گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

فقط خانمها بخوانند(روش هاي شكار شوهر)

+5
amir hosein
arefkarimzadeh
محمد
Samantha
sara_b211
9 مشترك

فقط خانمها بخوانند(روش هاي شكار شوهر) Empty فقط خانمها بخوانند(روش هاي شكار شوهر)

پست من طرف sara_b211 3/7/2010, 11:02

- روش جوادی:
یه بار یه جایی که توی دید طرف باشه و بتونه با دو تا شلیک خودشو بهت برسونه یهو غش می کنی و ولو می شی کف زمین.پس از چند دقیقه هذیون گفتن راجع به اینکه پسر پسر اصغر قصاب اومده خواستگاریت اما تو نمی خواهی به اون شوهر کنی/ مثلا به ضرب آب قند به هوش می آیی و وقتی چشمت به طرف می افته یهو بغضت می ترکه و د گریه. وقتی خوب گریه هاتو کردی و پاشدی که بری طرف کلی اصرار میکنه که برسونت.اما از اون اصرار و از تو انکار.خلاصه راه می افتی که بری اما یجوری راه می ری که مطمئن بشی طرف می تونه تا خونتون تعقیبت کنه... تا اینجا تو کار خودتو کردی اما از اینجا به بعدش دیگه با اوس کریمه.

2- روش یاهو مسنجری:
این روش اخیرا کاربرد زیادی پیدا کرده و عمدتا هم به خاطر اینه که لازم نیست مستقیم توی چشمای طرف نگاه کنی و این برای آماتورها هم کمک خبلی بزرگیه.از ایکونهای گوگولی مگولی هم می تونی برای رسوندن مفهوم استفاده کنی.اما بدیشم اینه که بعضی وقتها توی چت یه سو تفاهم هایی پیش می آد که خر بیار و باقالی بار کن!!

نکته:این روش فقط وقتی کاربرد داره که مطلب بطور صریح ادا بشه اما به علت اینکه هیچ موجود اناثی اصولا این کاره نیست پس بهتره که اصلا قیدشو زد!

3-روش بچه خر خونی:
همون داستان جزوه و این که خودت واردی.
نکته:متاسفانه از اونجایی که مجموع دو متغیر زیبایی و خر خونی در مورد دختر جماعت همیشه یه مقدار ثابته بنابراین بهتر که روی این روش خیلی حساب نکنی!

4-روش خرکی:
جلوی یکی از این لندکروز سیاهها بوسش می کنی که بدونه بخاطر بد بخت کردنش همه کار می کنی.

5-روش مذهبی خفن:

چهل شب جمعه جلوی در خونتون رو جارو می کنی و آجیل مشکل گشا پخش می کنی . تو ی این مدت به هر چی امامزاده و صاحب کرامات هست متوسل میشی و نذر می کنی که اگه حاجتت روا شد هر شب تو سقا خونه آس مم تقی یه شمع روشن کنی ...ایشالا که حاجتتو میگیری.
نکته:خواهر التماس دعا

6-روش از ما بهتران:
لازم نیست کاری بکنی. فقط انتخاب کن!

7-روش بچه مثبت:
طرف و به یه کافی شاپ دعوت می کنیو اونجا خیلی معقول و منطقی مساله رو بهش می گی.اونم احتمالا یه فرصتی می خواد که فکر کنه و بعدشم ایشالا که بعله رو می گه.
نکته:تا حالا چیزی خنده دار تر از این شنیده بودی؟

8-روش عرفانی:
میری لب چشمه که آب بیاری می بینی از قضا اونم انجاست.یه جوری که انگار حواست نیستپات می خوره به کوزه طرف و کوزه خورد و خاکشیر می شه.بعد لپات گل می اندازه و با عجله کوزتو پر می کنی و میری. اینجاست که طرف با خودش فکر می کنه:
اگر با من نبودش هیچ میلی چرا ظرف مرا بشکست لیلی
خلالصه خیالت تخت باشه که کارت درسته!
نکته:
این روش در طی تاریخ امتحانشو بخوبی پس داده و بنا براین بسیاری از کارشناسان و صاحبنظران معتقدن که بحران امروز ازدواج در اثر لوله کشی شدن آب بوجود اومده.

9-روش لوس گری:

یه دفعه یه سوسک می بینی و بنا میذاری به جیغ! آ ی جیغ نکش کی بکش.طرف هم که وضع و اینطور می بینه به هر قیمتی شده سوسک و به دیار باقی می فرسته. حالا تو همچین تحویلش می گیری که انگار شیر شکار کرده! و بعدشم مثلال از ترس سوسک یه مدتی خودتو بهش می چسبونی و ازش جدا نمی شی! اگه کارا تا اینجا خوب پیش بره ما بقیش تضمین شدست.

10-روش شهرستانی:
یه بار با چشم گریون و تن لرزون طوری که طرف بشنفه برای دوستت درد دل می کنی که چطوری وقتی داشتی می اومدی یه پسره ی چشم نا پاک تو رو دید زده و بهت متلک پرونده. بعدشم هقی می زنی زیر گریه. اینجاست که دیگه رگ غیرت طرف باد می کنه و حساب یارو با کرام الکاتبینه!
نکته:
اگه کار به خون و خونریزی نکشه می تونی روی موفقییت حساب کنی. اما اوصولا زندگی با این آدم توصیه نمی شه.

به امید موفقیت..........
sara_b211
sara_b211
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

فقط خانمها بخوانند(روش هاي شكار شوهر) Empty رد: فقط خانمها بخوانند(روش هاي شكار شوهر)

پست من طرف Samantha 3/7/2010, 11:07

خیلی خوشحال مرسی سارا جان. شوهر رو شکارشم نکنی میاد متفکر:
Samantha
Samantha
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

فقط خانمها بخوانند(روش هاي شكار شوهر) Empty رد: فقط خانمها بخوانند(روش هاي شكار شوهر)

پست من طرف محمد 3/7/2010, 13:45

امید وارم دیگه نیان خیلی خوشحال
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف arefkarimzadeh 3/7/2010, 13:48

با سلام

من خوندم(با معذرت) عجب کارایی که نمی کنید شما هااااااااااا
خیلی خوشحال لبخند عشق در نگاه اول :;;>: اشاره
arefkarimzadeh
arefkarimzadeh
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 3/7/2010, 13:50

وقتی هیچ راهی نباشه معلومه باید این نقشه هارو کشید خیلی خوشحال
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Samantha 3/7/2010, 14:28

جناب محمد خان خیلی خوشحال

میان بازم خیلی خوشحال
Samantha
Samantha
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف amir hosein 3/7/2010, 14:39

من هم خوندم خیلی خوشحال واقعا دختر ها اینجوری مخ میزنن؟؟
عشق در نگاه اول
amir hosein
amir hosein
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 3/7/2010, 14:48

با اجازه سارا خانوم

يشنهاداتي ديگر براي دوشيزگان محترم:

1- يقه اولين خواستگار رو بچسبيد كه شايد تنها شتر بخت شما باشه.

2- ناز و لفت و ليس رو بذاريد كنار.

3- در معرض ديد باشيد، گذشت اون زمان كه مي‌گفتن: من اون دختر نارنج و ترنجم كه از آفتاب و از سايه مي رنجم.

4- سن ازدواج رو بيارين پايين، همون 17 يا 18 خوبه. بالاتر كه برين همچين بگي نگي از دهن مي‌افتين.

5- تموم دوست پسراتونو تهديد به ازدواج كنيد، اگه موندن چه بهتر، نموندن دورشون رو درز بكشيد.

6- دعاي باز شدن بخت رو دور گردنتون آويزون كنيد، يه وقت كتابشو دور گردنتون آويزون نكنيد كه گردن لطيفتون كج مي‌شه.

7- پسر‌هاي فاميل بهترين و در دسترس‌ترين طعمه‌ها هستند، رو هوا بقاپيدشون.

8- رو شكل و شمايل ظاهري پسرها زياد حساسيت به خرج نديد، پسرهاي خوشگل، هستن دچار مشكل...!

9- توي اجتماع بر بخوريد، با مردم قاطي شيد، با ننه صغرا و بي‌بي عذرا نشست و برخاست كنيد، همينا هستن كه شادوماد مي‌سازن واستون.

10- يه كم به خودتون برسيد، منظورم آرايش و برداشتن زير ابرو و ريمل و پودر و سايه و كرم شب و روز و ماسك خيار و فر مژه و خط لب و خط چشم و... نيست. حداقل قيافه يه آدم رو داشته باشيد.

11- در پوشش دقت كنيد، لباس چسب و كوتاه فقط آدماي بوالهوس رو دورتون جمع مي كنه، يه پوشش سنگين و اندكي رنگين با حفظ معيارهاي دوماد پسند بهترينه.

12- مهمون كه مياد قايم نشيد، چاي ببريد، پذيرايي كنيد، خلاصه يه چشمه بياين كه بعله ما هم هستيم.

13- سعي كنين از هر انگشتتون هفت نوع هنر بباره كه مامانه بتونه جلوي در و همسايه قر و قميش بياد كه دخترم قربونش برم اينجوريه و اونجوريه...

14- تا مامانه و باباهه مي‌گن دخترمون ديگه وقته عروسيشه مثل لبوي نپخته سرخ نشين و در بريد، در حركات و سكناتتون اين نظر رو تاييد كنيد و دنبالشو بگيريد.

15- بلاخره اگه خداي نكرده مي‌خواين جزو اون يك ميليون و هفت صد هزار دختر بي شوهر نباشيد (تازه اگه همه پسراي اين مملكت دوماد شن، كه نمي شن) هر چي داريد، رو كنيد، منظورم كمالات و هنر مندياتتونه.

خیلی خوشحال خیلی خوشحال خیلی خوشحال خیلی خوشحال
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Samantha 3/7/2010, 15:02

دوستان به این مطلب توجه کنید:

مغازه شوهر فروشی:

یک مغازه شوهر فروشی در نیو یورک باز شده که خانمها میتوانند به آنجا رفته و برای خود شوهری تهیه کنند

در تابلوی راهنمای مقابل درب ورودی از جمله مطالب ذیل نوشته شده

____________ _________ _________ ______

شما در طول عمرتان فقط یکبار میتوانید از این محل دیدن کنید

اینجا شش طبقه است و ارزش محصولات هر طبقه بالایی‌ بیشتر از طبقه پائینی است

شما میتوانید فقط یک محصول از یکی‌ از طبقات انتخاب کنید و یا به طبقه بالایی‌ بروید

شما نمیتوانید به طبقات پایینی برگردید ولی‌ میتوانید از هر طبقه که خواستید از فروشگاه خارج شوید

____________ _________ _________ ______

خانمی را که تازه وارد فرشگاه شده در نظر گرفته و با او همراه می‌شویم .

او به طبقه اول میرود

که در تابلو ورودی آنجا نوشته:این مردن دارای شغل ثابت هستند.

.مردان بنظرش جالب میایند ولی‌ تصمیم می‌گیرد

طبقه بالا را هم ببیند

اینجا نوشته این مردان دارای شغل ثابت هستند و بچه‌ها را دوست دارند

با خودش میگه خیلی‌ خوبه ولی من بیشتر میخوام و به

طبقه سوم میره

اینجا نوشته شده این مردان شغل ثابت دارند و بچه‌ها را دوست دارند و بسیار خوش قیافه هستند

نگاهی به مردان میندازه میگه وای خدای من ولی احساس میکنه که باید بره

طبقه چهارم که آنجا نوشته:

این مردان شغل ثابت دارند بسیار خوش تیپ و قیافه هستند عاشق بچه‌ها هستند و به کار های خانه علاقمندندخانم اینجا رو هم میبینه و میگه واااای خدای من کمک کن

دیگه نمیتونم خودمو نگهدارم ولی‌ ناخود آگاه میره

طبقه پنجم که اینجا نوشته:

این مردان شغل ثابت دارند عاشق بچه‌ها هستند فوق آلعاده خوش بر و رو هستند شدیدا به کارهای خانه علاقمندند و مردانی رمانتیک میباشند

دیگه آنچنان وسوسه شده که نمیتونه صرف نظر کنه ولی‌ باز ناخود آگاه میره

طبقه ششم که اینجا روی یک تابلوی دیجیتال نوشته

شما بازدید کننده شماره ۳۱۴۵۶۰۱۲از این طبقه هستید اینجا هیچ مردی وجود ندارد این طبقه فقط برای این است که ثابت کنیم که

زنها را بهیچ وجه نمیتوان راضی‌ نمود از بازدیدتان از فروشگاه شوهر سپاسگزاریم

اطلأعیه:صاحب فروشگاه شوهر مورد انتقاد قرار گرفته بود که

چرا تبعیض جنسی‌ قائل شده که برای رفع این اتهام فروشگاه دیگری برای انتخاب زن در همان نزدیکی‌ گشود و نتایج زیر بدست آمد:

زنهای طبقه اول به مسائل ....‌ علاقمندند

زنهای طبقه دوّم به مسائل .... خیلی‌ علاقمندند و ثروتمندند

طبقات سوّم،چهارم، پنجم و ششم تا بحال بازدید کننده نداشته

خیلی خوشحال خیلی خوشحال
Samantha
Samantha
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف amir hosein 3/7/2010, 15:44

واقعا زیبا نوشته شده ولی امید وارم فقط طنز باشه نه واقعیت :[-o<:
amir hosein
amir hosein
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف محمد 3/7/2010, 16:09

راستی تجریش یه پساژ زدن 10,20 تا مغازه زن میفروشن تازه دارن حراجم میکنن خیلی خوشحال
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف farzadprogram 3/7/2010, 17:52

Samantha خانم مثل اینکه شما خیلی امیدوار هستین اشاره
farzadprogram
farzadprogram
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف amir hosein 3/7/2010, 19:38

محمد جان الان اوضاع بده رایگان هم بدن کسی نمیخره. خیلی خوشحال
amir hosein
amir hosein
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف فریده 3/7/2010, 20:17

مرسی سارا جون خیلی جالب بود

سامانتا جان دوستانه بهت می گم و قصد نصیحت ندارم. این خبرها هم نیست. با این وضعیت اقتصادی و سخت شدن زندگی اینقدر هم ازدواج آسون نیست. ممکنه هزار تا خواستگار بیان و همه بخوان که ازدواج کنن اما مهم اینه که یکی واقعاً بیاد جلو و تا آخر رو حرفش وایسته نه اینکه جا بزنه
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف sara_b211 3/8/2010, 02:00

سلام ممنون آقاي فرهاد خيلي خوب بلدينا اگه خدا لطف مي كرد و شمارو خانم مي آفريد مطمئنم نه تنها 12سالگي شوهر رو شكار مي كردين بلكه تمام خواهر هاتون رو هم (البته اگر خواهر داشتين)و تمام دختراي فاميل و در و همسايه رو حتي در صورت كور-كچل يا شل بودن با اين روش ها شوهر مي دادين.يكي ندونه فكر مي كنه شما تا حالا 100تا دختر دست اين آقايان دادين.
سامانتا جان جالب بود خيلي

فريده عزيز
فكر كنم منظور سامانتا كم بودن آقايان و نبودن مردها نبوده منظور اينه كه خانمها راضي كردنشون خيلي سخته ولي آقايان وقتي مسائل....تامين باشه راضي هستند و ديگه به طبقات بالايي سر نمي زنند.

اين اختلاف حقيقت داره روانشناسا مي گن راضي كردن مرد فقط با تعيد كردن و طبخ غذا هاي خوشمزه مي تونه احساس كنه خوشبخت ترين مرد دنياست ولي زن بامحبت بازم احساس خوشبختي نمي كنه با توجه، با سرويس جواهر،با انگشتر برليان، با خريد...نگه داشتن يه خانم خيلي سخت تر از نگهداشتن آقايان هست و دليلش روح پيچيده ي خانمهاست

.خانمهاي محترم سايت ببخشيداا به خدا من نمي گم اينو روانشناسا مي گن
sara_b211
sara_b211
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف sara_b211 3/8/2010, 02:03

راستي آقا محمد بالاي اون مغازه تو تجريش بايد بزرگ حتما بنويسه
جنس فروخته شده پس گرفته نمي شود و تعويض هم نمي شود

چون در اين صورت حتما خانمها هر روز براي تعويض كالاي خريداري شده جلوي مغازه صف مي كشند.
sara_b211
sara_b211
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 3/8/2010, 02:20

مي بينم كه روش پيشنهادي بنده موثر واقع شده و اميدوارم هر چه زودتر بخت باز بشه

ضمنا من تا حالا واسه 2-3 تا از همكارا و دخترهاي فاميل شوهر خوب گير آوردم الانم خيلي خوشبختن
پس مي بينيد كه روشهاي پيشنهادي بنده جواب داده
در نا اميدي بسي اميد است خیلی خوشحال خیلی خوشحال خیلی خوشحال
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 3/8/2010, 02:49

محمد جان اون فروشگاهي كه گفتي كجاست .
بريم يه سر بزنيم .موندم رو دست ننم بلكه برم اونجا بختم باز شه پير شدم رفت خیلی خوشحال خیلی خوشحال خیلی خوشحال

اگه خانوماش غرغرو نباشن و شاد وخندون باشن و رانندگي هم بلد باشن خوبه

يه طنز مرتبط :
يه روز تو خونه آقا مشغول تماشاي فوتبال بود .در همين حين زن به شوهرش میگه:توهندوستان یه زن رو بقیمت 5 دلار فروختند.بنظر تو این بی انصافی نیست؟
شوهرمیگه:نه.اگه زنه خوبی باشه می ارزه.

خیلی خوشحال خیلی خوشحال خیلی خوشحال
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 3/8/2010, 13:21

این فروشگاه تو کل کشور نمایندگی مجاز داره.زناشم یجورین که ظرف میشورن-غر غر نمیکنن-زیبا هستن و......... خیلی خوشحال قبلا ازون زنایه بد میاوردن که فروش نکردن داشتن برشکسته میشدن ولی وقتی اینارو اوردن میلیونر شدن خیلی خوشحال در ضمن این زنها انقدر خوبن که تا حالا کسی پس نیاورده تازه اگه یکی بخری دو تا میبری lol!
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Samantha 3/9/2010, 07:16

فریده جان حق کاملا با شماست ولی منظور من این بود که زن ها خیلی سخت راضی میشن. و درضمن اون مغازه تو ایران راه نیفتاده که. ما تو ایران این مشکلات رو داریم. متفکر:
Samantha
Samantha
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 3/9/2010, 23:00

باهات موافقم سارا جون. زنها روح پیچیده ای دارن ولی وقتی وارد زندگی مشترک می شن دیگه اون روح پیچیده وجود نداره چون اینقدر مشکلات سرت می ریزه که دیگه یادت می ره پیچیده باشی و باید همش بسازی و زندگی کنی.
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف mehdix622 3/26/2010, 19:13

دخترا همین کاررو میکنیین که شوهر گیرتون نمی یاد دیگه اگه ما مردانباشیم شما برا کی این قدردست و پا میشکستین؟
اگر از من میشنوین ها سرتونو بندازین پایین و برای بقیه عموتون که تنها می مونین یه کاری دست و پا کنیین

آق ممد اونمغازه گفتی کجا بود که زن حراج کرده بودن؟دختر هم داره به سن من بخوره ؟ فقط کم مصرف باشه
mehdix622
mehdix622
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة