گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

برگرداندن لاکپشتها به جايی که به آن تعلق دارند

+3
Foad
maryam.m
gazalle
7 مشترك

برگرداندن لاکپشتها به جايی که به آن تعلق دارند Empty برگرداندن لاکپشتها به جايی که به آن تعلق دارند

پست من طرف gazalle 4/14/2009, 17:52

من لاکپشتی دارم از نوع گوش قرمز ولی دقيقاً ميخوام بدونم اين نو لاکپشتها متعلق به کدوم مناطق هستن و دقيقاً کجا زندگی ميکنند ...و اگر مناسب باشه ميخوام اون را به مکانی که بهش تعلق داره باز گردنم آيا اين کارو انجام بدم يا مناسبه حال اون نيست؟؟ کمک

محمدفر : از فنگلیش به فارسی با En2Fa
gazalle
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

برگرداندن لاکپشتها به جايی که به آن تعلق دارند Empty رد: برگرداندن لاکپشتها به جايی که به آن تعلق دارند

پست من طرف maryam.m 4/14/2009, 17:58

آدرس:
امریکا می سی سی پی خیلی خوشحال
maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

برگرداندن لاکپشتها به جايی که به آن تعلق دارند Empty رد: برگرداندن لاکپشتها به جايی که به آن تعلق دارند

پست من طرف Foad 4/14/2009, 19:43

لاک پشتهای خانگی و کلا همه حیوانات خانگی به هیچ عنوان در طبیعت دوام نمی آورند. چون شرایط زندگی و پیدا کردن غذا و حمایت از خود را بلد نیستند. به جای این احساسات ، بهترین شرایط ممکن را براش به وجود آورید.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف Dr. Iman Memarian 4/15/2009, 11:29

لاکپشتهای هرگز نباید در طبیغت ایران آزاد شوند. لطفا از لینک زیر استفاده کنید.

https://lakposhtha.forumfa.net/forum-f17/topic-t144.htm

با تشکر

دکتر معماریان
Dr. Iman Memarian
Dr. Iman Memarian
دامپزشک گفتگوی لاک پشتی
دامپزشک گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف farnaz tamjidi 5/15/2009, 12:41

يه...من 3 تا لاکپشته گوش قرمز دارم که به دليليه مسافرت دنباله پرستار هستم قبلش خيلی جستجو کردم که اونرو به طبيعت برگرونم اما در نهايت متوجه سدم اونها ماله ايران نيستند اند they dontthey dont survive here. يکنفر گفت ميسسيسيپی اما اکثراً گفتند ماله هند هستند. اگه ميخواهيد آزادشون کنيد lets go to india.
farnaz tamjidi
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف apb 5/15/2009, 13:24

سلام ، خواهشی کنم لطفا در این سایت فارسی ینویسید. در ضمن گوش قرمزها بومی آمریکا هستند.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف Foad 5/15/2009, 15:22

لاک پشت گوش قرمز بومی آمریکا و اطراف رود میسیسیپی تا خلیج مکزیک می باشد. لاک پشتهای گوش قرمز ما در سنگاپور پرورش و به عنوان حیوان خانگی صادر می شوند.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف لاکی 5/16/2009, 10:01

در هند احتمالا انها به علت رنگ گوشش میگفتند ولی بعله مال امریکاند و ازادی انها چه در ایران و چه جای دیگه منجر به مرگ میشود زیرا انها که از شما بدون زحمت غذا گرفته بودند در طبیعت دیگر به سختی اینکار را کرده میمیرند
لاکی
لاکی
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة