوباره بمن بخشيدن و نذاشتن من دوباره تنها بشم [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

ماهرخ هم كه هنوز داره فكر ميكنه كه جواب بده و ميگه ميترسه بخاطر عشقي كه نسبت بمن پيدا كرده عقلش خوب كار نكنه و بعدا از پس تربيت 13 تا بچه برنياد و بايد با 9 تا خواهر ديگش مشورت كنه و بعد جواب بده و تا اون موقع من ميتونم با خيال راحت با قدقدسي مذاكره كنم

البته فكر مي كنم بد هم نباشه با اقدس هم مذاكره كنم و ببينيم مزه دهنش چيه .البته خوبيش اينه كه 84 سالشه و يه پا لب بهشته و ميتونم فوري برم دنبال يه كيس مناسب ديگه از همين موردهاي مريم خانوم

صحرا خانوم
بابت هزينه اين همسرياب عالي هر جقدر بفرمائيد تقديم مي كنم . و اتفاقا خيلي دوست داشتم تو شمال يه فاميل داشته باشم كه به بهونه ديدن مادرزن برم يه آب و هوائي هم عوض كنم

مريم خانم عزيز
خدا ايشالا يه شوهر تاجر و با كلاس و تحصيلكرده ( فوق ليسانس )[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة] با يه چهره جذاب و خوش اندام [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة] بهمراه خونه و ماشين آ.او.دي و ويلا تو جزاير قناري نصيبتون كنه كه همزمان عاشقش هم بشيد و يه عمر در كنارتون باشه

پيرشي الهي دختر.غم نبيني
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف maryam.m 3/26/2010, 08:57

:[-o<: ممنون آقا فرهاد[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة] خیلی خوشحال تاجر نمیخوام ، تحصیلات هم تا همون لیسانس کافیه حالا بیشتر تحصیل کرده بود، عیب نداره! بهتر (اما توقع ندارم) عشق در نگاه اول

بقیه اش عالیه ! همونی که من میخوام[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
خدا از دهنتون بشنوه[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

میگم به جای این همه دعا که آقا پرهام برای تغییر زبان عربی به زبان شیرین فارسی گفتن بکنیم، بیایید برای من دعا کنید[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة] که یک شوهر گیرم بیاد[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

آآقا فرهاد رو که شوهر دادیم[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة] (ببخشید زن دادیم[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]) تا ایشون به تفاهم برسن ، به فکر من هم باشید[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 3/26/2010, 09:29

بار پروردگارا

از تو مي خواهيم كه بار ديگر در رحمت خود بر ما بگشائي ومريم خانوم ، بانوئي ديگر از فرشتگان روي زمينت را شوهري بس زيبا و عاشق پيشه عطا فرموده و او را در اين راه خطير شوهر داري ياري بنمائي و بدان كه تو تنها پناه بي شوهران و عاشق پيشگان هستي .همانا بلند مرتبه و بزرگ توئي و مددرسان هر دختر عزيزي كه بدنبال همسري مناسب و فهميده مي باشد.

آمين يارب العالمي
ن

مريم خانوم بمحض اينكه اين دعا رو كردم يكي از دوستان قديمم تلفن كرد و گفت همسر مناسب واسه يه عمر زندگي سراغ نداري؟ و من فهميدم كه دعا واقعا تاثير داره و شانستون هم گفته و فوري ازش خواستم عكسشو بفرسته تا بشما نشون بدم تا در موردش بيشتر فكر كنيد

نام : صفدرقلي

شغل : گاوچرون

درآمد: بابت هر گاوي كه در روز مي چراند 25000 ريال مي گيرد

مايملك : 10 راس گاو هلندي + يه مزرعه كشت خشخاش + تراكتور مدل 1979

تحصيلات : كارشناسي اكابر دامداري نوين

مشخصات خانواده : 12 خواهر ( بين 37 تا 45 سال و همگي ترشيده )+16 برادر كشاورز

اگر مايل بوديد بفرمائيد تا شمارشو بدم

درسته قوز قندون از دستتون پريد اما اميدوارم اين يكي بدستم بيافته و بپسندينش [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

صفحه 3 از 23 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة